Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 723 Yorum

Yorumlar

23/03/2015
Ayşe Kaynar
Kendimi daha iyi tanıyabileceğimi düşünüyorum. Bu anlamda bu eğitimin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Eğitimin gayet sıcak, akıcı ve verimli olduğunu düşünüyorum. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
23/03/2015
Serap Azgün
Kıdemli Uzman - Toyota Tsusho otomotiv
Güçlü iletişimde eksiklerimi ve iyi olduğum yönlerimi öğrendim. Bilgi ve desteği için hocamıza teşekkür ederim. Bizlerin gelişimine katkıda bulundu.
23/03/2015
Perihan Eroğlu
Bölge Satış Sorumlusu - Özmaya San. A.Ş.
Çok verimli bir eğitim olduğunu söyleyebilirim. Özellikle hocamızın pozitif enerjisi ve sempatik yaklaşımı mükemmeldi. En önemlisi de bu eğitim sonucunda kendi kişiliğimi ve müşteri profilini çok güzel kavradım :)
23/03/2015
Sinem Acar
İK Müdürü - Va Tech Wabag
Eğlenirken öğrendiğimiz, zamanın nasıl geçtiğini fark etmediğimiz, zevkli bir eğitimdi. Eğitmenimize sıcak iletişimi ve kusursuz performansı için çok teşekkür ediyoruz.
16/03/2015
Adnan Şengöz
İK ve İdari İşler Şefi - Teknik Kimya
Yönetimde Koçluk Becerileri eğitimi başarılı bir eğitim oldu. Katılımcıların "Pazar günü tam gün eğitim olur mu" düşüncesini, önyargısını eğitimcinin sunuş tekniğindeki başarısı ile kırıldığını gördüm. Hem iş hem de sosyal hayatta faydası olacağına inanıyorum. Teşekkürler.
16/03/2015
Bülent Selen
Bölge Yöneticisi - Pronet Güvenlik
Bugüne kadar aldığım en keyifli ve en faydalı eğitim olduğunu düşünüyorum.
06/03/2015
Feride Ateş
İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı - Socar Turkey
Socar Türkiye ve grup şirketlerimizin İK' cılarının katıldığı eğitime D' lerin "özgüveniyle" başladık, I' ların "konuşkanlığıyla" katılımcı bir tutum sergiledik, S' ler gibi "dinledik" ve şimdi de bir C gibi "yazıya döküyoruz":) Değerli hocamıza renkli anlatımıyla eğitim, hem su gibi aktı hem çok şey kattı. Teşekkür ederiz.
02/03/2015
Selen Erdem
İnsan Kaynakları Müdürü - En İyi Hekim
İki günü de son derece verimli ve interaktif geçen bir eğitimdi. Yeni bakış açıları geliştirme ve iş hayatında prtaik olarak uygulanabilecek bir çok tüyo hakkında bilgi sahibi oldum. Teşekkürler.
02/03/2015
Uğur Kutlu
TPM Müdürü - Jantsa Jant San. Tic. A.Ş.
Aldığım eğitimin genel olarak çok iyi olduğunu düşünüyorum. Feyza Hanım ve Ceki Bey'in yaklaşımı, konu ile ilgili bilgi ve hakimiyeti mükemmel. Eğitime katıldığıma çok sevindim ve doğru karar verdiğimi düşünüyorum.
02/03/2015
Seçil Ermiş
IK Yöneticisi - Tanrıverdi Holding
İşe alım sürecinde mülakatla yetinme devri neredeyse son buldu… Yetkinlik envanteri, kişilik envanteri ve yetenek testlerine ağırlık vererek ,doğru işe doğru adayı yerleştirerek hem zamandan hem de maliyetten kazanmayı hedefliyoruz. Hızlı , pratik,sonuç odaklı olması ve rapor sonuçların doğruluk derecesine inandığımız için tercihimiz Thomas oldu..
24/02/2015
Öznur Güriş
İK Lideri - Johnson Wax
İnsan Kaynaklarında Koçluk Becerileri eğitimini aldıktan sonra ilk aklıma gelen, insanlara gerçekten nasıl yaklaşabileceğimi, hangi sorularla karşıda farkındalık yaratabileceğimi ve farklı profillerle nasıl iletişime gireceğimi ve karşıdaki insanı nasıl ve nereye hangi şekilde yönlendirebileceğimi öğrenmiş ve keyifli bir eğitimle deneyimlemiş oldum. 2 gün boyunca hiç sıkılmadan kesintisiz bilgi aktarım ve alışveriş için teşekkürler.
24/02/2015
Alper Özer
Genel Müdür - Mapei A.Ş.
Son derece faydalı, devam edeceğiz.
24/02/2015
Nihat Berker
İşveren / Yönetici - Berker Ahşap
Katılımlı, yararlı bir eğitim oldu. Zamanı yönetmek için güzel bilgiler edindim. Stresle mücadele için teknikler öğrendim. Eğitmenimize teşekkür ederim.
24/02/2015
Arif Yıldız
Field Operaiton Manager - Nordex Enerji A.Ş.
İşimizde ve sosyal hayatımızda başarılı olabilmemiz için, dinlemenin, kendini tanımanın ve aslında cebimizde olup ama derinlerde olan davranışlarımızın farkına varmamıza yönelik zengin içerikli bir eğitimdi. Teşekkürler.
24/02/2015
İlknur Karahan
Mali İşler Uzmanı - Nordex Enerji A.Ş.
Eğitmenin sunumuyla eğlenceli, dikkatleri hep üzerinde tutan verimli bir eğitimdi. Emeğinize sağlık.
24/02/2015
Emre Zengin
Servis Koordinatörü - Nordex Enerji A.Ş.
Sunum ve sunumu destekleyen hikayeler çok başarılıydı. Kendimizi değerlendirme ve kişiliğe göre zamanı ve stresi nasıl yöneteceğimizi görmemizde etkili olduğunu düşünüyorum.
23/02/2015
Murat İnnab
Satış Müdürü - Karfo Endüstriyel - Nikon
Eğitimin ciddi katkısı oldu. Bazı temel tüyolar ve tekniklerin farkına varmamı sağladı. Tavsiye ederim.
23/02/2015
Ebru Akkaş
İdari İşler Yöneticisi - Inspack Akıllı İş Çözümleri Ltd. Şti.
Almış olduğum eğitimde zamanı nasıl kullanacağımı daha etkin bir şekilde kullanırım bilincine vardım. Çok zevkli, akılda kalıcı bir eğitim oldu benim için. Eğitmenimize teşekkürler, umarım başka bir eğitimde yine karşılaşırız.
23/02/2015
Selim Türkel
Back Office Engineer - Nordex Enerji A.Ş.
Eğitimde verilen örnekler gündelik hayattan ve kullanışlı idi.Zaman Yönetimi konusunda bir çok kişiye / sektöre faydalı bilgiler verildi. Kriz yönetimine biraz daha ağırlık verilmeli.
23/02/2015
Ferit Yeşilçay
Saha Operasyon Müdürü - Nordex Enerji A.Ş.
Davranış tiplerinin analizi ve farklı davranış tiplerinin stresle baş etme yöntemlerine dair bilgiler faydalıydı.
1 32 33 34 35 36 51