Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 258 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 652 Yorum

Yorumlar

09/12/2013
Hidayet Şişman
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Türkiye Hastanesi
Envanter sonucum doğru sonuçlar vermiştir. Teşekkür ederim.
09/12/2013
Gürhan Öztürk
İnsan Kaynakları Yöneticisi - Garanti Portföy Yönetimi
Detaylı sonuçlar tatmin edici. Teşekkürler
09/12/2013
Ceren Bodur
Süreç Yönetimi - Matris Ambalaj
Kişilik envanteri analizimde çıkan I, C, S profilleri beni yansıtıyor. Genel olarak İK departmanında tek personelim ve bağlı olduğum 4 yönetici bulunuyor. Baskı altında bulunduğumun söylenmesi beni etkiledi.
09/12/2013
Vildan Kayalı
İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu - ETC Telekomünikasyon
Kişilik envanteri raporumda çıkan tespitler beni tamamen yansıtmaktadır.
09/12/2013
Esra Erdem
HR Business Partner - Kimberly Clark Türkiye
Thomas Kişilik envanterini uygulamak çok kısa sürmesine rağmen, çıkan sonuçlar neredeyse %100 beni yansıtıyordu. Bazı envanterleri yapmak çok uzun sürüyor ve yorucu oluyor; ancak bu envanteri hem çok pratik hem de çok anlamlı buldum. Teşekkür ederim.
02/12/2013
Seda Güzel
IK Uzmanı - Ata Yatırım
Mülakatlarımızda aday hakkında tam olarak emin olamadığımız durumlarda thomas kişilik envanteri kullanarak, adayın profilini inceliyoruz ve karar veriyoruz. Şimdiye kadar uyguladığımız thomas kişilik testlerinde aldığımız sonuçların bizi yanıltmamış olması sebebiyle mülakatlarımıza destek olarak thoması kullanmaktayız.
02/12/2013
Zeynep Ören
Kimya Mühendisi - Ashland
"İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimini çok yararlı buldum. Eğitmen ve programla ilgili herşey çok başarılıydı.
02/12/2013
Zeynep Ören
Kimya Mühendisi - Ashland
"İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimini çok yararlı buldum. Eğitmen Ceki bey ve programla ilgili herşey güzeldi.
02/12/2013
Kutay Kara
Operasyonel Satın Alma Uzmanı - Karadeniz Holding
Katıldığım "İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimi ile, farklı karakter tiplerinin detaylarını anlayıp, iş dünyasında bunların entegre edilme yollarını öğrenmek, bundan sonraki süreçte yönetici ve iş arkadaşlarımla diyalogları güçlendirecektir. Eğitim akışı, konu seçimi, eğitmen Ceki beyin ortama hakimiyetiyle herşey çok başarılıydı. Teşekkürler
02/12/2013
Zafer Emre Altundağ
Satış Uzmanı - Digifiter Elektronik
"İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimi, daha önce katıldığım benzer eğitimlere göre çok daha verimli ve zevkli geçtiğini dile getirebilirim. Eğitimcimiz Ceki Bey'e bize kattığı olumlu herşey için teşekkür ederim.
02/12/2013
Sinem Korkut
İnsan Kaynakları Müdürü - Temsa İş Makinaları
"İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitim süreci çok keyifliydi. Samimi ve rahat bir ortam sağlandı. Teşekkürler
02/12/2013
Didem Peyin
Ceki bey'den aldığım "İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitimi hem kendimi daha iyi tanımamı hem de iş ve özel çevremde insanları daha iyi tanıyarak davranış modellerini çözümlemede ilk adımı atmamı sağladı. Ayrıca eğitim boyunca, eğitmenin renkli kişiliği ve iletişim gücü tüm katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağladı. Kendisine teşekkür eder, profesyonel hayatında başarılar diliyorum.
02/12/2013
Kayhan Alipaşaoğlu
Operasyon Müdürü - Evyapport
Katıldığım "İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitiminin farkı, sunumun daha akıcı ve sürükleyici olması idi, takipte zorlanmadım. Katkısal olduğunu söyleyebilirim. Thomas'a teşekkürler.
02/12/2013
Yelda Duman
İK Kıdemli Uzmanı - Wall Street English
Katılmış olduğum "İletişim ve Zaman Yönetimi" eğitminin sadece İK alanında değil, tüm kişisel gelişimine katkı sağlamak isteyen kişilerin katılacağı bir eğitimdi. Kendinizi ve çevrenizdekileri daha farklı bir gözle gözlemleyebileceğiniz oldukça fayda sağlayacak bir eğitimdi. Eğitim içeriği ve eğitmen seçimi için Thomas Türkiye'ye teşekkür ederim.
02/12/2013
Kerem Peker
Şirket Ortağı - Erdemli Proje
İletşim ve zaman yönetimi eğitiminde katılımın da etkisi büyük ama eğitimcinin konuya hakimiyeti sayesinde çok etkili bir eğitim oldu.
02/12/2013
Kamber Korkmaz
Genel Müdür - Hitit Mühendislik
Katıldığım iletişim ve zaman yönetimi eğitimi başarılı ve akıcı bir eğitimdi. Bildiğimiz ama önemsemediğimiz noktaları açığa çıkardı. Farkındalık yarattığını düşünüyorum. Zaman yönetimi konusunda ciddi bir adım olduğunu düşünüyorum, eğitimde güncellemek güzel ayrıca vizyon ve farkındalık yaratır. Emeğinizden dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla
21/11/2013
Bengü Özcan
İnsan Kaynakları Müdürü - Areva
Kolay uygulanabilir, zaman kazandıran ve değerlendirmemizde çok önemli rol oynayan bir araç olan Thomas Kişilik Envanterinden son derece etkin bir şekilde yararlanıyoruz
21/11/2013
Dila Özdemir
İnsan Kaynakları Yöneticisi - Gold ve Metro Group - Sanalpazar.com
Mülakat sürenizi kısaltarak nokta atışı yapmak için thomas kesinlikle tavsiye edilebilir. Tebrikler.
21/11/2013
Ayhan Tortumuş
İnsan Kaynakları Müdürü - İşbir Holding
Thomas sistemiyle tanışmam yaklaşık olarak 1 yıl önce gerçekleşti.4650 kişinin çalıştığı bir organizasyonun insan kaynakları yöneticisi olarak öncelikle bana kazandırdığı zaman için bay Thomas a teşekkür etmeliyim.Ortalama mulakat süremde yaklaşık olarak 20 dakika daha az zaman kullanarak daha doğru kararlar verebiliyorum.Sadece doğru kişinin seçilmesi değil aynı zamanda doğru pozisyonda çalıştırlmasıyla ilgili büyük katkılar sağladı.Programın doğruluk oranı olarak lanse edilen % 85 oranını yaklaşık olarak 120 kişi üzerinde test etmiş bir kişi olarak çok güvenilir bulduğumu belirtmeliyim.Sonuç olarak zamanı doğru kullanma ve efektif kararlar almama yardımcı olan Bay Thomasın fayda/maliyet paritesininde oldukça yüksek olduğunu söyleyebilirim...Saygılarımla.
21/11/2013
Selex Komünikasyon
İnsan Kaynakları Bölümü - Selex Komünikasyon A.Ş.
Doğru işe doğu insan yaklaşımı ile yaklaşık 2 ay önce Thomas ile tanıştık ve uygulamaya başladık. Pratik bir envanter olması nedeniyle özellikle işe alım ve yerleştirme sürecinde doğru karar almamıza yardımcı oluyor ve bize zaman kazandırıyor.
1 38 39 40 41 42 47