Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 723 Yorum

Yorumlar

16/06/2014
Ebrar Çankaya
Müşteri Temsilcisi - MM Karton
Eğitmenimiz sevgili İbrahim Yıldız ile birlikte çok akıcı bir eğitim geçirdik. "Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme" eğitimi, hiç sıkılmadan, akıcı anlatımları ile çok faydalı bir eğitim oldu. Zaten eksik olduğunu bildiğim yönleri birer birer ortaya çıkararak bu yönleri nasıl geliştireceğimi öğretti. Kendisine çok teşekkür ederim.
16/06/2014
Ezgi Arıkan
Yönetici işlevler konusunda zihni kullanabilme kapasitemizin aslında beyin - kalp ikilisiyle birlikte etkileşimli şekilde ilerlediğini anladığım "Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme" eğitimi ile yaşama dair farkındalığımızı geliştirebileceğimizi gördüm. Herşey için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.
16/06/2014
Elif Uzun
İK Müdürü - Uti Taşımacılık
Katılmış olduğum "Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme" eğitiminde eğitmenin katılımcılarla iletişimi çok iyi idi. Eğitim metodolojisi başarılı. Oyunlarla pekiştirilmesi ve az slide ile hazırlanması verimli eğitim olmasına neden oldu.
13/06/2014
Hasan Büyükkutlu
Genel Müdür - Kutlusan Kafes Ekipmanları
Thomas Kişilik Envanteri eğitiminin, İnsan Kaynakları departmanı dışında birim yöneticilerimize de adaylarla görüşmelerde çok faydalı olacağını düşünüyorum. Envanter sonuçları çok başarılı. Teşekkürler.
09/06/2014
Cem Demir
İnsan Kaynakları - Dubai Starr Sigorta A.Ş.
Almış olduğumuz "Etkili İletişim" eğitimi kendi davranış biçimimizi anlamamız ve iletişimde olduğumuz kişilerin davranış biçimlerini algılamamızı kolaylaştırması bakımından çok faydalı oldu. Bu eğitimi insanların motivasyonunu düşürmeden verebilen Ceki Bey'e teşekkürler..
02/06/2014
"Satış ve Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim" eğitimi, kendimi tanımam anlamında çok verimli ve olumlu bir eğitimdi. İletişimdeki güçlü ve zayıf yanlarımı kişilik envanteri ile net bir şekilde öğrendim. Ceki bey’in bir an olsun enerjiyi düşürmeden bizi her an yakalaması ayrıca keyifliydi. Çok teşekkür ediyorum.
02/06/2014
Zehra Kürkçü Sümerkent
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı - Kürkçüoğlu Jeneratör
"Satış ve Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim" eğitimi içeriği ve zaman kullanımı açısından faydalı ve etkin bir programdı. Enerjisi için Ceki bey’e çok teşekkürler.
21/05/2014
Zeynep Güngör
İnsan Kaynakları Müdürü - Arvento Mobile Systems
Meslek hayatımda 2006 yılından bu yana kişilik envanteri kullanımında tercihim hep Thomas ile çalışmak oldu. Thomas, 8 dakikalık değerlendirme süresi, 56 dil seçeneği, yönlendirilmiş cevapları anında tespit eden ve hata bildiriminde bulunan ölçeği ile, bugün Arvento Mobile Systems’ta da bize zaman-maliyet avantajı, uluslararası kullanım kolaylığı ve tam güven sağlıyor. İşe alım süreçlerimizin ayrılmaz bir parçası olan Thomas, ayrıca şirket içerisindeki takım yapılanmamızda, stratejik karar alma sürecimizin de bir parçası. Tüm bu bilimsel geçerlilik-güvenilirlik, kullanım kolaylığı, maliyet avantajı vb. faktörler, Thomas Türkiye Ekibi’nin her zaman büyük bir profesyonellik ve dostlukla yürüttüğü müşteri ilişkileri ve sonuç odaklılığı ile daha da büyük bir anlam kazanıyor. Uzun yıllar süren dostluk ve iş ortaklığımızda, bizi hiçbir zaman çözümsüz ve yalnız bırakmayan Thomas Türkiye ekibine teşekkürler.
13/05/2014
Abdülkadir Özbek
Genel Müdür - Vizyon Koleji
Kişilik envanterleri içerisinde en hızlı ve güvenilir sonucu verdiği için Thomas' i tercih ettik. Özellikle thomas kullanan şirketlerin ik birimlerinin memnuniyetlerini bildirmeleri de bizim bu tercihi yapmamizda çok etkili oldu.
