Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 260 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 664 Yorum

Yorumlar

04/05/2018
Neslihan Gökçe Çiftçi
Satın Alma Yöneticisi - Aster Tekstil San. ve Tic. A.Ş.
Davranışsal envanter okumak ile ilgili çok öğretici bir eğitimdi. Kişisel analizlerin de eğlenceli aktarıldığı bir eğitimdi.
10/04/2018
Emre Bayram
Satış, pazarlama, proje yöneticisi - Önder Grup
Eğitim sonrası insanlara bakış açım değişti. Duymak ile dinlemek arasındaki fark ve bakmak ile görmek arasındaki farkı anladım. Algı yetim gelişti. Kesinlikle faydalı buldum.
05/04/2018
Abdurrahman Saraloğlu
Bölge Sorumlusu - Baymak Makina
Eğitmenin mükemmel sunumu ve özveri ile bu aşılamış olduğu eğitimle karşımdaki insanı daha iyi tanıma ve çöümleme yapmayı öğrendim. Karşı tarafa karşı daha iyi kendimi tanıtacağımı ve onun isteklerinin ne olduğunu ne aradığını daha iyi biliyor olacağım.
05/04/2018
Şahin Kaşaltı
Bölge Sorumlusu - Baymak Makina
Müşteri ilişkileri, satış pazarlama adına görüştüğüm insanların kişilik, karakter profili hakkında ilk bakışta detaylı bilgiler edinme konusunda bana mükemmel katkısı oldu. Eğitmene teşekkürler.
29/03/2018
Dilek Ogan
Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Rekor Kauçuk
Şirketimizin değişim sürecini ve insan kaynakları yönetimini destekleyen bir eğitim oldu. Thomas Türkiye'ye ve Ceki Bey'e katkıları için teşekkür ederiz. İşbirliğimizin devamını umuyoruz.
26/03/2018
Eğitiminizdeki enerjiniz, esprileriniz, güler yüzünüz ve bize hayat boyu katkı sağlayacak değerli bilgileriniz için teşekkür ederiz Ceki Bey.
22/03/2018
Özgür Şahin
Şubeler Koordinatörü - Üçay Mühendislik
Eğitimi çok başarılı bulduk. Şube yöneticileri için aldığımız bu eğitimi diğer çalışanlarımıza ve satış kadrolarımıza almayı gündem yapacağız. Daha önceden aldığımız eğitimlerin çok üstündeydi. Teşekkür ederiz.
22/03/2018
Ali Can Aygül
Müşteri Hizmetleri Müdürü - CMA - CGM Lojistik
Firmamıza ve çalışanlara olumlu katkı yapacağını düşünüyorum. Eğitmen eğitmenimizin konuya hakimiyeti ve samimiyeti için teşekkür ederiz.
21/03/2018
Suat YAŞAR DİKKAYA
EĞİTİM ŞEFİ - LİMAKPORT
Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi ile ilk kez Thomas ile birlikte çalıştık, Eğitmenimiz pozitif ve eğlenceli sunumuyla hem farkındalığımızı arttırdı hem de güncel örnekleriyle bu farkındalığın sürekli olmasını sağladı çok keyifliydi, teşekkür ederiz.
06/03/2018
Mesut Özkaya
Pazarlama ve Satış Müdürü - Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş.
Dost ortamında geçen bir sohbet gibiydi. Eğitmenin tarzı, yaklaşımı sizi bol sohbetin içine ilk dakikadan itibaren aldı. Keyifle geçen bir gündü.
26/02/2018
Fevziye Akdikmen
Satış Operasyon Müdürü - Schneider Enerji
Eğitmenimize  teşekkürler. Çeşitli örnekler ile sıkıcı olmadanverimli bir eğitim oldu.
06/02/2018
Akış ve eğitimin kurgusu çok iyi tasarlanmıştı. Örneklerle tam olarak oturdu. Pratik, kolay, uygulanabilir ve etkili bir model. Eğitmenin sunuş tarzı çok başarılıydı. :)
27/01/2018
Mehtap Sartık
Genel Müdür Yardımcısı - Form Endüstri Ürünleri A.Ş.
Genel olarak konuya hakim, örneklerle renklendiren ve canlandıran anlatımı ile eğitmenimizden ve eğitimden memnun kaldık.
27/01/2018
Hüseyin Ersoy
Satış Müdürü - Özersoylar
İş hayatıma yön verecek derecede önemli bir eğitim programı oldu. Yönetim ve satış anlamında gelecekle ilgili daha mantıklı çalışmam gerektiğini bana öğretti. Programdan çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.
23/01/2018
Bengü Derala
İnsan Kaynakları - Oerlikon Balzers
Samimi, verimli, bilgi ve hikaye dolu bir eğitimdi. Ne yazık ki kısa sürdü. Kendime ayna tuttum. Öncellikle eğitmenimize ve tüm Thomas ekibine teşekkürler. Yeni bir eğitimde buluşmak dileğiyle...
23/01/2018
Sezer Selim
İK & BT Direktörü - Çilek Mobilya
Bir günlük eğitimden maksimum katılım ve verim alarak ayrılıyoruz. Tüm katılımcılarda iyi bir farkındalık yarattı. Başka eğitimlerde aynı enerji ile görüşmek üzere. Teşekkürler.
23/01/2018
Yağmur Akgün
Müşteri İlişkileri - Limak Uludağ Elektrik
Çok keyifli bir eğitimdi. Anlatımınızla ve örneklemelerinizle daha da keyifli bir eğitim oldu. İş hayatıma ve bana fayda sağlayacak birçok bilgi öğrendim. Bunları hayata geçirdiğimde daha da başarılı olacağımı düşünüyorum. Emeğinize sağlık Ceki Bey. Teşekkürler.
23/01/2018
Derya Çuha
Genel Müdür - Nema Winkelmann
Güzel sunum için ve ekibi canlı tuttuğunuz için teşekkürler.
08/01/2018
İrem Canbulat
İnsan Kaynakları Uzmanı - ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Eğitmenimizin iletişimi oldukça kuvvetliydi. Bilgi birikimi var, kendisini dinletiyor. Eğitim ufuk açıcı ve ilgi çekiciydi. Teşekkür ederiz.
08/01/2018
Sırma Özeren
İnsan Kaynakları Uzmanı - Galva Metal
Eğitim beklentimize fazlasıyla karşılık verdi. Eğitmenimize teşekkür ederiz, sevgiler...
1 15 16 17 18 19 48