Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 720 Yorum

Yorumlar

29/12/2014
Cenk Dizenler
Ürün Grup Müdürü - Erben Kontrol Sistemleri
Bugün aldığım eğitimin, bundan sonraki iş hayatımda karakter analizinde büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Zevk ile sıkılmadan geçen bu eğitim için teşekkür ederim.
29/12/2014
Can Kaya
Genel Müdür - Synageva Biopharma
Başarılı bir eğitimdi.
29/12/2014
Hakan Demir
Ürün Grup Müdürü - Erben Kontrol Sistemleri
Gerçekten iyi bir eğitim oldu. Eğitimcimiz gayet bilgili ve alakalıdır. Teşekkür ederiz.
29/12/2014
Eda Yurga
Üretim ve Satınalma Şefi - Sev Yayıncılık
Çok verimli ve etkili bir eğitimdi. Ceki bey'in etkili anlatışı eğitim performansını arttırdığını düşünüyorum. Teşekkürler.
24/12/2014
Banu UZUNKÖPRÜ
İşe Alım ve Kariyer Uzmanı - BEST A.Ş.
"Başka?, hayatı yorumlama!, bilseydin ne olurdu?" gibi farklı yorum ve sorularla zihnimi açan ve koçluğa azıcık da olsa dokunma şansı tanıyan bol uygulamaların yer aldığı İ.K.'da Koçluk Becerileri kapsamlı eğitimi için Sevgili Feyza Hanım' a, 2. gün zaman yönetimiyle ilgili nokta atışları öğreten ve "şimdi değilse ne zaman" diye başladığım pazartesi günümde tüm haftamı şekillendirmeme katkı sağlayan Sevgili Ceki Bey' e ve tabi ki tüm samimiyetiyle eğitim boyunca katkılarını sunan Sevgili Pınar Hanım' a çook teşekkürler. Eğer İ.K. tarafında becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız ilk yapılacak eğitime katılarak siz de kendinizdeki farkındalıkları arttırabilir ve kurumunuza daha faydalı bir çalışan olabilirsiniz.
23/12/2014
Ecem Nur Tek
Satış Temsilcisi - Teknik Kimya
Eğitim sırasında verdiğiniz faydalı bilgilerin ve göndermiş olduğunuz detaylı raporun, iş yaşamıma olumlu etki edeceğini düşünmekteyim. Eğitmenimize ve Thomas ailesine teşekkür ederim...
22/12/2014
Soner Şen
Lojistik Şefi - Teknik Kimya
Çok başarılı bir eğitim ve sunum. Eğitimin içeriği beklentilerimizi karşıladı, farkındalık ve farklı bir bakış açısı kazandırdı. Ceki Bey'e teşekkür ederiz.
11/12/2014
Mustafa Siviş
Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Yön Şirketler Grubu
Thomas Türkiye'den aldığımız Yönetim Eğitimi, öncelikli olarak kişisel farkındalık anlamında çok verimliydi. Dışarıdan yapılan profesyonel, doğruluk oranı yüksek bir gözlem hem kendimizi, hem de paydaşlarımızı daha iyi tanıma ve dolayısıyla daha kaliteli iletişim kurma konusunda bizlere çok şey kattı. Özellikle eğitmen Ceki Benalkabes'in enerjisi, birebir tüm katılımcılarla ilgilenmesi Thomas Türkiye'yi diğer eğitim firmalarından farklı kıldı.
01/12/2014
Ahmet Halit Baylak
Tıbbi Satış Temsilcisi - Biocodex
Bu eğitim ile gelişime açık yönlerimi tesbit ettim. Herkese tavsiye ediyorum.
01/12/2014
Cengiz Dorum
İnsan Kaynakları - MB Holding A.Ş.
İletişim eğitimi gayet iyi ve güzel bir eğitimdi. Gerekli bilgiyi aldığımı düşünüyorum. Zaman yönetimi ile ilgili ise kendimi daha da geliştirdiğimi düşünüyorum. Teşekkürler.
01/12/2014
Erhan Bahtiyar
Planlama Yöneticisi - Yeşim Tekstil
Eğitim akıcı gerçekleşti. Güzel örneklerle pekiştirildi. Faydalı olduğunu düşünüyorum.
01/12/2014
Dursun Öksüz
Danışman - Bağımsız
Eğitimin, artı ve eksilerimi görmem açısından, hangi yönlerimi geliştirmem gerektiği konusunda yardımcı olduğunu düşünüyorum. Bu eğitimin özellikle Sn. Ceki Benalkabes tarafından, yaptığı iş konusunda uzman bir kişi tarafından sunulması ve kendisinin tecrübe ve bilgilerinden yararlanmak çok iyi oldu.
01/12/2014
Solhan Bulut
SAP Danışmanı - Arete Danışmanlık
Farkındalığı arttırma, farklı profildeki kişilerle iletişim kurma anlamında çok faydalı bir eğitimdi. Davranış profillerinin iş yaşamına etkilerini, zaman yönetimine faydalarını görmek etkileyiciydi. Teşekkürler.
01/12/2014
Erdem Yıldırım
Compliance Coordinator - Shell
Eğitmeni konusunda çok yeterli buldum. Uzun süreli konuşmalarda çok dengeli ilerledi. Sıkıcı olmaması ve interaktif sunumu günü verimli kıldı. Teşekkürlerimi sunarım.
01/12/2014
Ayşegül Arda Uçan
Müşteri Destek - Nordson Xaloy
Zaman yönetimiyle ilgili farklı bir bakış açısı öğrendim. İş hayatımda çok faydalı olacak. İletişim konusunda, davranış profillerini ve onlara nasıl yaklaşmamız gerektiğini öğrendik. Doğru iletişimin ne demek olduğunu anladım. Teşekkür ediyorum.
26/11/2014
Ömer Orhan
Okul Müdürü - FMV Işık Okulları
Güçlü iletişim eğitiminin planlanması ve sunumu, zaman yönetimi uygundu. İnsanın bildiği konular da olsa yapılan sentez ve çözüm önerileri akılcı ve kısa yolları içerdiği için ilişkilerde ve özellikle sektörel alanlarda kolaylıkla kullanılacaktır. Ceki Benalkabes'in performansı başarılıydı. Teşekkürler.
26/11/2014
Tolga Yılmaz
Müdür Yardımcısı - FMV Işık Okulları
Çok memnun kaldım. Davranışlarla anlatılan konuların örtüştüğünü gördüm. Teşekkür ederim.
26/11/2014
İlhan Tunç
Müdür Yardımcısı - FMV Işık Okulları
Verimli bir eğitim olduğunu ve hayatımda uygulayabileceğimi düşünüyorum.
26/11/2014
Emir Boru
Anaokulu Okul Müdürü - FMV Işık Okulları
Sn. Ceki Benalkabes'ten aldığımız eğitim oldukça dinamik bir yapıdaydı. Mevcut bilgilerimin analizi yönünde oldukça katkı sağlayıcı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.
26/11/2014
Noyan Bingöl
Okul Müdürü - FMV Işık Okulları
Kişisel özelliklerimi tanımlamama yardımcı oldu. Veli, öğrenci ve öğretmen iletişiminde yardımcı olacağını düşünüyorum. Teşekkür ederim.
1 34 35 36 37 38 51