Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 258 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 652 Yorum

Yorumlar

28/01/2014
Zeynep Aydın
Dış Ticaret Elemanı - SRP İş Makinaları
Katılmış olduğum "Satış ve Müşteri İlişkileri" eğitimi etkili bir eğitim olup, karşımızdaki alıcıyı değerlendirip, ona göre davranabilme açısından inanılmaz derecede yardımcı oldu.
28/01/2014
Aycan Dilmaç
Satış ve Rezervasyon Sorumlusu - Rhiss Hotel Bostancı
Katılmış olduğum "Satış ve Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim" eğitimi ve Ceki bey sayesinde, satış - pazarlama alanında ayrı bir noktaya geleceğimi düşünüyorum. Thomas Türkiye farkını hissetmek için kesinlikle katılması ve tanınması gereken bir eğitim. Thomas Türkiye ailesine ve Ceki bey'e çok teşekkür ederim.
27/01/2014
Alp Önal
HR Advisor - Akzo Nobel
Thomas’ı, İK operasyonlarımızı mükemmelleştirmede bir çözüm ortağı olarak gördüğümüz için tercih ettiğimizi belirtebilirim.
07/01/2014
Murat Bekiroğlu
Yönetim Kurulu Başkanı - Trio Deniz
Satış eğitimi, kendimi ve personelimi tanımam konusunda aldığım çok etkili bir eğitim oldu. İnsan ilişkileri ve satış konusunda bize çok faydalı olacağından eminim. Firmamızı pozitif yönde farklılaştırmamıza da faydalı olacağına inanıyorum.
07/01/2014
Fırat Bekiroğlu
Genel Müdür - Efor Elektrik
Satış eğitimi, son derece etkili ve yapılması gereken bir uygulama diye düşünüyorum. Ceki bey konuya oldukça hakim ve işini çok iyi yapıyor. Teşekkürlerimi sunarım.
07/01/2014
Deniz Özçakır
Satış ve Pazarlama Direktörü - Trio Deniz
Satış eğitiminde; müşterimizi tanırken kendimizi, kendimizi tanırken iş arkadaşlarımızı tanıdık. Her seviyeden çalışan ve yöneticinin yararlanabileceği bir sunum oldu. Tüm bunlara ek olarak, kullanılan kişilik envanterinin global geçerliliği ve sunumun profesyonelliği tüm programı daha ikna edici hale getirdi.
23/12/2013
Çağla Demir
İnsan Kaynakları Direktörü - Brinks Türkiye
Thomas Kişilik Envanteri'ni Brink’s Global olarak kullanmaktayız. Özellikle işe alımlarda yararlandiğımız ve karar verme sürecimizde etkili olan bir uygulama. Hızlı ve pratik bir uygulama olmasından dolayı zamandan tasarruf sağlamaktayiz. Thomas Türkiye ekibine bizlere vermiş olduğu destek icin teşekkürler.
23/12/2013
Didem Şatır Şendal
Eğitim Müdürü - L Occitane en Provence
İşe alım sürecinde mutlaka faydalandığımız Thomas testi sonuçlarından maksimum seviyede yararlamak için sistem eğitimini tüm yönetim ekibi olarak aldık. Özellikle grafikleri okuyabilmenin hem mevcut insan kaynağımızı değerlendirebilmek hem de işe alımlarda kültürümüze maksimum derecede uyum sağlayabilecek adayları seçebilmek adına paha biçilemez değerde objektif bir yönetim aracı olarak değerlendiriyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda işi/ürünü/ hizmeti "insan" faktörü ile ilintili olan tüm sektördeki firmaların operasyonlarına katma değer sağlayabilecek bu sistemi tüm profesyonellere güvenle öneriyorum. Teşekkürler Thomas Türkiye ve Teşekkürler Sevgili Ceki Bey!
