Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumAAT Makina San. ve Tic. A.Ş.
Onur Doğru / Teknik Servis
Eğitim yararlı ve keyifli geçti. Özellikle davranış analizi kısmının gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.


Kültür Temel Lisesi
Fatmagül Çakıltepe / Eğitim Danışmanı
Çok bilgilendirici, tek kelime ile anlatılacak olursa MÜKEMMEL bir eğitimdi. Bu eğitimden sonra zaten var olan özgüvenim daha da arttı. Eğitmenin mükemmel bir sunum tarzı vardı, süre keşke hiç bitmeseydi.


Kültür Eğitim Kurumları - Ankara
Ayşe Bilici / Eğitim Danışmanı

İnsanları ve davranışlarını tanımamda katkısından dolayı Thomas Danışmanlık Şirketine ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Bizlerde farkındalık yaratan hocamıza emeğinden dolayı minnettarız. Samimiyeti ve içtenliği ile zevkli geçen eğitim için kendisine sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.Kültür Temel Lisesi - Levent
Uğur Temur / Müdür Yardımcısı

Alışılagelmişin dışında bir sunum olmasından ötürü öncelikle tüm günümü verdğim için hiç pişmanlık duymadım. Eğitmenimizin sunuş şekli, iletişimi, yaklaşımı ve hakimiyeti olağanüstüydü. Tüm eğitimlerin böyle olması dileğiyle... :)Kültür Temel Lisesi
Şebnem Dendeş / Müdür Yardımcısı
Saat 10:00 da başlayan eğitimin bu kadar kısa sürede bu denli katkılar sağlayabileceğini tahmin edemezdim. Bize katmış olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Herkesin katılması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum, devamının gelmesini çok isterim. Eğitimin sonunda ayakta alkışladım. Sevgiyle kalın.


Kültür Temel Lisesi - Avcılar
Metin Ertekin / Eğitim Danışmanı

Hocamız, gün boyu verdiği eğitimle yaptığım işi daha çok sevmeme yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim. Farkındalık yaratan bir eğitimdi.THY Do&Co İkram Hizmetleri
Gözde Elibol / Proje Müdürü

Oldukça faydalı bir eğitimdi. Fakat ders notlarının önceden verilmemesi dersten kopmama neden oldu. (Not almak için konsantrasyonum bozuldu) Eğitmen oldukça etkiliydi.Lodos Teknik A.Ş.
Gökhan Cura / İnsan Kaynakları Uzmanı
Beklediğimden daha verimli ve heyecanlı bir eğitim oldu. Katma değeri yüksek eğitimin verilmesi kişisel gelişimime çok faydası oldu. Teşekkürler


Best A.Ş.
Eyüp Mustafa Erdoğan / Dizayn Sorumlu Mühendis
Renkli ve öğretici bir gün oldu. Kendimi ve etrafımdakileri tanımak için yeni bir perspektif kazandığımı düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde burada konuştuklarımızı iş ve özel hayatımda kullanmaya çalışacağım.


Gezairi Transport
Adem Güler / Genel Müdür

Kendimi tanımamda bana yardımcı olan bu güzel sunum ve eğitim için eğitmenimize teşekkürler.Best A.Ş.
Ahmet Kerem Köseoğlu / Sorumlu Mühendis
Kişinin kendisini tanıma ve iş arkadaşlarını tanıma da yol gösterecek, mutluluk seviyenizi ve insanlara bakış açınızı geliştirebileceğiniz bir eğitim. Her kesimden çalışanlara çok faydalı olacağına inanıyorum.


Siemens
Gaye Sağlam / Eğitim Yöneticisi & Test Mühendisi

Hocamızdan daha önce stres ve zaman yönetimi eğitimi alıp davranış profillerini öğrenmiştim. Şimdi ise yönetim ve liderlik alanında nasıl davrandığımı anlamak ve kendimi bu alanda daha detaylı analiz etmemde çok faydalı bir eğitim oldu. Eğitmeni tavsiye ederim. Akıcı ve rutin olmayan bir eğitimdi. Örneklemeler ve uygulamalar çok eğlenceli ve eğitime yönelikti.Epsan Plastik A.Ş.
Seyit Çimenbiçer / Satış Yöneticisi
Kendimi tanımamda, güçlü ve zayıf yanlarımı tanımamda faydalı oldu. Eğitim öncesi yapmış olduğum kişilik testi sonucu eğitimde doğru olarak çıktı. Aldığım bilgileri çalışma hayatımda uygulayabilir, astlarıma yaklaşımımı ve iş yaptırımını tecribelerime göre yönetebilirim.


Ünivera Bilgisayar
Özge Akbaba / Çağrı Merkezi & Yazılım Destek Yöneticisi
Eğitmenin konuya hakimiyeti, güncel ve dikkat çekici örnekleri ile interaktif bir eğitim geçirdim. Farklı ve geniş bakış açısı kazanmış oldum.


Okan Üniversitesi
Zuhal Şahan Yalçın / İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Müdürü

Eğitmenimizin enerjisi ve mükemmel sunumuyla Thomas Kişilik Envanteri eğitimimiz bize iyi vakit geçirtmekle kalmadı, konuyla ilgili gerekli olan tam donanımı sağladı. Çok teşekkür ederiz.Coşkun Et
Pınar Arca / Kalite Yönetim Müdürü
Oldukça verimli geçti. Kendimi tanıma fırsatı sağladınız. Karşımdaki kişiyi de çözümleyebileceğime inanıyorum. Eğitime geldiğime kesinlikle değdi.


Felda Iffco Gıda
Eren Dönmez / Endüstriyel Yağlar Satış Müdürü
Çok uzun zamandır sıkılmadan ve zevkle katıldığım eğitimlerden biriydi. Emeği geçenlere teşekkür ederim.


Univera Bilgisayar Sistemleri A.Ş
Figen TÜRER / Satış Yöneticisi

Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim eğitimi şimdiye kadar katıldığım en keyifli eğitimdi. Kişilik envanteri rapor sonuçları bizim kişiliklerimizi oldukça doğru bir şekilde yansıttı. Eğitimcimiz eğitmenimize sonsuz teşekkürler.İsbak A.Ş.
Yusuf Kezer / Satınalma Sorumlusu

Eğitim proaktif ve eğlenceliydi. Kendime çok şey kattığına inanıyorum. Kendimi tanıma noktasında daha önce aldığım eğitimlere göre kesinlikle çok pozitif bir eğitimdi. Eğitmenimizin başka bir eğitimine daha katılmayı isterim.ASF Otomotiv A.Ş.
Büşra Günaydın / Yönetici Asistanı

Yaklaşık 8 saat süren bir eğitimdi, fakat zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım. Çok keyifli ve verimliydi. Eğitmenimize çok teşekkürler güler yüzü, anlayışı ve sabrı için. Başka eğitimlerde görüşmek üzere.