Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 258 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 652 Yorum

Yorumlar

08/10/2012
Buket Güldemet
İnsan Kaynakları Uzmanı - Delphi
Thomas Turkiye’yi seçme nedenimiz, birçok firmadan aldıgımız iyi yorumlar ve profesyonel bakış açısıdır. Keza envanterin çok zaman almamasıyla beraber doğruluk payının %85 olması da tercih etme sebebplerimizin arasındadır.
21/09/2012
Feyza Güngeviş
Thomas kişilik envanteri sadece bir kişilik envanteri değil kişinin kendisinde ki farkındalığı yaratacak ve eğer geliştirmesi gerektiği noktalar üzerinde çalışır ise kişiyi etkin başarıya götürecek bir yapıya sahiptir. Tüm bunları net olarak anlamamıza ve kişisel gelişimimize verdiği çok değerli katkı için Thomas'ın harika yönetim ekibi nezdinde Ceki Bey'e çok çok teşekkür ederiz. Bir eğitmenin işine olan sevgi ve saygısını bize yaşatmıştır.
17/09/2012
Neslihan Yasav
Genel Müdür - Aktif Neser Elektronik
Sadece satış ile ilgili bilgi vermekle kalmayıp aynı zamanda kendimizi, çalışma arkadaşlarımızı ve müşterilerimizi daha yakından tanımamızı sağlayan Satış Motivasyonu eğitimini, bu kadar akıcı, ilgi çekici ve akılda kalıcı bir şekilde bizlere sunan Sevgili Ceki Bey'e ve tüm Thomas ekibine teşekkürler. Bizlere yepyeni bir bakış açısı getirdiniz.
10/09/2012
Mebruke Sarıibrahim
İnsan Kaynakları Direktörü - SDS Satış Destek Sistemleri Pazarlama
Thomas Turkiye ile ve Ceki Bey ile yeniden birlikte olmak harikaydı. Özellikle ekipten gelen yorumları paylaşmak istiyorum: "Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi bizlerle paylaşıp; iş hayatımıza kattığını değerli bilgiler için teşekkür ederiz"-Yasemin Aslan "Tekrar veya daha sonraki sunumları görmek isterim"-Kural Gençer "Tekrar yapılmasını arzularım"-Barış Bulutcan "Süperdi. Tekrar yapılmasını arzularım-İsimsiz Tekrar Thomas Türkiye ekibine teşekkürler....
10/09/2012
Rana Can
İnsan Kaynakları Uzmanı - Güney Yapı İzolasyon
Thomas Kişilik Envanteri, Güney Yapı İzolasyon olarak özellikle seçme yerleştirme sürecinde önemli kriterlerimizden biri oldu. Envanterin yalın ve herkesin anlayabileceği bir dilde oluşturulmuş olması çok rahat yorumlanmasını sağlıyor. Adaylar ile ilgili karar aşamasında oldukça destekleyici bir kaynak. Bize her zaman destek olan Thomas Türkiye ekibine çok teşekkür ederim.
31/08/2012
Sedat Erdoğan
İnsan Kaynakları Müdürü - May Sağlık Grubu
Thomas Türkiye kişilik testleri, doğru adayı seçmemizde bizlere hızlı ve güvenilir tahliller sunmaktadır. Ayrıca, işe alımın ötesinde testlerin mevcut personelin değerlendirmesinde, yöneticilerin geliştirilmesinde, kariyer planlamasında v,b pek çok insan kaynakları yönetim faaliyetlerinde bizlere katkı vereceği görülmektedir.
26/07/2012
Esra Eray
Head of Human Resources - Omya Madencilik
"Hem işe alacağımız çalışma arkadaşlarını seçerken hem de mevcut çalışanlarımızın daha iyi bir uyumla çalışmasına destek olabilmek adına, kişilik özelliklerini,tarzlarını ve güçlü&gelişmesi gereken yönleri üzerinde objektif veri sahibi olmak insanın kilit faktör olduğu iş dünyasında bizim için kritik önem taşıyor. Thomas'ın pratik ama etkin ölçüm araçları ve detaylı raporları ihtiyaçlarımızı karşılamada bize oldukça yardımcı."
