Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 703 Yorum

Yorumlar

11/12/2018
Özlem Gürdal
IK - Keramik
Thomas ile tanışıklığımız yaklaşık 10 sene öncesine dayanıyor. Eski firmamdaki güvenilir alışkanlığımı yeni firmamda da test etme olanağım olduğu için ve Ceki bey ile tekrar çalışıyor olduğum için ben ve kurumum çok şanslıyız. Eminim işe alım süreçlerimizde gözle görünür iyileşmeler yaşayacağız. Verdikleri destek için tüm Thomas ailesine teşekkür ederiz.
10/12/2018
Ozan Yaşar
Merkez, Bölgeler ve Acenteler Satış Müdürü - Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri
Erkanlı Holding - Univa Öğrenci Evleri satış ekibi olarak 10.12.2018 Pazartesi günü sevgili Ceki Benalkabes'ten DISC Envanter ve Davranış Eğitimi aldık. Ceki beyle ilk toplantımızda tanımladığımız eğitimi tam olarak almamızın yanında, aldığımız eğitimi işimizin hangi alanlarında kullanabileceğimize dair oldukça kullanışlı olaracğını düşündüğümüz bilgiler de aldık.Değerli Ceki beye ve Thomas Türkiye'ye bu güzel eğitimi için teşekkür ederiz.
10/12/2018
SONGÜL KAYAOĞLU
Gülriz Hanım konuya oldukça hakim,diksiyonu,iletişim becerileri ve hitabet tarzı oldukça güzeldi. Katılımcıları konuya çekebildi ve etkili bir eğitim aldığımızı düşünüyorum.
10/12/2018
MUSTAFA AYNACI
Akgün Hanım ile görüşmeden önceki kendi iç kontrolümün farkında değildim. Kendisi bu konuda bana çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.
05/12/2018
MEDAŞ EĞİTİM GRUBU
SÜRVEYAN YARDIMCISI - MEDAŞ
Şimdiye kadar almış olduğum kişisel gelişim eğitiminin en faydalı,eğlenceli ve verimli olanıydı. Teşekkürler.
26/11/2018
Özlem Gürdal
İnsan Kaynakları Müdürü - Keramik A.Ş.
Çok başarılı bir eğitimdi.Eğitmen konuya çok hakimdi. Teşekkür ederiz.
23/11/2018
Ufuk Karakaya
CIO - Innogermany
Çok ilginç ve bilgi dolu sunumdu. İnsanları daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Herkese tavsiye edebiliriz.
16/11/2018
Mehmet Efe
AR-GE Kontrol ve Planlama Uzmanı - Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Çok basit gibi görünen çok kıymetli bilgiler edindim. Banu Hanım'a çok teşekkür ederiz.
12/11/2018
SELİM KÜÇÜK
10.11.2018 tarihinde aldığımız Takım Çalışması ve Motivasyon Eğitimi; günlerden Cumartesi (tatil) olmasına rağmen eğitmen yüksek tempolu anlatımı, sık sık konularla alakalı eğlenceli oyunları ve verilen güzel örneklemeler ile uzun süre akılda kalıcılık sağlayacak sunumu ile tempomuz hiç düşmedi. Verdiğiniz kaliteli eğitim için sonsuz teşekkürler.
08/11/2018
SEÇKİN BEYNİ
AMBAR YÖNETİMİ - Prometeon
Eğitimin konusu sıkıcı olsa da eğitmenin sayesinde çok faydalı oldu.
08/11/2018
RÜYA ÖZÇELİK
Süreç İyileştirme - Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Bugüne kadar katıldığım ve sıkılmadığım tek eğitimdi.Engin Bey'in verdiği diğer eğitimleri de almak isterim.
08/11/2018
Özge Gül
İnsan Kaynakları Uzman yardımcısı - Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş
Oldukça verimli ve keyifli bir eğitim oldu. Hem iş hemde sosyal hayatta rahatlıkla entegre edebileceğimiz bilgi ve birikimler için Sevgili eğitmenimiz Ceki'ye ve Thomas Turkey'e teşekkürler.
25/10/2018
Mustafa Uslular
Müşteri Hizmetleri Memuru - Limakport Uluslararası Liman İşletmeciliği
Eğitim çok eğlenceli ve değerli bilgilerin verildiği bir eğitim oldu. Bu bilgilerin bana ilerideki tecrübelerimde çok faydalı olacağını düşünüyorum.
25/10/2018
Elif Özvarış
HR Executive - Geodis
Tek kelime ile mükemmeldi. Teşekkürler Thomas.
25/10/2018
Tolga Durgut
Satış Mühendisi - SMC Türkiye
Eğitimin tekniği ile pratiğindeki yüksek örtüşmeden dolayı verimli bir eğitim oldu. Eğitmenimizin katılımcıları aktif tutması eğitimi daha da eğlenceli hale getirdi. Karakter analizindeki tespitlerin başarılı olması, verilen zamana değdiğini gösteriyor. Emeğiniz için teşekkür ederiz.
23/10/2018
Cevriye Bozkurt
İnsan Kaynakları - Aydın Group
“İnsan Kaynakları Süreçlerini yürütürken bir çok aday ve bir çok çalışan için testleri kullandığımda gayet başarılı ve doğru analizlere ulaştım. Ayrıca hizmet almak için Thomas ekibi gayet hızlı destek oluyorlar. Dolayısıyla Thomas’ı tercih ediyorum.”
22/10/2018
Mine Zengin
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi - Nilera İlaç
Eğitmenimiz Çağlagül, enerjik, bilgili, eğlenceli bir şekilde bize bilgilerini aktardı. İş hayatımda ve özel hayatımda bir çok alanda kullanacağım bilgileri hafızama kaydetmemi %90 sağladı. Çok keyifli ve akıcı bir eğitim oldu. İlk önce Çağlagül hanıma ve Thomas Türkiye'ye çok teşekkürler. Umarım tekrar yollarımız bir yerlerde kesişir. :) Saygılarımla
19/10/2018
Gamze Avcı
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi - Nilera İlaç
Genel olarak müşterilerimizi kategorize etme yönümüzü geliştirerek onlar hakkında düşüncelerimizi sıfatlandırmayı öğrendiğimiz başarılı bir eğitimdi.
19/10/2018
Gamze Avcı
Tıbbi Tanıtım Temsilcisi - Nilera İlaç
Hem gerçek hayatta hem iş hayatında karşı taraf hakkında genel bir yorum yapabilecek kadar beden dili hakkında başarılı bilgiler edindik.
05/10/2018
EMİN BAYSÖZ
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ - DİCLE ELEKTRİK PERAKENDE A.Ş.
Eğitimin, katılımcılarımızda gerek kendilerini değerlendirmeleri bakımından, gerekse bağlı çalışanlarını tekrar analiz etmeleri bakımından farkındalık yaratmış olduğuna inanıyorum. Son derece keyifli bir eğitimdi. Katkılarından dolayı,Dicle Elektrik Perakende A.Ş. adına Thomas'a ve hocamıza teşekkür ederim.
1 15 16 17 18 19 50