Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 258 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 652 Yorum

Yorumlar

27/11/2017
Turgay Yılmaz
Yönetici - Aksa
Eğitmen çok iyi anlattı, örnekler verdi. Daha geniş zamanda almak isterdim.
27/11/2017
Seçil Babaoğlu
Boya Operatörü - Aksa
Uzun süreli eğitimler genelde sıkıcı olur. Ancak eğitim konusuna ve eğitmene bağlı olarak iyi geçer. Benim de iyi geçirdiğim sayılı eğitimlerden biri oldu. Teşekkürler.
20/11/2017
Mustafa Gedik
Saha Servis Mühendisi - Desoutter Turkey
Şimdiye kadar aldığım en güzel eğitimdi.
20/11/2017
Duygu Özel
Akustik Uzmanı / Mimar - Talayman Akustik
Farklı görsel ve sunumlarla desteklenen, sıradan ve tekdüze olmayan bir eğitim olması sebebiyle kesinlikle memnun kaldım.
20/11/2017
Aylin Ergeneli
Doktor Asistanı - Dr. Gürkan Kayabaşoğlu
Eğitim sürecinin ve bilgilerin katkısından çok memnun kaldım. Eğitmenimiz, eğitim ortamımız çok eğlenceli ve keyifliydi. Emeği geçen eğitmenimize ve Thomas Türkiye'ye sonsuz teşekkürler.
08/11/2017
Ayşe Burcu Arslan
Firma Sahibi - ARS Danışmanlık
Eğitmenimizin işini sevmesi ve verdiği enerji daha interaktif eğitim ortamını sağladı. Anlatılan her hikaye, söz, örnek çok değerli ve kullanılabilir nitelikteydi. Sunumlar verilse daha memnun olurdum. Teşekkürler.
08/11/2017
Nur Türk
Üretim Planlama Uzmanı - Maquet
Farkındalık yaratan güzel bir eğitimdi.
08/11/2017
Celil Polat
Genel Müdür Yardımcısı - Polat Yol Yapı
Farkındalık yaratması açısından çok faydalı oldu. Güncel acil olmayan konuların nasıl da hayatımızı negatif etkilediği bilincine vardım. Çok teşekkürler.
08/11/2017
Sinan Demircioğlu
İnşaat Mühendisi - Polat Yol Yapı
Farkındalıklarımızı arttırdığınız için emeğinize teşekkür ederim. Bu sayede kendimizi tanıyıp zayıf yönlerimizle daha kolay başedebileceğiz.
08/11/2017
Dilan Çankaya
HR Manager - Stryker
Ceki, gözlem kabiliyeti ve yetkinliği ile insan kaynakları departmanı ve yönetim ekibimize yeni bir ufuk açarak büyük katkı sağlamıştır. Çok keyifli bir gün geçirdik, kendisine çok teşekkür ediyoruz.
08/11/2017
Nilay Arıcan
Kalite Mühendisi - Spig Soğutma
Her bireyin karakterini isimlendirmesini sağlayarak, kendimizi tanımamıza yardımcı olup, eksik yönlerimizi farketmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Ekibimizin performansını arttırmamıza da yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkürler.
08/11/2017
Hazal Akyürek
Eğitim Sorumlusu - Aka Otomotiv
Kısıtlı zamanda harikalar yaratan eğitmenimize sevgi ve saygılarımızla :)
08/11/2017
Eda Işık
Mağaza Müdürü - Guess
İş hayatımda kullanabileceğim çok verimli bir eğitim oldu. Bunu en kısa sürede uygulamaya başlıyorum. Teşekkürler.
08/11/2017
Berna Gürsel
İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Müdürü - Okan Üniversitesi
İşe alım ve organizasyonel gelişimin en önemli eğitimlerinden biri olan Thomas Kişilik Envanteri eğitimini çok başarılı bir şekilde aldık. Bu eğitimin tüm ekibimize farkındalık yarattığını düşünüyoruz. Teşekkürler.
16/10/2017
Kubilay Çetinkaya
İş hayatımıza adapte ettiğimizde kendi kişisel gelişimimizi de olumlu yönde etkileyecek bir eğitim aldık. Ayrıca eğitmenimiz inanılmaz pozitif ve etkileyici idi. Teşekkür ederiz.
16/10/2017
Özge Güzen
İnsan Kaynakları Müdürü - Yıldızlar Grup
Eğitmenimizin genel eğitim becerisi, eğitime katılımcıları katma, iletişim, anlatma kabiliyeti, detayları yakalama çok başarılıydı. Başka eğitimlerde de birlikte çalışmak isteriz.
12/10/2017
Ayşenur Güven
Genel Müdür - Daphne Digital
Eğitmenimizin konuya hakimiyeti, işine olan sevgisi ve enerjisiyle bize oldukça bilgi dolu ve keyifli bir gün yaşattı. Eğitimin her noktasında bizleri gözlemleyip, kimi zaman proaktif davranarak özenle sorularımızı yanıtladı. Şirketimizin bilgi birikimi ve vizyonuna katkısı için çok teşekkür ederiz.
09/10/2017
Çağla Toprak
Stratejik Pazarlama ve Satış Yönetimi - Fotech
Son derece interaktif geçen, eğlenceli ve öğretici bir eğitim oldu. Sadece sistem kullanımı ile ilgili değil onun ötesinde ömür boyu faydalanabileceğimiz, insanların davranış tiplerini anlayıp buna göre daha etkili iletişim kurabilmeyi sağlayacak çok faydalı bir eğitimdi. Eğitmenimizin tarzı çok eğlenceli ve ilgi uyandırıcıydı.
04/10/2017
Uğur Ateş
Müşteri İlişkileri - Hyundai Assan
Konu ve konuya hakimiyet, eğitim içeriği ve eğitmen tecrübesi çok iyi, güzel ve faydalı geçen gün için çok teşekkür ederim.
03/10/2017
Damla Er
İç Satış - Trelleborg
Bu eğitim iş hayatımızda ve sosyal hayatımızda çatışmaları yönetmek adına uygulayabileceğimiz bilgiler sağladı. Ayrıca ikili görüşmelerimizde daha iyi iletişim kurmamızı sağladı.
1 16 17 18 19 20 47