Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 690 Yorum

Yorumlar

21/05/2018
Buket Çaldemir
Satış Direktörü - Nanokim Kimya
Çok keyifli ve verimli bir eğitimdi. Teşekkürler.
21/05/2018
Yağmur Üzüm
Kurumsal İletişim Direktörü - Fidol Okulları
Bir insan kaynakları danışmanı tanıdığımızın referansı ile envanterlerinizi inceledik ve ekibimiz olumlu yönde karar verdi. Tutarlı sonuçlar verdiğini söyleyebilirim.
04/05/2018
Nurcan Zaimoğlu
Takım Lideri - NSK
Kendimizi daha iyi tanımamıza yardım ettiği için bu eğitimi faydalı buldum. Farkındalık yarattı ve ayrıca kişileri daha iyi analiz etmemize yardımcı olacak.
04/05/2018
Ceyda Atasever
İnsan Kaynakları Uzmanı - Aster Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Keyifli ve dinamik bir eğitimdi.
04/05/2018
Yıldız Öztaş
İletişim - Pazarlama Departman Asistanı - BP Petrolleri A.Ş.
Duygusal Zeka eğitiminde gerekli ve yeterli tüm bilgileri aktif ve güzel metotlarla sundular. Çok canlı, güzel ve eğitici saatler geçirdik. Teşekkürler.
04/05/2018
Murat Çelik
Destek Birimler Müdürü - Rekor Kauçuk
Konu oldukça verimli bir şekilde anlatıldı. Eğitmenin tüm katılımcıları eğitime dahil etmesi, pozitif bir etki yarattı. Zamanın gerçekten nasıl geçtiği anlaşılmadı. Eğitim sonunda grafikler üzerinden kendim için yorum yapabilmek ve de bu yorumların doğru çıkması hayli keyifliydi. Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.
04/05/2018
Hazal Şahin
İnsan Kaynakları Yetkilisi - Bonfilet A.Ş.
Kendimizi ve başkalarını anlamaya ve keşfetmeye olanak sağladığı için firmanıza ve eğitmenimize teşekkürlerimizi sunarız.
04/05/2018
Bahar Kunal
İnsan Kaynakları Müdürü - İstanbul Sanayi Odası
Uygulamalar, verilen örnekler katılımcıların alacağı mesajları kuvvetlendirdi. Eğitimin son bölümünde eğitimcinin katılımcılara envanter ile ilgili geri dönüşleri çok faydalı oldu. Teşekkürler.
04/05/2018
Neslihan Gökçe Çiftçi
Satın Alma Yöneticisi - Aster Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Davranışsal envanter okumak ile ilgili çok öğretici bir eğitimdi. Kişisel analizlerin de eğlenceli aktarıldığı bir eğitimdi.
10/04/2018
Emre Bayram
Satış, pazarlama, proje yöneticisi - Önder Grup
Eğitim sonrası insanlara bakış açım değişti. Duymak ile dinlemek arasındaki fark ve bakmak ile görmek arasındaki farkı anladım. Algı yetim gelişti. Kesinlikle faydalı buldum.
05/04/2018
Abdurrahman Saraloğlu
Bölge Sorumlusu - Baymak Makina
Eğitmenin mükemmel sunumu ve özveri ile bu aşılamış olduğu eğitimle karşımdaki insanı daha iyi tanıma ve çöümleme yapmayı öğrendim. Karşı tarafa karşı daha iyi kendimi tanıtacağımı ve onun isteklerinin ne olduğunu ne aradığını daha iyi biliyor olacağım.
05/04/2018
Şahin Kaşaltı
Bölge Sorumlusu - Baymak Makina
Müşteri ilişkileri, satış pazarlama adına görüştüğüm insanların kişilik, karakter profili hakkında ilk bakışta detaylı bilgiler edinme konusunda bana mükemmel katkısı oldu. Eğitmene teşekkürler.
29/03/2018
Dilek Ogan
Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Rekor Kauçuk
Şirketimizin değişim sürecini ve insan kaynakları yönetimini destekleyen bir eğitim oldu. Thomas Türkiye'ye ve Ceki Bey'e katkıları için teşekkür ederiz. İşbirliğimizin devamını umuyoruz.
26/03/2018
Eğitiminizdeki enerjiniz, esprileriniz, güler yüzünüz ve bize hayat boyu katkı sağlayacak değerli bilgileriniz için teşekkür ederiz Ceki Bey.
22/03/2018
Özgür Şahin
Şubeler Koordinatörü - Üçay Mühendislik
Eğitimi çok başarılı bulduk. Şube yöneticileri için aldığımız bu eğitimi diğer çalışanlarımıza ve satış kadrolarımıza almayı gündem yapacağız. Daha önceden aldığımız eğitimlerin çok üstündeydi. Teşekkür ederiz.
22/03/2018
Ali Can Aygül
Müşteri Hizmetleri Müdürü - CMA - CGM Lojistik
Firmamıza ve çalışanlara olumlu katkı yapacağını düşünüyorum. Eğitmen eğitmenimizin konuya hakimiyeti ve samimiyeti için teşekkür ederiz.
21/03/2018
Suat YAŞAR DİKKAYA
EĞİTİM ŞEFİ - LİMAKPORT
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi ile ilk kez Thomas ile birlikte çalıştık, Eğitmenimiz pozitif ve eğlenceli sunumuyla hem farkındalığımızı arttırdı hem de güncel örnekleriyle bu farkındalığın sürekli olmasını sağladı çok keyifliydi, teşekkür ederiz.
06/03/2018
Mesut Özkaya
Pazarlama ve Satış Müdürü - Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Dost ortamında geçen bir sohbet gibiydi. Eğitmenin tarzı, yaklaşımı sizi bol sohbetin içine ilk dakikadan itibaren aldı. Keyifle geçen bir gündü.
26/02/2018
Fevziye Akdikmen
Satış Operasyon Müdürü - Schneider Enerji
Eğitmenimize  teşekkürler. Çeşitli örnekler ile sıkıcı olmadanverimli bir eğitim oldu.
06/02/2018
Akış ve eğitimin kurgusu çok iyi tasarlanmıştı. Örneklerle tam olarak oturdu. Pratik, kolay, uygulanabilir ve etkili bir model. Eğitmenin sunuş tarzı çok başarılıydı. :)
1 16 17 18 19 20 49