Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 690 Yorum

Yorumlar

26/11/2014
Ömer Orhan
Okul Müdürü - FMV Işık Okulları
Güçlü iletişim eğitiminin planlanması ve sunumu, zaman yönetimi uygundu. İnsanın bildiği konular da olsa yapılan sentez ve çözüm önerileri akılcı ve kısa yolları içerdiği için ilişkilerde ve özellikle sektörel alanlarda kolaylıkla kullanılacaktır. Ceki Benalkabes'in performansı başarılıydı. Teşekkürler.
26/11/2014
Tolga Yılmaz
Müdür Yardımcısı - FMV Işık Okulları
Çok memnun kaldım. Davranışlarla anlatılan konuların örtüştüğünü gördüm. Teşekkür ederim.
26/11/2014
İlhan Tunç
Müdür Yardımcısı - FMV Işık Okulları
Verimli bir eğitim olduğunu ve hayatımda uygulayabileceğimi düşünüyorum.
26/11/2014
Emir Boru
Anaokulu Okul Müdürü - FMV Işık Okulları
Sn. Ceki Benalkabes'ten aldığımız eğitim oldukça dinamik bir yapıdaydı. Mevcut bilgilerimin analizi yönünde oldukça katkı sağlayıcı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.
26/11/2014
Noyan Bingöl
Okul Müdürü - FMV Işık Okulları
Kişisel özelliklerimi tanımlamama yardımcı oldu. Veli, öğrenci ve öğretmen iletişiminde yardımcı olacağını düşünüyorum. Teşekkür ederim.
17/11/2014
Armağan Çelik
Yeniden yapılanma sürecinden geçerken ekip üyelerimizin mevcut stres durumunu, güçlü/limitli yönlerini ölçümlemeyi hedefledik. Bu sayede, bu çalışmaya katılan arkadaşlarımızın güçlü yönlerinin yapısal ve gözlemlenebilir katkıya dönüştürülmesi, limitli yönlerininse geliştirilebilmesi için yapacağımız çalışmalara ve işgücü planlamasına dayanak bir veri oluşturuldu. Ayrıca, yeni açılacak pozisyonlarımızın seçme-yerleştirme sürecinde Thomas Kişilik Envanteri uygulamasından faydalanabileceğimizi umuyoruz.
17/11/2014
Gökhan Macit
İK Direktörü - Gloria Hotels - Resort
Yetkinlik bazlı yapılandırdığımız işe alım sürecimizde; adaylarımızı daha yakından tanıyabilmek, doğru işe doğru kişiyi istihdam edebilmek ve karar verme sürecinde yararlanabilmek amacıyla Kişilik Envanteri uygulamasını süreçte yardımcı bir araç olarak kullanmaya karar verdik. Bu noktada Thomas Kişilik Envanteri’nin kısa sürede tamamlanabilmesi, farklı dil seçeneklerinin olması, hem online hem manuel olarak doldurulabilmesi, güvenilir ve objektif sonuçlar üretebilmesi ve yardımsever bir kadrosunun olması bizim için önemli bir tercih sebebi olmuştur. Teşekkürler Thomas Türkiye Ekibi…
17/11/2014
Güldeniz Bayazitoğlu
Yaklaşık dört yıldır kullandığımız bu sistem hem işe alımlarda hem de saha satış çalışanlarımızın kişisel gelişim eğitimlerinde verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Öncelikle kişinin kendisini tanımasını sağlıyor. Böylece kendisinde geliştirilmesi gereken yönleri daha iyi görebiliyor. Kurumuza; işe alımlar sırasında uygun profilleri uygun görevlere yerleştirilmesini sağlıyor. İnsan kaynakları çalışanlarına ise adayları ve varolan çalışanları daha iyi analiz ederek uygun noktalara yönlendirebilmelerini ve davranış şekillerini anlamlandırmlarını sağlamaktadır. Sistemi ilk kullanmaya başladığımızdan itibaren başta Ceki bey olmak üzere kurumda çalışan bütün arkadaşlara desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.
13/11/2014
Mujde Ersoy
Ofis Müdürü - Emarsys Türkiye
Aldığımız eğitim ve öncesindeki kişilik envanteri uygulaması ekibimize değer kattı. Birkaç arkadaşımız dışında tüm ekip çevrelerini ve kendilerini davranış modelleri ile ilgili olarak tekrar değerlendirmeye başladıklarını söylediler.