25/07/2012
Ayhan KÖKSAL
Otogaz Satış Müdürü - BP
Thomas ile ilk tanışmamız filolar için hazırlamış olduğumuz bir müşteri teklif paketinde sürücü tercihlerinde müşterilerimize destek olabilmek için sürücülere özel bir analiz hazırlanması ile olmuştu. Bu süreçte, kişilik analizlerinin ne kadar doğru ve gerçekçi olduğu beni çok şaşırtmıştı. Çünkü, doğruyu söylemek gerekirse, geçmişte bu analizlerin çok da anlamlı olmadığına inanıyordum. Sonrasında Thomas'ı ekiplerimin kendilerine dair farkındalıklarının artmasına yardımcı olmak için sürekli kullanmaya başladım. Her seferinde hem kendi sonuçlarım açısından, hem de ekiplerimdeki sonuçlardan oldukça fazla fayda sağladım. Thomas'a teşekkürler...
19/07/2012
Lalehan Çalışkan
İnsan Kaynakları Grup Müdürü - Netlog Lojistik Grubu
İşe Alım sürecinin sistemleşmesi aşamasında mesleki deneyimlerin ve alınan eğitimlerin katkılarının dışında Thomas Davranış Envanteri ile daha objektif bir bakış açısına sahip olacağımızı biliyoruz.THOMAS ı tanırken verdiği eğitimin ciddiyetini taşıyan ama aynı zamanda eğitimi çok güzel bir güne çevirebilen sevgili Ceki ye teşekkür ediyoruz.
06/07/2012
Burcu Tekbaş
Satış & Pazarlama Müdürü - TurzimPark
Thomas Türkiye tesadüf eseri karşımıza çıktı ama bir o kadar da kararlı bir şekilde gündemimizdeki yerini aldı.Ofisimizde gerçekleşen eğitim tüm ekibimiz adına oldukça keyifli ve olumlu geçti. Şahsi fikrim, aldığımız eğitim bir keşif yolu idi, uygulama ve hayata uyarlama becerisi elbette bireylerin algı ve merakları ile şekillenecektir.Thomas Türkiye'ye göstermiş olduğu yakın ilgi ve samimiyeti için teşekkür ederim.
19/06/2012
Figen Zekier
Genel Müdür - Professional Life Institute
Danışmanlık projelerimizde insan kaynaklarının etkin yönetimini sağlamak üzere kullandığımız kişilik analizleri kesinlikle toplam performansı yükseltiyor. Thomas Türkiye ekibinin, analizlerin ötesinde verdiği destek ve hizmeti ayrıca kutluyorum.
13/06/2012
Mebruke Sarıibrahim
İnsan Kaynakları Direktörü - SDS
29.04.2012 tarihinde Ankara Crowne Plaza'da gerçekleştirdiğimiz "Güçlü İletişim" eğitimi için ekibinize ve size teşekkür etmek istiyorum. Özellikle Ceki Bey'in grupla iletişimi harikaydı. İstisnasız eğitime katılan her arkadaşım mutlu bir şekilde ofisine dönerken beklediğim farkındalığı yakaladığımızdan da eminim. Umarım uzun soluklu projelere imza atarız.
13/06/2012
Necati Kerem BARBOROS
İK Uzmanı - Best A.Ş
Bu testin faydalı olduğuna kesinlikle inanıyorum. Bizde işe alımlarda kullanıyoruz. İşe alındıktan sonra kendi testime baktığımda "beni bu kadar güzel nasıl tanımlamış" diye düşündüm.. Diğer güzel yanıysa insanların eksik yönlerini de söylemesi ve düzeltme imkanı sağlaması...
08/06/2012
Deniz Durusu
İK Uzmanı - Securitas Türkiye
Thomas Kişilik Envateri, Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, yetkinlik bazlı yapılandırdığımız insan kaynakları süreçlerimizden en yoğun sürecimiz olan, seçme yerleştirme sürecinde uyguladığımız önemli bir uygulama. Kişilik envateri seçimimizi yaparken bizim için üç konu çok önemliydi; Seçilecek envanterin, 1- Hızlı 2- Güvenilir ve 3- Objektif sonuca ulaştırabilmesi. Thomas ile 8 dk. gibi bir sürede, güvenilir ve objektif sonuçlara ulaştık/ulaşmaya devam ediyoruz. Özellikle objektif olma konusunda aday profili ile pozisyondan beklenen yetkinlikleri, değerlendiricinin subjektif görüşlerine bırakmadan değerlendirmesi bizim için tercih sebebiydi. Bunlarla birlikte Thomas çalışanlarının hep yanımızda olacağını bilmek, tedarikçi ilişkileri anlamında önemli bir etken.