05/05/2014
Erhan Çiloğlu
"Satış ve Müşteri İlişkileri" eğitimi; dinamik, bilgi veren, etkinliklerle bilginin pekiştirilmesini sağlayan, gayet memnun edici bir eğitim oldu. Eğitimi veren Ceki Bey de gayet iyi ve canlı bir sunum yaptı. Salonu hemen etkisine aldı.
02/05/2014
Buket Eda Atasever
Merchandising - Banvit A.Ş.
Vermiş olduğunuz satış eğitimi inanılmaz güzel bir eğitimdi, çok memnun kaldım, sıkılmadan sonuna kadar eşlik edildiğine şahit olduğum eğitimlerden biriydi ve dolu dolu çıkıldığını gördüm. Çok teşekkür ediyorum. Emeğinize yüreğinize sağlık.
02/05/2014
Songül Zevzir
Kurucu - Daisy Poliklinik
Satış eğitiminizi, bugüne kadar aldığım eğitimlerden çok farklı ve bilimsel buldum. Farklı bir bakış açısı sergilediniz işimize ve hayatımıza kattığınız bilgilerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Sizi tanıdığım için çok mutlu oldum. Sevgiler
02/05/2014
Eşref Zevzir
İşletme Sahibi - Daisy Poliklinik
Bugün bizlere satış konusunda farkındalık yaratan sayın Ceki Benalkabes nezdinde firmanıza teşekkür eder, farklı eğitimler konusunda sizlerle yeniden buluşmak üzere başarılar dilerim.
02/05/2014
Buket Eda Atasever
Merchandising - Banvit A.Ş.
İnanılmaz güzel bir eğitimdi çok memnun kaldım sıkılmadan sonuna kadar eşlik edildiğine şahit olduğum eğitimlerden biriydi ve dolu dolu çıkıldığını gördüm. Çok tşk ediyorum Emeğinize yüreğinize sağlık
01/05/2014
Onur OKDAYAN
Merchandiser - Banvit
Almış olduğum bu eğitimde emeği geçen başta müdürümüz Pınar hanım ve bize eğitimi veren Ceki beye teşekkürlerimi sunuyorum.Çok güzel ve etkili bir eğitim oldu.Bu eğitimle işimde daha başarılı olacağımı düşünüyorum.
30/04/2014
Gaye Kırcıoğlu
İnsan Kaynakları Uzmanı - Ankutsan
Öncelikle kişilik envanteri eğitimi öncesi verdiği destek için Pınar Hanım'a ve tecrübesi, konuya hakimiyeti ile uygulamalara odaklanmamızı sağlayan Kerem Bey'e teşekkürler, uygulamaya yönelik grafik çalışmaları, yorumlamaları hepsi çok güzeldi. Kesinlikle dinamik bir eğitimdi, çalışanlarımızın iş ve özel hayatlarında sergiledikleri kişilik özelliklerine yönelik yorumlar ilgi çekiciydi. Bitmesini istemediğimiz bir eğitim oldu. Ankutsan adına tekrar tekrar teşekkürler..
30/04/2014
Rüstem Kesgi
Firma Ortağı - Ankutsan
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi, çok güzel ve kapsamlı bir eğitim. Bu zevkli öğreti için teşekkür ederiz. Elinize dilinize sağlık.
28/04/2014
Tarkan Pektaş
Proje Yönetimi - Serbest
Katılmış olduğum “Thomas Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, kendime objektif bakarak güçlü ve zayıf yanlarımın farkına varıp bu doğrultuda insanlara olan yaklaşımımı gözden geçirmemi sağlamıştır ve işimi planlarken önceliklerimi belirleyerek zamandan maksimum düzeyde faydalanmam açısından bana farklı bir bakış açısı katmıştır. Ayrıca eğitmen Ceki Benalkabes’in konuya olan hakimiyeti ve akıcı anlatımı sayesinde aynı anda hem öğrenip hem de büyük keyif aldığımı söyleyebilirim.
28/04/2014
Dicle Bilgehan Özdemir
Proje Yöneticisi - Fores Mimarlık
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, yararlı ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler.
28/04/2014
Ülkü İsenlik Toptal
Mali ve İdari İşler Müdürü - Tredin Oto Donanım A.Ş.
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitiminin farklılık ve katkı yarattığını düşünüyorum. Oldukça memnun kaldım.
1 37 38 39 40 41 51