10/11/2014
Aydın Cüceloğlu
IK Müdürü - Hilal Mağazaları
Öncelikle bir Psikiyatri Uzmanı olarak yapmış olduğunuz kişilik analiz envanterinin gerçekten kullanımının kolay ve işlevselliğinin üst düzeyde olduğunu görmek beni ikna etmeye yetti. Aynı zamanda test içeriğinin ve tespitlerinin de ihtiyacı fazlasıyla karşıladığı düşünülürse her işverenin güvenle geleceğine yatırım yapmasına maksimum olanak tanıyan bir çalışma olduğunu ve bu durumdan dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim... Profesyonel insanlarla çalışmanın keyfini yaşattığınızdan ötürü de tekrar teşekkür ederim.
06/11/2014
Samet Şentürk
İşletme Müdürü - Mutlu Plastik
Zaman Yönetimi eğitimi ile, kişilerin profillerinin tanımlanmasında ve zaman yönetimi konusunda bize yaptığı katkıları için Ceki bey'e çok teşekkür ederiz.
27/10/2014
Kadir Sak
Kurumsal Satış - Pronet Güvenlik
Beş yıldır satış ve pazarlama işi ile ilgilenmekteyim. Almış olduğum Satış ve Müşteri İlişkileri eğitiminin hem iş hayatımızda hem de özel hayatımızda çok faydalı olacağı kanısındayım.
27/10/2014
Gökhan Yenipazar
Ticaret Müdürü - Koruma Şirketler Grubu
Satış ve Müşteri İlişkileri Eğitimi; faydalı, etkili ve verimli bir eğitimdi. Akıcı ve keyifli anlatımı için bay Ceki'ye teşekkür ederim. Emeklerinize sağlık.
27/10/2014
Dilara Çabalar
İş Geliştirme Uzmanı - Pronet
Satış ve Müşteri İlişkileri eğitimi çok güzel ve verimli bir eğitimdi.
27/10/2014
Celil Sarı
İş Geliştirme - Arkas Holding
Almış olduğum Satış ve Müşteri İlişkileri eğitimini, satışa yönelmek isteyen ve satış alanına ait özelliklerini geliştirmek isteyen kişilere tavsiye ederim. Eğitim son derece faydalı ve verimliydi. Teşekkürler Ceki bey.
20/10/2014
Didem Aslan Orbeyi
İnsan Kaynakları ve Eğitim - Ziraat Sigorta A.Ş.
Üst yönetimimiz ve birim yöneticilerimizle aldığımız kişilik envanteri eğitimi keyifli bir eğitim oldu. İşe alım sürecine katılan kişiler olarak farklı profillerdeki adaylara ait davranış şekillerini öğrenmiş olmamız mülakatlarda işimizi kolaylaştıran bir unsur olacaktır. Eğitmenimiz Ceki Benalkabes'in konusundaki profesyonelliği eğitimin anlaşılır olmasını sağlamış ve eğitmimiz günün sonunda büyük beğeni almıştır. Ziraat Sigorta ailesi olarak kurumumuza ve şahsımıza olan katkılarından dolayı sizlere teşekkür ederiz. Sevgilerimizle.
13/10/2014
Faruk Erdurcan
IK Direktörü - Viaport
Thomas Türkiye’nin sunduğu çözümleri, özellikle işe alım süreçlerimizde kararımızı destekleyen en etkin araç olarak kullanıyoruz. Uygulamasının kolay olması, teknik desteğinin kesintisiz olması ve benzeri ürünlere göre ekonomik olması çalıştığım kurumlarda Thomas’ı tercih etme nedenim.
13/10/2014
Nagihan Pehlivanoğlu
İdari ve Mali İşler - Ada Nakış Ltd. Şti.
Almış olduğumuz Yönetim Eğitimi, farkındalık yaratarak günlük hayatta davranışlarımızı kolay yorumlamamıza neden olmuştur. Yönetici ve yönetici adaylarının alması gereken bir eğitim. Eğitim tüm katılımcılara geçmiştir. Ceki bey başarılı bir eğitmen.
29/09/2014
Emine Üstündağ
Muhasebe Müdürü - Konya Çimento San. A.Ş. - Vİcat
Yönetim ve Liderlik eğitimi, kendimizi daha iyi tanıyabilmek adına güzel bir eğitimdi. Yöneticilik ve liderlik konusunda geliştirmemiz gereken özelliklerimizi ve davranış modellerine göre kişileri nasıl yönetebileceğimiz konusunda detaylı bilgi edindik. Her yöneticinin alması gereken faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.
29/09/2014
Özgül Su
İmar ve Şehircilik Müdürü - İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı
Yönetim ve Liderlik eğitiminde, eğitmenimiz Ceki bey'in sunumu ve faydalı bilgileri farkındalığımızı ortaya çıkardı. Çok keyifl ve zaman yönetimi mükemmeldi. Örneklemeler, eğitim alan arkadaşlarla konulara katılım sağlamamaızı sağladı. Thomas Türkiye'ye teşekkürlerimi sunuyorum.
1 33 34 35 36 37 49