09/04/2012
Şebnem Arıcan
MEMA İşe Alım Yöneticisi - HP
Thomas ile bu sene yeni mezun işe alım sürecimizde beraber çaliştık.Işe aldigimiz arkadaşlar şirketimizde 5 aylarini tamamladılar. Performans göstergelerine bakarak doğru kişileri işe aldigimizi rahatlikla söyleyebiliyoruz, dolayısıyla Thomas ile gerçekleşitrdiğimiz işbirliğinin sonuçlarının olumlu olduğunu gözlemleme şansımız oldu. Türkiye’de elde ettiğimiz olumlu sonuçlardan sonra Thomas testi yeni mezun alım sürecimizde bölgemizdeki diğer ülkelerde de uyguladik. Testin kisa olusu, pekçok farkli dil seçeneğinin bulunmasi ve online olarak uygulanabilmesi Thomas ile çalisma kararimizi destekledi.
09/04/2012
Şebnem Arıcan
İşe Alım Yöneticisi - HP Türkiye
Thomas ile bu sene yeni mezun işe alım sürecimizde beraber çaliştık. Işe aldigimiz arkadaşlar şirketimizde 5 aylarini tamamladılar. Performans göstergelerine bakarak doğru kişileri işe aldigimizi rahatlikla söyleyebiliyoruz, dolayısıyla Thomas ile gerçekleşitrdiğimiz işbirliğinin sonuçlarının olumlu olduğunu gözlemleme şansımız oldu. Türkiye’de elde ettiğimiz olumlu sonuçlardan sonra Thomas testi yeni mezun alım sürecimizde bölgemizdeki diğer ülkelerde de uyguladik. Testin kisa olusu, pekçok farkli dil seçeneğinin bulunmasi ve online olarak uygulanabilmesi Thomas ile çalisma kararimizi destekledi.
01/04/2012
Elif Aydın
Vice President - Hairex International
Sevgili eğitmenimiz, Satış ekibimin moral grafik çizgisinin inişe geçtiği bir süreçte ne güzel tesadüftür ki karşımıza çıktınız..Mesleki deneyiminiz ve içten yaklaşımınızla hairex satış ekibine önemli bir destek noktası oluşturdunuz, kendilerini hiç fark etmedikleri yönleriyle tanımalarına vesile oldunuz. Profesyonel yönetim anlayışınıza, meslekteki yüksek bilgi ve deneyimlerinize en önemlisi de insan ilişkilerindeki üstün becerilerinize sonsuz saygılar sunarım.
28/03/2012
F. Ziya GÜR
İnsan Kaynakları Yöneticisi - Dr. Oetker Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Dr. Oetker - Türkiye; “İşin özü kalitedir” anlayışını tüm süreçlerine olduğu gibi İnsan Kaynakları faaliyetlerine de yansıtmaya özen göstermektedir. İşe alım sürecinde objektiflik ilkesi ile açık pozisyonlarımıza, en uygun personeli uygun sürede yerleştirme ve işe alım süreçlerinin işlerliğini devam ettirme konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar ve uyguladığımız sistem içerisinde; Thomas Kişilik Envanterini de kullanmakta ve Thomas Türkiye’ nin vermiş olduğu hizmetler ile birlikte göstermiş olduğu ilgiden oldukça memnuniyet duymaktayız. İnsan Kaynakları Bölümü Dr. Oetker - Türkiye
18/03/2012
Fethiye Ceylan
İnsan Kaynakları Sorumlusu - C Tech Bilişim
Çalışanlarımızı yakından tanımak, motive etmek, doğru işe, doğru kişiyi istihdam etmek amacıyla Thomas'ı yardımcı bir araç olarak kullanmaya başladık.Envanterin kısa sürede tamamlanıp, sonuçların hızlı yorumlanabilmesi zaman açısından avantaj sağlıyor. Keyifli eğitim için başta eğitmenimize ve teknik destek anlamında gösterdikleri yakın ilgiden dolayı tüm Thomas çalışanlarına teşekkür ederiz.
15/03/2012
Önder Arslan
Eğitimci - Yön A.Ş.
Son dönemde iş dünyasında popüler bir cümle var. IQ okuldan EQ hayattan mezun olmanızı sağlar. Duygusal zekanın birinci şartı da kendini tanıyabilmektir. Kendimizi, paydaşlarımızı tanıma konusunda, farkındalığımızın artması ko nusunda yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Eğitim esnasında zamanın nasıl geçtiğini hissettirmeyen ve vermek istediği bilgileri çok güzel bir üslupla aklımıza yerleştiren eğitmenimize çok teşekkür ederim. Sevgilerimle
1 43 44 45 46 47