Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 690 Yorum

Yorumlar

21/11/2013
Dila Özdemir
İnsan Kaynakları Yöneticisi - Gold ve Metro Group - Sanalpazar.com
Mülakat sürenizi kısaltarak nokta atışı yapmak için thomas kesinlikle tavsiye edilebilir. Tebrikler.
21/11/2013
Ayhan Tortumuş
İnsan Kaynakları Müdürü - İşbir Holding
Thomas sistemiyle tanışmam yaklaşık olarak 1 yıl önce gerçekleşti.4650 kişinin çalıştığı bir organizasyonun insan kaynakları yöneticisi olarak öncelikle bana kazandırdığı zaman için bay Thomas a teşekkür etmeliyim.Ortalama mulakat süremde yaklaşık olarak 20 dakika daha az zaman kullanarak daha doğru kararlar verebiliyorum.Sadece doğru kişinin seçilmesi değil aynı zamanda doğru pozisyonda çalıştırlmasıyla ilgili büyük katkılar sağladı.Programın doğruluk oranı olarak lanse edilen % 85 oranını yaklaşık olarak 120 kişi üzerinde test etmiş bir kişi olarak çok güvenilir bulduğumu belirtmeliyim.Sonuç olarak zamanı doğru kullanma ve efektif kararlar almama yardımcı olan Bay Thomasın fayda/maliyet paritesininde oldukça yüksek olduğunu söyleyebilirim...Saygılarımla.
21/11/2013
Selex Komünikasyon
İnsan Kaynakları Bölümü - Selex Komünikasyon A.Ş.
Doğru işe doğu insan yaklaşımı ile yaklaşık 2 ay önce Thomas ile tanıştık ve uygulamaya başladık. Pratik bir envanter olması nedeniyle özellikle işe alım ve yerleştirme sürecinde doğru karar almamıza yardımcı oluyor ve bize zaman kazandırıyor.
21/11/2013
Şule Durak
İnsan Kaynakları Müdürü - Synovate Araştırma - Danışmanlık
Kişilik analizi konusunda güven veren bir araç. Hem işe alımlarda hem de mevcut kadronun değerlendirilmesinde kullanılabilir. Görev analizi bölümü de oldukça yararlı olacaktır.
21/11/2013
Lale Çalışkan
İnsan Kaynakları Uzmanı - UPS Türkiye
Başlangıçta aday seçme ve yerleştirme sürecinde oluşturulan ön bilgileri ile bu sürece hız katması, alım sürecinden sonra ise destek hizmetleri ile personelin tüm çalışma süresi boyunca takibi ve gelişimine hız katabilecek bir alt yapı oluşturması sistemi başarılı kılan en önemli unsur...
21/11/2013
Burcu Bektemur
Sayın ilgili, Dün katıldığımız eğitimin son derece keyifli, anlaşılır ve verimli geçtiğini belirtmek istiyorum. Ceki Bey'in tiyatral anlatım biçimi de örneklerin anlaşılmasında çok etken. Kendisine hem teorik hem uygulamalı son derece başarılı anlatımı/sunumu için teşekkür ederiz. Umarım bizler de test sonuçlarını kendisi gibi grafik üzerinden yorumlayabilecek kadar profesyonel uygular hale geliriz. THOMAS Kişilik Envanteri’nin faydalarını yöneticilerimle paylaşacağım. İK personel alım, performans değerleme, çalışan durum tespitleri v.b. süreçlerde sağladığı kolaylık kesinlikle yadsınamaz. Saygılarımla
21/11/2013
Dila Özdemir
İnsan Kaynakları Yöneticisi - Gold & Metro Group - Sanalpazar.com
mülakat sürenizi kısaltarak nokta atışı yapmak için thomas kesinlikle tavsiye edilebilir.tebrikler.
21/11/2013
Şant Haylaz
Genel Müdür - Şanal Mücevherat
THOMAS ENVANTERİ İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE BANA BENİ ANLATTI,İLK KEZ BİR "BAŞKASI" TARAFINDAN ÇÖZÜMLENDİĞİMİ HİSSETTİM.99.50/100 başarılı...Tebrikler...
