Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 464 YorumNordex Enerji A.Ş.
Elif Beğce / Muhasebe Uzmanı
Yönetim ve Liderlik eğitiminde kim olduğumu öğrenmek çok eğlenceli oldu. Kendinize bir şey katmak istiyorsanız burada olmalısınız! Başarılı bir eğitmen, farkındalık yarattı. Teşekkür ederim, ağzınıza sağlık Ceki bey.


Yapkim
Volkan Turan / Üretim Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitimi; akıcı, eğlenceli, akılda kalıcı bir eğitim oldu. Farkına varmadan, farkında olacaksınız.


İnstron Türkiye
Didem Günay / Team Leader
Yönetim ve Liderlik eğitimi, interaktif ve canlı bir eğitimdi. Sıkılmadan zevkle dinledim. Davranış modelleri üzerine gerek günlük hayatta gerekse iş hayatında faydalanabileceğim bilgiler aldım. Ceki bey'in yaklaşımı çok samimi ve sıcaktı. Teşekkürler.


SRP
Abdullah Demirbaş / Satış ve Pazarlama Müdürü
Yönetim ve Liderlik eğitimi çok başarılı bir eğitimdi. Hem iş hem de sosyal yaşantımıza bir çok değişiklik katabilir. Buraya geldiğinizde "ben kendimi şimdi tanıdım" diyebilirsiniz.


Citibank A.Ş.
Şeyma Sağıroğlu / İç Kontrol Birimi - Müdür Yrd.
Yönetim ve Liderlik eğitimi, kişisel gelişimim adına katıldığım bir eğitimdi. Çok memnun kaldım. Konuyla ilgili bilgim ve farkındalığım arttı. Eğitmeninize çok teşekkürler.


Erdemli Proje
Anıl Karakuş / İdari İşler
Yönetim ve Liderlik eğitiminde, deneyimleyerek uzun senelerde elde edebileceğim bilgileri bir güne sığdıran Ceki bey'e teşekkürler.


DRD Filo Kiralama
Necla ÇELİK / İnsan Kaynakları Müdürü
Ceki Bey'in enerjisi sayesinde çok keyfili bir Kişilik Envanteri Eğitimi gerçekleştirdik. Örnek ve uygulamalı bol olan bu eğitimi envanteri uygulayan her firmaya tavsiye ederim.Teşekkür ederiz :)


Ekol Lojistik A.Ş.
Kağan Özsarı / İşe Alım Sorumlusu
Kişilik Envanteri eğitimi, herkesin katılımcı olduğu diyalog ve etkileşim halinde geçen yapıcı bir eğitimdi. Bol örnekli ve vaka çalışmalı bir eğitim gerçekleştirdik. Yorumlama yeteneğimize gerçekten çok faydalı oldu.


Altınoğulları Gıda
Veysel Altın / Şirket Ortağı
Ceki bey ile sıcak, verimli bir satış eğitimi gerçekleştirdik. Bundan sonraki tanıtımlarımızda satışa olan bakış açımız daha farklı olacaktır. Çok teşekkür ederim.


Kahve Dünyası
Şebnem Felek / İK Operasyon Eğitim Müdürü
Kişilik Envanteri Eğitimi, kişilere olan bakış açımızı değiştirdi. Eğitimin, analizin önemini anladık. Özellikle işe girişte, okul seçiminde muhakkak uygulanmalıdır. Teşekkürler.


Ekol Lojistik A.Ş.
Osman Ünal / İK Genel Müdürü
Thomas, gerçekten işe alım sürecinde kurumlar açısından değer yaratan bir araç. Ne istediğinizi, ihtiyaçlarınızı iyi belirlemişseniz net, pratik ve ihtiyaca yanıt veren bir değerlendirme aracı.


Reis Makine A.Ş.
Sema Çağlar / İK ve Eğitim Şefi
Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme eğitiminin sonunda farklı bir bakış açısının oluşması gerektiğini gördüm. Oyunlarla keyif verici oldu. Saygılarımla.


Ströer - Kentvizyon
Aslı Kapanoğlu / İK Müdürü
Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme eğitimi, açıkçası ilgiyi, dikkati her an canlı tutan bir eğitimdi. İlgiyi canlı tutmada faydalı olan oyunlar ise aynı zamanda düşünmeyi, düşünme şekillerini geliştirmeyi gösteren oyunlardı. Gayet başarılı bir çalışmaydı. Emekleriniz için teşekkürler.


Özkan Makina
Senem Cansever / İK Müdürü
Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar verme eğitiminde, eğitmenimizin aktarımı, örnekleri, yaklaşımı ve oyunlar oldukça keyifli idi. Thomas grubuna teşekkür ederim.


Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü
Halil Nevzat Yetkin / İl Müdürü
Sıradan bir "Zaman Yönetimi" eğitimi değildi. Thomas'ın kişilik envanteri birikimi ile zaman yönetiminin çok iyi bir sentezi idi. Özellikle eğitmen Ceki bey'e teşekkür ediyorum.


Tekkan Plastik Kalıp San. ve Tic. Ltd Şti.
İsmail ÖZCAN / İnsan Kaynakları ve İdari İşler
Almış olduğumuz "Yönetim Eğitimi", ilk başta kişinin kendini tanımasını, sonrasında karşısındakini tanıması ve karşılıklı olarak sağlıklı bir iletişimin nasıl kurulacağı üzerine faydalı bir eğitimdi. Tüm katılımcılar memnun kaldılar. Rapor sonuçlarının tutarlılığı kişiler üzerinde büyük bir etki yarattı. Ceki Bey`e göstermiş olduğu performanstan ve bize kazandırdığı artı değerler için tekrardan teşekkür ediyoruz, başka eğitimlerde tekrardan görüşmek dileğiyle.


Vtech
Aytek Ercan / Satış Yöneticisi
Thomas’ı yaklaşık 8 yıldır biliyor ve çalışmayı düşündüğümüz tüm arkadaşlarımıza uyguluyoruz bize karşımızda ki kişiyi maskeleri olmadan görme imkanı sağlıyor, D.I.S.C yöntemini ilk bulna firma ile çalışmak bize güven veriyor ayrıca tüm ekibin koşulsuz destekleri bizim için en önemli tercih sebebi.


İsmail Alkan Ortakları
Esra Böçkün / İşe Alım
Muhteşem bir 6 saatti. Sadece beynimizi değil ruhumuzu da etkisi altına alıp kişilik envanteri eğitiminden keyif almamızı sağladığı için Ceki bey'e sonsuz teşekkürler.


Assan Hanil
Neşe Çakıroğlu / İnsan Kaynakları
Almış olduğumuz "İletişim ve Satış" eğitimi, kişinin kendisini tanıması ve çevresindeki kişilerle sağlıklı iletişim kurması açısından faydalı bir eğitimdi. Ceki bey'e teşekkürler.


CMC Çağrı Merkezi
İnsan Kaynakları Ekibi / İşe Alım
CMC Çağrı Merkezi olarak, 2014 yılı itibariyle Değerlendirme Merkezi uygulamalarımızda, değerlendirme araçlarımızın en iyi tamamlayıcısı olduğunu düşündüğümüz Thomas Kişilik Envanteri’ni uygulamaya başladık. Envanterin çabuk yanıtlanması, anlaşılır olması ve detaylı raporların şirketimizin tüm kademeleri için karşılık vermesi Thomas’ı tercih etmemizde etkili oldu.