Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 723 Yorum

Yorumlar

20/12/2018
Hanife Turan
HR Supervisor - DFDS
Oldukça akıcı, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığımız, interaktif bir eğitimdi. Eğitmenimiz Ceki Bey, pozitif enerjisi, bilgi düzeyi, örnekleri ve sunumu ile son derece başarılıydı. Ayrıca sürecimiz boyunca Thomas Turkiye adına bize verdiği tüm destekler için Gaye Hanım'a da teşekkürler.
18/12/2018
HANDE ALAGÖZ
Çok faydalı bir eğitimdi.Teşekkür ederiz.
17/12/2018
Elif Özvarış
IK Yöneticisi - Geodis
Thomas International’ı tercih etmemizin nedeni, GEODIS olarak global bazda da sizinle çalışmamızdır. Bunun yanı sıra referanslarınız bazında da gerek aldığımız geri bildirimler gerek tecrübe ettiğimiz eğitimleriniz ile sizinle çalışarak beklediğimiz sonuçları yakaldık.
13/12/2018
Begüm Kürümoğlu
Satış Temsilcisi - CMA CGM
Birbiriyle ilk defa çalışmaya başlayacak kişilerin de katılımcı olduğu çok faydalı bir eğitimdi. Farklı bakış açılarıyla olayları değerlendirmenin, motivasyonun ve liderliğin önemini örneklerle ve uygulamalarla çok doğru şekilde sindirebildik. Her insanın kişisel gelişim anlamında faydalanması gereken bu güzel eğitim için eğitmenimize çok teşekkür ederiz.
11/12/2018
Ozan Yaşar
Merkez, Bölgeler ve Acenteler Satış Müdürü - Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri
Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri satış ekibi olarak 10.12.2018 Pazartesi günü sevgili Ceki Benalkabes'ten Thomas Envanter ve Davranış Eğitimi aldık. Ceki beyle ilk toplantımızda tanımladığımız eğitimi tam olarak almamızın yanında, aldığımız eğitimi işimizin hangi alanlarında kullanabileceğimize dair oldukça kullanışlı olaracğını düşündüğümüz bilgiler de aldık.Değerli Ceki beye ve Thomas Türkiye'ye bu güzel eğitimi için teşekkür ederiz.
11/12/2018
Özlem Gürdal
IK - Keramik
Thomas ile tanışıklığımız yaklaşık 10 sene öncesine dayanıyor. Eski firmamdaki güvenilir alışkanlığımı yeni firmamda da test etme olanağım olduğu için ve Ceki bey ile tekrar çalışıyor olduğum için ben ve kurumum çok şanslıyız. Eminim işe alım süreçlerimizde gözle görünür iyileşmeler yaşayacağız. Verdikleri destek için tüm Thomas ailesine teşekkür ederiz.
10/12/2018
Ozan Yaşar
Merkez, Bölgeler ve Acenteler Satış Müdürü - Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri
Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri satış ekibi olarak 10.12.2018 Pazartesi günü sevgili Ceki Benalkabes'ten DISC Envanter ve Davranış Eğitimi aldık. Ceki beyle ilk toplantımızda tanımladığımız eğitimi tam olarak almamızın yanında, aldığımız eğitimi işimizin hangi alanlarında kullanabileceğimize dair oldukça kullanışlı olaracğını düşündüğümüz bilgiler de aldık.Değerli Ceki beye ve Thomas Türkiye'ye bu güzel eğitimi için teşekkür ederiz.
10/12/2018
SONGÜL KAYAOĞLU
Gülriz Hanım konuya oldukça hakim,diksiyonu,iletişim becerileri ve hitabet tarzı oldukça güzeldi. Katılımcıları konuya çekebildi ve etkili bir eğitim aldığımızı düşünüyorum.
10/12/2018
MUSTAFA AYNACI
Akgün Hanım ile görüşmeden önceki kendi iç kontrolümün farkında değildim. Kendisi bu konuda bana çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.
05/12/2018
MEDAŞ EĞİTİM GRUBU
SÜRVEYAN YARDIMCISI - MEDAŞ
Şimdiye kadar almış olduğum kişisel gelişim eğitiminin en faydalı,eğlenceli ve verimli olanıydı. Teşekkürler.
26/11/2018
Özlem Gürdal
İnsan Kaynakları Müdürü - Keramik A.Ş.
Çok başarılı bir eğitimdi.Eğitmen konuya çok hakimdi. Teşekkür ederiz.
23/11/2018
Ufuk Karakaya
CIO - Innogermany
Çok ilginç ve bilgi dolu sunumdu. İnsanları daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Herkese tavsiye edebiliriz.
16/11/2018
Mehmet Efe
AR-GE Kontrol ve Planlama Uzmanı - Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Çok basit gibi görünen çok kıymetli bilgiler edindim. Banu Hanım'a çok teşekkür ederiz.
12/11/2018
SELİM KÜÇÜK
10.11.2018 tarihinde aldığımız Takım Çalışması ve Motivasyon Eğitimi; günlerden Cumartesi (tatil) olmasına rağmen eğitmen yüksek tempolu anlatımı, sık sık konularla alakalı eğlenceli oyunları ve verilen güzel örneklemeler ile uzun süre akılda kalıcılık sağlayacak sunumu ile tempomuz hiç düşmedi. Verdiğiniz kaliteli eğitim için sonsuz teşekkürler.
08/11/2018
SEÇKİN BEYNİ
AMBAR YÖNETİMİ - Prometeon
Eğitimin konusu sıkıcı olsa da eğitmenin sayesinde çok faydalı oldu.
08/11/2018
RÜYA ÖZÇELİK
Süreç İyileştirme - Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Bugüne kadar katıldığım ve sıkılmadığım tek eğitimdi.Engin Bey'in verdiği diğer eğitimleri de almak isterim.
08/11/2018
Özge Gül
İnsan Kaynakları Uzman yardımcısı - Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Oldukça verimli ve keyifli bir eğitim oldu. Hem iş hemde sosyal hayatta rahatlıkla entegre edebileceğimiz bilgi ve birikimler için Sevgili eğitmenimiz Ceki'ye ve Thomas Turkey'e teşekkürler.
25/10/2018
Mustafa Uslular
Müşteri Hizmetleri Memuru - Limakport Uluslararası Liman İşletmeciliği
Eğitim çok eğlenceli ve değerli bilgilerin verildiği bir eğitim oldu. Bu bilgilerin bana ilerideki tecrübelerimde çok faydalı olacağını düşünüyorum.
25/10/2018
Elif Özvarış
HR Executive - Geodis
Tek kelime ile mükemmeldi. Teşekkürler Thomas.
25/10/2018
Tolga Durgut
Satış Mühendisi - SMC Türkiye
Eğitimin tekniği ile pratiğindeki yüksek örtüşmeden dolayı verimli bir eğitim oldu. Eğitmenimizin katılımcıları aktif tutması eğitimi daha da eğlenceli hale getirdi. Karakter analizindeki tespitlerin başarılı olması, verilen zamana değdiğini gösteriyor. Emeğiniz için teşekkür ederiz.
1 16 17 18 19 20 51