21/11/2013
Gökhan Azakpur
İnsan Kaynakları Müdürü - İşmar Marketler Zinciri
Ölçemediğinizi geliştiremezsiniz prensibi ile çıkılan bir projede en iyi ölçümü nasıl yaparız sorusuna en doğru cevabı THOMAS ile bulduk. Testin kolay yapılabilir olması,rapor yapısındaki anlaşılabilirlik teste katılanları ürkütmeyen bir çalışma olması bizim tercih etmemizde etken olan bir kaç maddedir. Hem yeni kadro kazanımlarında hemde mevcut kadro ölçümlemelerinde kullanmaya devam edeceğimiz bir araç olarak uzun süre çalışmayı dileriz.
21/11/2013
Banu Berkkam
İnsan Kaynakları Danışmanı - İnvivo İnsan Kaynakları
"İnsanı değerlendirmek pahalı ancak yanlış değerlendirmek çok daha pahalıdır" demişlerdi ilk tanışmamızda.. Önce kendimiz inanmalıydık, denedik ve etkilendik. Bundan 2 sene önce tanıştık Thomas ile ve halen birlikteyiz. Biz memnunuz, müşterilerimiz memnun, uygulayan adaylar; kısa sürede, pekçok farklı rapor ile elde edilen sonuçlardan memnun.. Bu memnuniyetimizde Ceki Bey'in keyifli eğitiminin ve tüm ekibin bilgilerimizi güncel tutmak adına çabalarının da katkısı çok büyük tabiiki...Tüm Thomas Ailesi'ne çok teşekkürler:)
21/11/2013
Serhat Atamer
İnsan Kaynakları Uzmanı - Fırat Plastik Kauçuk San. ve Tic. A.Ş.
İşe alım ve yerleştirme sürecinde doğru işe doğru kişinin alınmasının yanı sıra en az bir o kadar daha önemli bir konu varki o da işe yerleştirilecek adayın kurum kültürüne de uygun olması. Thomas kişilik envanteri bu iki faktörü başarılı bir şekilde karşılaşdığı için tercih sebebimiz olmuştur.
21/11/2013
Dolunay Alsan
İnsan Kaynakları Müdürü - Continental Lastikleri
Thomas Kişilik Envanteri ile ilgilenmemiz sonrası takip eden zamanda şirket yöneticileriyle yaptığımız ilk görüşmede: "Biz ne kadar kendimizi anlatsak ve örnekler versek etkili olmayabilir, isterseniz tüm yöneticilerinize 1 günlük bir eğitim verelim, eğitim sonrası kararı siz verin" teklifinden sonra şirket olarak eğitimi aldık ve daha eğitim sonuçlanmadan sistemi kullanma kararını verdik. Eğitim sırasında şirket yöneticilerinin bireysel envanter değerlendirme sonuçlarını gördüğümüzde sisteme olan inancımız yeterince sağlamlaştı. Şirket olarak tüm çalışanlarımıza uyguladık ve yeni işe alımlarda da uygulamaya almaya karar verdik. Bizlere sağladıkları destek ve yakın işbirliğinden dolayı tüm Thomas ekibine teşekkürler.
21/11/2013
Emel Varan
İnsan Kaynakları Müdürü - Clear Channel
Thomas kişilik envanteri ve Thomas Türkiye Ailesi ile çalışmaktan ve tanışmış olmaktan duyduğumuz mutluluğu ben de sizlerle paylaşmak istedim.Testin kısa sürede çok doğru sonuçlar veriyor olması gerçekten İK'nin başta seçme ve yerleştirme olmak üzere aday değerlendirmede ve daha birçok hususta da bizlere sağladığı katma değeri göz ardı etmek imkansız.Yorumlardan da gördüğüm kadarıyla tüm kullanıcıların memnuniyeti aşikar.Thomas kişilik envanteri ve ailesi iyi ki var.Hepinize verdiğiniz her tür destek için çok teşekkürler...
21/11/2013
Gurur Akar
Managing Partner - Brand IQ HR - IT Recruitment
Thomas kişilik envanterini işe alımlarımızda, yoğun olarak kullanmaktayız. Kısa sürede doldurulabilmesi ve sonuçların doğruluk oranının yüksek olmasının yanısıra, hem özet hem de detaylı raporları ile adayı istediğiniz bir çok yönden inceleyebilme esnekliğini sunması Thomas'ı tercih etmemizde en önemli etkenler arasında. Özellikle yeni mezun teknik personel alımlarında yada yöneticilik kademesine geçiş yapacak adaylarımızın potansiyelini değerlendirmede çok verimli sonuçlar alabilmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ekibi ile Thomas Türkiye, bizim için kısa zamanda çok iyi bir partner konumuna geldi, bu anlamda hizmetlerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ederiz.
