Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 260 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 664 Yorum

Yorumlar

02/06/2014
Zehra Kürkçü Sümerkent
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - Kürkçüoğlu Jeneratör
"Satış ve Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim" eğitimi içeriği ve zaman kullanımı açısından faydalı ve etkin bir programdı. Enerjisi için Ceki bey’e çok teşekkürler.
21/05/2014
Zeynep Güngör
İnsan Kaynakları Müdürü - Arvento Mobile Systems
Meslek hayatımda 2006 yılından bu yana kişilik envanteri kullanımında tercihim hep Thomas ile çalışmak oldu. Thomas, 8 dakikalık değerlendirme süresi, 56 dil seçeneği, yönlendirilmiş cevapları anında tespit eden ve hata bildiriminde bulunan ölçeği ile, bugün Arvento Mobile Systems’ta da bize zaman-maliyet avantajı, uluslararası kullanım kolaylığı ve tam güven sağlıyor. İşe alım süreçlerimizin ayrılmaz bir parçası olan Thomas, ayrıca şirket içerisindeki takım yapılanmamızda, stratejik karar alma sürecimizin de bir parçası. Tüm bu bilimsel geçerlilik-güvenilirlik, kullanım kolaylığı, maliyet avantajı vb. faktörler, Thomas Türkiye Ekibi’nin her zaman büyük bir profesyonellik ve dostlukla yürüttüğü müşteri ilişkileri ve sonuç odaklılığı ile daha da büyük bir anlam kazanıyor. Uzun yıllar süren dostluk ve iş ortaklığımızda, bizi hiçbir zaman çözümsüz ve yalnız bırakmayan Thomas Türkiye ekibine teşekkürler.
13/05/2014
Abdülkadir Özbek
Genel Müdür - Vizyon Koleji
Kişilik envanterleri içerisinde en hızlı ve güvenilir sonucu verdiği için Thomas' i tercih ettik. Özellikle thomas kullanan şirketlerin ik birimlerinin memnuniyetlerini bildirmeleri de bizim bu tercihi yapmamizda çok etkili oldu.
05/05/2014
Erhan Çiloğlu
"Satış ve Müşteri İlişkileri" eğitimi; dinamik, bilgi veren, etkinliklerle bilginin pekiştirilmesini sağlayan, gayet memnun edici bir eğitim oldu. Eğitimi veren Ceki Bey de gayet iyi ve canlı bir sunum yaptı. Salonu hemen etkisine aldı.
02/05/2014
Buket Eda Atasever
Merchandising - Banvit A.Ş.
Vermiş olduğunuz satış eğitimi inanılmaz güzel bir eğitimdi, çok memnun kaldım, sıkılmadan sonuna kadar eşlik edildiğine şahit olduğum eğitimlerden biriydi ve dolu dolu çıkıldığını gördüm. Çok teşekkür ediyorum. Emeğinize yüreğinize sağlık.
02/05/2014
Songül Zevzir
Kurucu - Daisy Poliklinik
Satış eğitiminizi, bugüne kadar aldığım eğitimlerden çok farklı ve bilimsel buldum. Farklı bir bakış açısı sergilediniz işimize ve hayatımıza kattığınız bilgilerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Sizi tanıdığım için çok mutlu oldum. Sevgiler
02/05/2014
Eşref Zevzir
İşletme Sahibi - Daisy Poliklinik
Bugün bizlere satış konusunda farkındalık yaratan sayın Ceki Benalkabes nezdinde firmanıza teşekkür eder, farklı eğitimler konusunda sizlerle yeniden buluşmak üzere başarılar dilerim.
02/05/2014
Buket Eda Atasever
Merchandising - Banvit A.Ş.
İnanılmaz güzel bir eğitimdi çok memnun kaldım sıkılmadan sonuna kadar eşlik edildiğine şahit olduğum eğitimlerden biriydi ve dolu dolu çıkıldığını gördüm. Çok tşk ediyorum Emeğinize yüreğinize sağlık
01/05/2014
Onur OKDAYAN
Merchandiser - Banvit
Almış olduğum bu eğitimde emeği geçen başta müdürümüz Pınar hanım ve bize eğitimi veren Ceki beye teşekkürlerimi sunuyorum.Çok güzel ve etkili bir eğitim oldu.Bu eğitimle işimde daha başarılı olacağımı düşünüyorum.