23/12/2013
Burcu Küçükcumalı
Kıdemli Danışman - Nicholson International
Çok motive geldiğim "Liderlik Becerileri" uygulamasından daha donanımlı ve bilgili biçimde ayrılıyorum. Hem keyif aldım, hem de öğrendim. Ceki bey'in esprili, enerjik ve sabırlı tarzı etkileyici. İyi ki gelmişim özetle :)
23/12/2013
Arif Özen
Satış Uzmanı - Glaxo SmithKline İlaçları
Katıldığım "Liderlik Becerileri" uygulaması, süresi kısa olmasına rağmen dolu dolu bir programdı. Yapılan kişilik envanteriyle davranış modellerinde nerede olduğunuz, gelişime açık ve limitli yönlerinizin değerlendirilmesi kişisel farkındalık açısından verimliydi.
23/12/2013
Nazlı Önder
İnsan Kaynakları Sorumlusu - IKEA
Katıldığım "Liderlik Becerileri" uygulaması ve kişilik envanteri analizi çok olumlu idi. Zaman çok iyi değerlendirildi. Gereksiz ve uzun yorumlardan ve ayrıca teknik bilgilerden çok, kişileri etkileyici ve farkındalık yaratıcı bir uygulama idi. Teşekkürler.
23/12/2013
Erkan Özener
Grup Ürün Müdürü - Onko Koçsel İlaçları
Katılmış olduğum "Liderlik Becerileri" workshopu; lider ve yöneticilik arasındaki aslında tahmin edebileceğimiz ancak kabullenme ve uygulamada her zaman net olamadığımız farkları görmede ayna tutan güzel bir uygulama idi.
23/12/2013
Kristin Köprülüyan
Genel Müdür Asistanı - AFD
Almış olduğumuz "Zaman Yönetimi" eğitimi çok iyi ve verimli bir eğitimdi. İş hayatı haricinde özel hayatta da günlük olarak yaşamımıza yardımcı olacak bilgiler aldık. Kişilik farkındalığı yaratıldı. Ekip çalışması güçlendi.Etkin olarak çok iyi bir eğitimdi. Ayrıca eğitmen Ceki bey çok başarılıydı.
23/12/2013
Selda Eryılmaz
Ürün Müdürü - Kaan Medikal
Katılmış olduğum "Liderlik" workshopu, sınırlı süre içinde verilebilecek mükemmel doygunlukta bir uygulama idi. Tebrik ederim.
23/12/2013
Kristin
Genel Müdür Asistanı - Köprülüyan
Almış olduğumuz Zaman Yönetimi eğitimi çok iyi ve verimli bir eğitimdi. İş hayatı haricinde özel hayatta da günlük olarak yaşamımıza yardımcı olacak bilgiler aldık. Kişilik farkındalığı yaratıldı. Ekip çalışması güçlendi.Etkin olarak çok iyi bir eğitimdi. Ayrıca eğitmen çok başarılıydı.
16/12/2013
Filiz Gürakan
Pazarlama Koordinatörü - Pietra Kaikos
Almış olduğum "Zaman Yönetimi" eğitiminde Ceki bey kendimi tanımama çok yardımcı oldu. Güçlü ve limitli yanlarımı ortaya koyarak kendimi tanımlamak için adımlarımı atmamı sağladı. İçten teşekkürler.
09/12/2013
Gizem Sezan
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı - Doğuş Gayrimenkul
Envanter sonucundan memnun kaldım ve uyumlu noktaların olduğunu düşünmekteyim. Teşekkürler.
09/12/2013
Nur Karahan
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
Kişilik envanterim, bence kendi bakış açımla uyumlu. İş hayatımdaki beni tanımladı. Teşekkür ederim.
09/12/2013
Zehra Ezgi Şinikoğlu
İnsan Kaynakları Uzmanı - Pozitron
Envanter sonucumun beni tamamen anlatan ve ifade eden bir şekilde çıktığını düşünüyorum.
09/12/2013
Gülşah Bal
İnsan Kaynakları Uzmanı - Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim
Kişilik envanterim doğru çıktı. Güvenilirdir.
1 37 38 39 40 41 47