21/11/2013
Adecco Türkiye
Danışman Ekibi - Adecco Danışmanlık
Adecco Danışmanlık olarak Thomas Kişilik Envanterlerini gerek kendi işleyişimizi desteklemek gerekse müşteri ihtiyaçlarını karşılamak adına uzun zamandır kullanmaktayız. Hizmet ve ürünlerinin çeşitliliği açısından her sektördeki çalışmalarımızda yardımcı kaynak olabilen envanterler, 8 dakikada doldurulması, yorumların yine kısa sürede tarafımıza ulaştırılması yönünde incelendiğinde Adecco olarak benimsediğimiz “kısa zamanda kaliteli işler çıkarma” hedefimizle örtüşmektedir. Farklı dillerde sonuçlar alabilme imkanı yine global müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verdiğinden tercih sebebimiz olabilmektedir. İşbirlikleri ve destekleri için tüm Thomas Türkiye ekibine teşekkür ederiz.
21/11/2013
Cem Ağın
İnsan Kaynakları Müdürü - Bilkent Holding A.Ş.
Kişilik Envanteri çalışmaları çerçevesinde güvenlik katsayısı yüksek, hızlı ve bilimsel bir yol bulmak açısından Thomas Türkiye'nin çözümlerinden etkili bir şekilde yararlanıyoruz.
21/11/2013
A. Demet Özener
İnsan Kaynakları Uzmanı - Beğendik Mağaza İşletmeleri
Beğendik Mağazaları olarak müşterilerimize daima “Kaliteli Hizmet , Güvenilir ve Keyifli Alışveriş” imkanı yaratma gayesi içerisindeyiz. Özellikle perakende sektöründeki yüksek personel sirkülasyonu düşünüldüğünde, bunu sağlayabilmenin bir yöntemi doğru işe doğru elemanı almaktan geçiyor. Hızlı uygulanabilme imkanı, kolay anlaşılabilir olması, sonuçlardaki etkililik ve tabiî ki Thomas Ailesi’nin paydaşlarına gösterdiği özen ve ilgi nedeniyle Thomas Kişilik Envanteri’ni seçme yerleştirme sistemimizin bir girdisi haline getirdik. Thomas Türkiye Ailesi'ne teşekkür ediyoruz…
21/11/2013
Gülin Arkun
Kurucu / Genel Müdür - Ara Yönetim Danışmanlığı
Thomas Türkiyenin, kullanımdaki pratikliğiyle, sonuçlarındaki geçerliliği ve etkililiğiyle ülkemizde kullanılan en başarılı envanter olduğuna inanıyorum. Özellikle yüksek orandaki personel deviniminin üretim ve hizmet kalitesini ve firma karlılıklarını olumsuz yönde etkilediği iş ortamlarında doğru kişiyi işe almanın ve tutundurmanın büyük önem taşıdığının ve bu konuda Thomas Türkiyenin son derece faydalı ve etkili bir araç olduğunun altını çizmek isterim. Ayrıca, Thomasın kurumsal yetkinliklerin tanımlanmasında, görev bazlı yeterliliklerin ölçülmesinde İnsan Kaynakları çalışanlarının son derece önemli bir yardımcısı olduğunu düşünüyorum. Thomasın Türkiyedeki başarılı ekibini, bir çözüm ortağı olma konusundaki işbirlikçi yaklaşımları için, her zaman gülümseyerek sağladıkları hizmet için ve inandıklarını yapma konusundaki azimleri için yürekten tebrik ederim.
21/11/2013
Murat Çelikkanat
Genel Müdür - Abdica İlaç Sanayi A.Ş.
Thomas ile yaklaşık 4 sene önce tanıştım ve işbirliğimiz her geçen gün artarak devam ediyor.Gerek işe alımlarda gerekse çalışmakta olan personelimizi daha iyi tanımada kullanıyoruz, ayrıca satış ekibimize de bu eğitimi aldırmayı düşünüyoruz. Özellikle firmamızda çalışan üst düzey yöneticiler olarak birbirimizi daha iyi tanımamıza yardımcı olduğu için verimliliğimizi arttırdığını söyleyebilirim.
21/11/2013
Ayla Gündoğan
Proje Satış Mühendisi - Geotek Otomasyon
Çok keyifli, eğlenceli bir eğitimdi. İlginizden dolayı teşekkğr ederiz.
1 41 42 43 44 45 49