Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 690 Yorum

Yorumlar

27/01/2018
Mehtap Sartık
Genel Müdür Yardımcısı - Form Endüstri Ürünleri A.Ş.
Genel olarak konuya hakim, örneklerle renklendiren ve canlandıran anlatımı ile eğitmenimizden ve eğitimden memnun kaldık.
27/01/2018
Hüseyin Ersoy
Satış Müdürü - Özersoylar
İş hayatıma yön verecek derecede önemli bir eğitim programı oldu. Yönetim ve satış anlamında gelecekle ilgili daha mantıklı çalışmam gerektiğini bana öğretti. Programdan çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
23/01/2018
Bengü Derala
İnsan Kaynakları - Oerlikon Balzers
Samimi, verimli, bilgi ve hikaye dolu bir eğitimdi. Ne yazık ki kısa sürdü. Kendime ayna tuttum. Öncellikle eğitmenimize ve tüm Thomas ekibine teşekkürler. Yeni bir eğitimde buluşmak dileğiyle...
23/01/2018
Sezer Selim
İK & BT Direktörü - Çilek Mobilya
Bir günlük eğitimden maksimum katılım ve verim alarak ayrılıyoruz. Tüm katılımcılarda iyi bir farkındalık yarattı. Başka eğitimlerde aynı enerji ile görüşmek üzere. Teşekkürler.
23/01/2018
Yağmur Akgün
Müşteri İlişkileri - Limak Uludağ Elektrik
Çok keyifli bir eğitimdi. Anlatımınızla ve örneklemelerinizle daha da keyifli bir eğitim oldu. İş hayatıma ve bana fayda sağlayacak birçok bilgi öğrendim. Bunları hayata geçirdiğimde daha da başarılı olacağımı düşünüyorum. Emeğinize sağlık Ceki Bey. Teşekkürler.
23/01/2018
Derya Çuha
Genel Müdür - Nema Winkelmann
Güzel sunum için ve ekibi canlı tuttuğunuz için teşekkürler.
08/01/2018
İrem Canbulat
İnsan Kaynakları Uzmanı - ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Eğitmenimizin iletişimi oldukça kuvvetliydi. Bilgi birikimi var, kendisini dinletiyor. Eğitim ufuk açıcı ve ilgi çekiciydi. Teşekkür ederiz.
08/01/2018
Sırma Özeren
İnsan Kaynakları Uzmanı - Galva Metal
Eğitim beklentimize fazlasıyla karşılık verdi. Eğitmenimize teşekkür ederiz, sevgiler...
03/01/2018
Serdar Şener
Genel Müdür - Vmzinc
Eğitmenimiz eşliğinde almış olduğumuz iletişim ve zaman yönetimi eğitimi, hem kişisel hem de kurumsal beklentilerimizi en üst seviyede karşıladı. Renkli kişiliği, motivasyonu ve ilham veren anlatımı ile gerçekleşen interaktif içerik yalın ve zengindi. Thomas eğitimlerini fark yaratmak isteyen,IK'ya önem veren tüm firmalara öneririm.
03/01/2018
Cem Yücel
Eğitimin amaca yönelik olmasını son derece başarılı buldum. Eğitimin başından sonuna kadar geçen süre memnuniyet verici oldu. Teşekkürler.
03/01/2018
Deniz Erel
PC Expert - Aisin Otomotiv
Hem özel hem de iş alanımda bana oldukça katkı sağlayacağını düşündüğüm ikna ve müzakere teknikleri eğitimini deneyimleriyle taçlandıran eğitmenimiz Tolga Bey'e katkılarından dolayı çok teşekkür eder, başka bir eğitimde görüşmek üzere iyi çalışmalar dilerim.
03/01/2018
Sinem Kaptan
İnsan Kaynakları Müdürü - Anako Yumurta A.Ş.
