Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 690 Yorum

Yorumlar

28/04/2014
Dicle Bilgehan Özdemir
Proje Yöneticisi - Fores Mimarlık
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, yararlı ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler.
28/04/2014
Ülkü İsenlik Toptal
Mali ve İdari İşler Müdürü - Tredin Oto Donanım A.Ş.
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitiminin farklılık ve katkı yarattığını düşünüyorum. Oldukça memnun kaldım.
28/04/2014
Murat Özbay
İçmimar - Fores Mimarlık
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi ile, kişisel gelişimim için önemli bir gün oldu. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.
28/04/2014
Çavlan Baş
Proje Yöneticisi - Triodor
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi, iyi bir lider olmak için, eksik olan veya öne çıkan kişisel özelliklerin tanınması adına kesinlikle yararlı bir eğitim.
28/04/2014
Ceyda Atıcı
İçmimar - Fores Mimarlık
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitiminde kişilik envanteri üzerinden liderlik kavramının anlatılması oldukça faydalı oldu. Kendimizle ilgili farkındalığımızı arttırdık.
28/04/2014
Zafer İnan
Genel Müdür - Derya İnşaat
Almış olduğum “Liderlik ve Zaman Yönetimi” eğitimi ile zaman yönetiminde faydası oldu. Kendimin başkası tarafından ifadesi güzeldi. Bu eğitimden aldıklarımı başkalarıyla da paylaşacağım.
25/04/2014
Saadet Altınbaş
Süpervizör - Banvit
Almış olduğum Satış Motivasyonu eğitimi sayesinde, günlük hayatımızda yapmış olduğumuz davranışlar konusunda bilgi sahibi oldum. Bu Bilgileri iş ve özel hayatımda da kullanacağımı düşünüyorum. Bu tür konuları dinlemek kadar dinletmenin de önemli olduğunu düşünüyorum. Bunun için Ceki Bey'e teşekkürler.
24/04/2014
Yasemin Güçlü
İK Yöneticisi - Weber
Thomas Kişilik Envanteri eğitimi, İK'nın pek çok sürecinde kullanılabilecek bilgileri içeren güzel bir eğitim idi.
14/04/2014
Buket Zeynep Sağıroğlu
İdari İşler Yöneticisi - Erlab Yazılım A.Ş.
İletişimin en baş konusu olan karşıdaki kişiyi tanımakla başladığımız "Güçlü İletişim" eğitiminizde inanılmaz katkınız olduğunu düşünüyorum. Bundan sonraki eğitimlere de devam etmeyi ümit ediyoruz. Thomas Türkiye'ye ve eğitmen Ceki Bey'in yaklaşım ve tarzı için teşekkürler.
11/04/2014
Dilek Olkun
Bölüm Yöneticisi - E - Güven
Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim eğitiminden çok keyif aldım. Kişilik envanteri rapor sonuçlarında kendimizi görebildik. Eğitimci Ceki bey'e teşekkür ederim. E - Güven şirketi olarak başarılar dilerim.
09/04/2014
Bülent Ayaz
Muhasebe Sorumlusu - Fatih Ökçe San. Tic. A.Ş.
Thomas Kişilik Envanteri eğitimini, her yeni öğrendiğim şey gibi yeni bir bilezik olarak görüyorum.
09/04/2014
Selin Almalı
İnsan Kaynakları Sorumlusu - Fatih Ökçe San. Tic. A.Ş.
Mesleğim gereği sahip olduğumu düşündüğüm "İnsan Tanıma" sistemini "double" hale çevirdiniz. Bundan sonraki kullanım kılavuzum olacak tek şey şu an için "Thomas Türkiye" olacaktır.
08/04/2014
xz
xz - zx
zx
01/04/2014
Onur Ataman
İş Güvenliği Uzmanı - Sofra Grup
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitiminde değinilen uygulamalar güzeldi. Eğitimen Ceki bey tüm konuları son derece güzel ve akıcı bir şekilde aktardı.
01/04/2014
Hüseyin Arslan
Satış Direktörü - ACO
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimine satış ekibimize uygulamak için geldim. Davranış şekillerini öğrenmek ve yorumlamak oldukça iyi idi. Bu bilgileri iş hayatımda kullanabileceğimi düşünüyorum.
01/04/2014
Ertan Gündoğdu
Kıdemli Proje Yöneticisi - Univera
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi ile iletişimde daha önceden uygulamadığım yöntemler hakkında bilgi sahibi oldum. İş hayatım dışında özel hayatımda da kullanabileceğim bilgilere sahip oldum.
01/04/2014
Banu Demir
İhracat Müdür Yardımcısı - Novaplast
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi; uygulamalar ile eğlenceli hale gelen, kişileri tanıma ve kişiye göre davranma konusunda yol gösteren bir eğitim idi.
01/04/2014
Ayhan Karataş
Genel Müdür - Dytech Otomotiv
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi; insanların davranış tiplerini tanımaya yönelik temel, etkili bir eğitim. Eğitmen Ceki bey'in interaktif yaklaşımı mesajların daha iyi alınmasını sağladı.
01/04/2014
Sevil Erdoğan
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi; çok eğlenceli, kendinizi ve etrafınızdakileri daha iyi tanımaya yönelik bir eğitim. Davranışlarınızı doğru analiz ederek doğru bir iletişim becerisi kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
01/04/2014
İpek Gündüz
Müşteri Hizmetleri Uzmanı - CE Bilgi İşlem
Almış olduğumuz "İletişim ve Yönetim" eğitimi benim için yararlı bir eğitim oldu. İnsan davranışlarını çok daha rahat analiz edebilmeyi gördüm. Teşekkürler.
1 36 37 38 39 40 49