30/04/2014
Gaye Kırcıoğlu
İnsan Kaynakları Uzmanı - Ankutsan
Öncelikle kişilik envanteri eğitimi öncesi verdiği destek için Pınar Hanım'a ve tecrübesi, konuya hakimiyeti ile uygulamalara odaklanmamızı sağlayan Kerem Bey'e teşekkürler, uygulamaya yönelik grafik çalışmaları, yorumlamaları hepsi çok güzeldi. Kesinlikle dinamik bir eğitimdi, çalışanlarımızın iş ve özel hayatlarında sergiledikleri kişilik özelliklerine yönelik yorumlar ilgi çekiciydi. Bitmesini istemediğimiz bir eğitim oldu. Ankutsan adına tekrar tekrar teşekkürler..
30/04/2014
Rüstem Kesgi
Firma Ortağı - Ankutsan
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi, çok güzel ve kapsamlı bir eğitim. Bu zevkli öğreti için teşekkür ederiz. Elinize dilinize sağlık.
28/04/2014
Tarkan Pektaş
Proje Yönetimi - Serbest
Katılmış olduğum “Thomas Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, kendime objektif bakarak güçlü ve zayıf yanlarımın farkına varıp bu doğrultuda insanlara olan yaklaşımımı gözden geçirmemi sağlamıştır ve işimi planlarken önceliklerimi belirleyerek zamandan maksimum düzeyde faydalanmam açısından bana farklı bir bakış açısı katmıştır. Ayrıca eğitmen Ceki Benalkabes’in konuya olan hakimiyeti ve akıcı anlatımı sayesinde aynı anda hem öğrenip hem de büyük keyif aldığımı söyleyebilirim.
28/04/2014
Dicle Bilgehan Özdemir
Proje Yöneticisi - Fores Mimarlık
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, yararlı ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler.
28/04/2014
Ülkü İsenlik Toptal
Mali ve İdari İşler Müdürü - Tredin Oto Donanım A.Ş.
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitiminin farklılık ve katkı yarattığını düşünüyorum. Oldukça memnun kaldım.
28/04/2014
Murat Özbay
İçmimar - Fores Mimarlık
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi ile, kişisel gelişimim için önemli bir gün oldu. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.
28/04/2014
Çavlan Baş
Proje Yöneticisi - Triodor
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, iyi bir lider olmak için, eksik olan veya öne çıkan kişisel özelliklerin tanınması adına kesinlikle yararlı bir eğitim.
28/04/2014
Ceyda Atıcı
İçmimar - Fores Mimarlık
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitiminde kişilik envanteri üzerinden liderlik kavramının anlatılması oldukça faydalı oldu. Kendimizle ilgili farkındalığımızı arttırdık.
28/04/2014
Zafer İnan
Genel Müdür - Derya İnşaat
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi ile zaman yönetiminde faydası oldu. Kendimin başkası tarafından ifadesi güzeldi. Bu eğitimden aldıklarımı başkalarıyla da paylaşacağım.
25/04/2014
Saadet Altınbaş
Süpervizör - Banvit
Almış olduğum Satış Motivasyonu eğitimi sayesinde, günlük hayatımızda yapmış olduğumuz davranışlar konusunda bilgi sahibi oldum. Bu Bilgileri iş ve özel hayatımda da kullanacağımı düşünüyorum. Bu tür konuları dinlemek kadar dinletmenin de önemli olduğunu düşünüyorum. Bunun için Ceki Bey'e teşekkürler.
24/04/2014
Yasemin Güçlü
İK Yöneticisi - Weber
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi, İK'nın pek çok sürecinde kullanılabilecek bilgileri içeren güzel bir eğitim idi.
1 34 35 36 37 38 48