İdari toplantımızda almış olduğumuz satış ve takım çalışması eğitimleri için öncelikle eğitmenlerimiz Ceki Bey ve Engin Bey'e teşekkür ederiz. Konularına olan hakimiyetleri, samimi yaklaşımları, kendi hayatlarından örneklemeleri ile eğitimlerimizi oldukça interaktif kılmakla birlikte, katılımcılarımızın bir an olsun kopukluk yaşamamasını sağladılar. Teşekkürler
03/01/2018
Mesude Güler
Müşteri İlişkileri Sorumlusu - Anako Yumurta A.Ş.
Bu eğitimlerin uzun yapılmasını tercih ederiz ama hocamız ile :) Şimdiye kadar aldığım en muhteşem eğitimdi. 15 saat uykusuzluğa rağmen hep canlı ve dinamik tuttu. Eğitimci çok başarılıydı.
03/01/2018
Duygu Göbekoğlu
Kendimi eksik gördüğüm konularda inanılmaz farkındalık yarattı. Kişisel bir eğitim sürecimi tamamladığımı düşünüyorum. Eğitmenimize hayatıma dair bu olumlu katkılarından dolayı minnettarım. Bakış açımı olumlu hale getiren bu mükemmel insana tekrar tekrar teşekkürler.
03/01/2018
Funda Çetinkaya
İK Müdürü - Politeknik Metal
Yetkin, işinize hakim, samimi olduğunuz için eğitmenimize çok teşekkür ederim. Yeni bir eğitimde yeniden görüşmek üzere.
28/12/2017
Serdar Şener
Genel Md - VMZINC
Hocamız eşliğinde almış olduğumuz iletişim ve zaman yönetimi eğitimi hem kişisel hem de kurumsal beklentilerimizi en üst seviyede karşıladı. Renkli kişiliği, motivasyonu ve ilham veren anlatımı ile gerçekleşen interaktif içerik yalın ve zengindi. Thomas eğitimlerini fark yaratmak isteyen,IK'ya önem veren tüm firmalara öneririm.
26/12/2017
Aydolu Gökçen Yıldızlar
İnsan Kaynakları Uzmanı - Erişim Müşteri Hizmetleri A.Ş.
Davranış envanteri uygulamalarında Thomas'ın ne kadar doğru bir araç olduğuna bir kez daha ikna olduk. Eğitim süresinin kısa olmasına rağmen içeriğin verimliliği çok yüksekti. Bu anlamda eğitmenimizi takdir ediyorum. Profesyonelliğinin yanı sıra enerjisi, iletişimi ve eğitim dili mükemmeldi :)
14/12/2017
Veysel İbrahim Gördük
Satış Müdürü - Nema Winkelmann
Bugüne kadar aldığımız eğitimler içerisinde şirketimize en faydalı eğitim olduğu kanaatindeyim. Eğitmene teşekkürler, teşekkürler Thomas.
30/11/2017
Nuri Üstüner
Thomas'ın davranış analizi konusunda vermiş olduğu eğitimi çok yararlı, geliştirici ve şirketin beklentilerine uygun olduğunu memnuniyetle gördüm. Eğitmenimizin performansı, konuya hakimiyeti ve katılımcıları eğitimin içine dahil etmesi etkileyici ve mükemmeldi. Bu hizmetin bize bu kadar fazla katkı sağlayacağını bu eğitimden sonra çok daha iyi fark ettik. Teşekkür ederiz.
27/11/2017
Yelda Candan Arı
İnsan Kaynakları Uzmanı - Limak Uludağ
Anlatılan bigiler, iş ve özel hayatımızda, kişilerin davranış yapılarını anlayabilmemizi, kendimizi tanımamızı ve karşı tarafla nasıl daha iyi iletişim kurabileceğimizi öğrenmemizi sağladı. Eğtimenin verdiği örnekler, katılımcaları aktif olarak eğitime dahil etmesi akılda kalıcı olmasına yardımcı oldu.
1 17 18 19 20 21 49