Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 723 Yorum

Yorumlar

23/02/2015
Ahmet Elmas
Field Operations Manager - Nordex Enerji A.Ş.
Anlaşılır, kavratıcı ve akılda kalıcı anlatım tekniğiyle ve enerji dolu eğitmeniyle bugüne kadar aldığım eğitimlerin en iyilerinden biriydi.
09/02/2015
Begüm Öztekin
Özel Müşteri Yöneticisi - Damco
Ekip uyumumuzu ve dengemizi yapılan analizler ile daha da net görmüş olduk. Hem kendini tanıma hem de satışçı olarak müşterilerimizi analiz edip ona göre davranma / aksiyon alma konusunda önemli katkıları olduğuna inanıyorum.
09/02/2015
Özüm Özbek
Yeni Mezun - Bireysel
Farkındalığımızı arttırmamıza yardımcı olarak, kendimizi tanımamızı ve kişisel gelişimimizi tamamlamak için bize ayna tuttuğunu düşünüyorum. Ceki bey tatlı dili, güler yüzü ve insanın kendini bulduran desteği ve verdiği güven duygusuyla bizlerden tam puan almıştır. İlgisine ve emeğine teşekkür ederiz.
04/02/2015
Canan Keleş
Kobi Portföy Yönetmeni - ING Bank
Kendimi daha iyi tanıdığımı, en önemlisi uygun kelimeleri ve doğru cümleleri daha iyi kullanabildiğimi düşünüyorum. İlk soru: "Kendini tanımla", ilk cevap: 3 sıfat. Son soru: "Kendini tanımla", son cevap: 20 sıfat. Son söz: "Binlerce teşekkür" :)
04/02/2015
Eda Bingöl
Müdür Yardımcısı - FMV Işık Okulları
Kendimizde farkındalık yaratan güçlü ve zayıf yanlarımızı görmemizi, tüm bunları iş yaşamında sorun çözmede alternatif olarak sunan bu eğitim için teşekkür ederiz.
28/01/2015
Koray Adıgüzel
Yaklasık 7 , 8 sene önce mail yolu ile bana ulasmıştınız ve kişilik envanteri testi yapmıstık. Test sonucu rapor kesinlikle beni anlatıyordu. Yaklaşım, profesyonellik ve kullanılan araç oldukça basarılıydı ve çok verimli olduğunu gördüm. Kesinlikle İnsan Kaynaklarında kullanılması gereken ölçüm araçları diye nitelendiriyorum. Özellikle işe alımlarda uygun adayı seçmek oldukça zor. Bu araç sayesinde kişi hakkında somut ve değerli verilere ulaşıyorsunuz. Ayrıca terfi ve kariyer planlaması gibi konularda da oldukca yararlı olacağını düşünüyorum.
26/01/2015
Emre Göllü
Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Kıdemli Tedarik Zinciri Müdürü - UCB Pharma A.Ş.
"Yönetim ve İletişim" eğitimini içerik bakımından tatminkar, bilimsel ve uygulamaya yönelik yaklaşımların birlikte kullanımı ve katılımcıya verilen mesajlar açısından etkili ve faydalı buldum. Öncelikle kişisel farkındalığın arttırılması ve iletişimin güçlendirilmesi bakımlarından bu eğitimin bana katkı sağladığını düşünüyorum ve bu bağlamda bu eğitimi herkese tavsiye ediyorum. Eğitmenimiz Sn.Ceki Benalkabes zaman yönetimi, bilgi ve konu hakimiyeti, enerjisi ve olumlu yaklaşımlarıyla çok başarılıydı, teşekkür ederim.
26/01/2015
Mesut Kuş
Medikal Müdür - İbrahim Etem - Menarini
Eğitimi akıcı, sıcak ve anlaşılabilir buldum. Kişilerin kendini ve çevresindeki insanları tanıması için alınması gereken bir eğitim olarak görüyorum. Ceki bey'e ve katılımcı arkadaşlara teşekkür ederim.
26/01/2015
Tuba Başkan
Arge Mühendisi - Evyap
İş arkadaşlarımı analiz edebilme ve kendimi tanıma açısından faydalı bir eğitim oldu. Ceki bey'in güleryüzlü yaklaşımı eğitime proaktif şekilde katılmamızı sağladı. Her şey için teşekkür ederim.
26/01/2015
Pırıl Parlak Şenyurt
Uzman - Vakıfbank
Beklentilerimi karşılayan, eğlenceli ve bilgilendirici bir eğitimdi. Kendimiz ve iletişim kurduğumuz insanlar ile ilgili farkındalığı yarattığı için değerli buldum. Ceki bey'e teşekkürler.
15/01/2015
Şermin Şeker
Satış Müdürü - Hillside City Club - Etiler
Kendimi ve ekibimi tanımakta belki de kör noktaları açmakta öncü olduğu için teşekkür ederiz. Sevgiler.
05/01/2015
Gülay Yatarkalkmaz
Üretim Sorumlusu - BKS Katlanır Cam Sistemleri
Konusuna hakim ve pozifit bir eğitmen ile verimli geçen 6 saat için teşekkür ederiz.
29/12/2014
Gülan Aydın
CEO Asisstant - Boyner
Ceki Bey’e tüm gününü bize ayırdığı için çok teşekkür ediyorum. Oldukça faydalı bir eğitimdi. Güzel bir mekanda kaliteli eğitim hizmetiniz için bir kez daha teşekkürler.
29/12/2014
Nurdan Tarakçı
Ar - Ge - Bireysel
Karşıdakinin davranış tipini anlama taktiklerini faydalı buldum.
29/12/2014
Umut İyigün
Kurucu Ortak - Muum Mimarlık
Davranışlar konusunda farkındalığımız artmış oldu. Teşekkür ederiz.
29/12/2014
Haluk Güngör
Brand Manager - Konyalı Saat
Çok faydalanacağımız bir eğitim oldu. Teşekkürler.
29/12/2014
Murat Aksu
Kurucu Ortak - Muum Mimarlık
Eğitim sonrasında oluşan farkındalık, gerçekte nasıl bir lider olmak gerektiğini anlatırken, iletişimde yaptığım yanlışları düzeltme fırsatını önüme getirdi. Eğitimcimiz Sn. Ceki Benalkabes'e de sabırla bizim soruları cevapladığı için teşekkür ederim.
29/12/2014
Hulusi Meriç
Satış ve Pazarlama Müdürü - Erben Kontrol Sistemleri
Eğitim gayet başarılı ve faydalı geçti. Ceki bey konusuna gayet hakim olması dolayısıyla, çok tempolu ve hareketli bir eğitimdi. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla
29/12/2014
Serkan Mutlu
Genel Müdür - İntertek Kimya
Ceki bey'e bizlere göstermiş olduğu performans ve bilgiler için teşekkür ederim.
29/12/2014
Salih Kurtulmuş
Mekanik Formeni - Pulver Kimya
Ceki bey'e vermiş olduğu eğitimden dolayı teşekkür ederim. İş hayatımda ve günlük yaşamımda bilgileri kullanmaya çalışacağım.
1 33 34 35 36 37 51