Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumKahve Dünyası
Şebnem Felek / İK Operasyon Eğitim Müdürü
Kişilik Envanteri Eğitimi, kişilere olan bakış açımızı değiştirdi. Eğitimin, analizin önemini anladık. Özellikle işe girişte, okul seçiminde muhakkak uygulanmalıdır. Teşekkürler.


Ekol Lojistik A.Ş.
Osman Ünal / İK Genel Müdürü
Thomas, gerçekten işe alım sürecinde kurumlar açısından değer yaratan bir araç. Ne istediğinizi, ihtiyaçlarınızı iyi belirlemişseniz net, pratik ve ihtiyaca yanıt veren bir değerlendirme aracı.


Reis Makine A.Ş.
Sema Çağlar / İK ve Eğitim Şefi
Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme eğitiminin sonunda farklı bir bakış açısının oluşması gerektiğini gördüm. Oyunlarla keyif verici oldu. Saygılarımla.


Ströer - Kentvizyon
Aslı Kapanoğlu / İK Müdürü
Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme eğitimi, açıkçası ilgiyi, dikkati her an canlı tutan bir eğitimdi. İlgiyi canlı tutmada faydalı olan oyunlar ise aynı zamanda düşünmeyi, düşünme şekillerini geliştirmeyi gösteren oyunlardı. Gayet başarılı bir çalışmaydı. Emekleriniz için teşekkürler.


Özkan Makina
Senem Cansever / İK Müdürü
Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar verme eğitiminde, eğitmenimizin aktarımı, örnekleri, yaklaşımı ve oyunlar oldukça keyifli idi. Thomas grubuna teşekkür ederim.


Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü
Halil Nevzat Yetkin / İl Müdürü
Sıradan bir "Zaman Yönetimi" eğitimi değildi. Thomas'ın kişilik envanteri birikimi ile zaman yönetiminin çok iyi bir sentezi idi. Özellikle eğitmen Ceki bey'e teşekkür ediyorum.


Tekkan Plastik Kalıp San. ve Tic. Ltd Şti.
İsmail ÖZCAN / İnsan Kaynakları ve İdari İşler
Almış olduğumuz "Yönetim Eğitimi", ilk başta kişinin kendini tanımasını, sonrasında karşısındakini tanıması ve karşılıklı olarak sağlıklı bir iletişimin nasıl kurulacağı üzerine faydalı bir eğitimdi. Tüm katılımcılar memnun kaldılar. Rapor sonuçlarının tutarlılığı kişiler üzerinde büyük bir etki yarattı. Ceki Bey`e göstermiş olduğu performanstan ve bize kazandırdığı artı değerler için tekrardan teşekkür ediyoruz, başka eğitimlerde tekrardan görüşmek dileğiyle.


Vtech
Aytek Ercan / Satış Yöneticisi
Thomas’ı yaklaşık 8 yıldır biliyor ve çalışmayı düşündüğümüz tüm arkadaşlarımıza uyguluyoruz bize karşımızda ki kişiyi maskeleri olmadan görme imkanı sağlıyor, D.I.S.C yöntemini ilk bulna firma ile çalışmak bize güven veriyor ayrıca tüm ekibin koşulsuz destekleri bizim için en önemli tercih sebebi.


İsmail Alkan Ortakları
Esra Böçkün / İşe Alım
Muhteşem bir 6 saatti. Sadece beynimizi değil ruhumuzu da etkisi altına alıp kişilik envanteri eğitiminden keyif almamızı sağladığı için Ceki bey'e sonsuz teşekkürler.


Assan Hanil
Neşe Çakıroğlu / İnsan Kaynakları
Almış olduğumuz "İletişim ve Satış" eğitimi, kişinin kendisini tanıması ve çevresindeki kişilerle sağlıklı iletişim kurması açısından faydalı bir eğitimdi. Ceki bey'e teşekkürler.


CMC Çağrı Merkezi
İnsan Kaynakları Ekibi / İşe Alım
CMC Çağrı Merkezi olarak, 2014 yılı itibariyle Değerlendirme Merkezi uygulamalarımızda, değerlendirme araçlarımızın en iyi tamamlayıcısı olduğunu düşündüğümüz Thomas Kişilik Envanteri’ni uygulamaya başladık. Envanterin çabuk yanıtlanması, anlaşılır olması ve detaylı raporların şirketimizin tüm kademeleri için karşılık vermesi Thomas’ı tercih etmemizde etkili oldu.


Hill International Türkiye
Tuğçe Özyol / Danışman
Katılmış olduğum "Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme" eğitimi; bol pratik içermesi, ilgili yöntemlerin açıklanması ve önerilmesi güzel. Tavsiye edilir.


MM Karton
Dilek Atmaca / Satış Müdürü
"Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme" eğitiminden keyif aldım. Rutin düşünce formatlarının dışına çıkıp farklı bakış açıları denemek için keyifli oyunlar oynadık. Bu oyunları boş zamanlarınızda oynamanızı tavsiye ederim. Eğitime katılın siz de oynayın.


MM Karton
Ebrar Çankaya / Müşteri Temsilcisi
Eğitmenimiz sevgili İbrahim Yıldız ile birlikte çok akıcı bir eğitim geçirdik. "Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme" eğitimi, hiç sıkılmadan, akıcı anlatımları ile çok faydalı bir eğitim oldu. Zaten eksik olduğunu bildiğim yönleri birer birer ortaya çıkararak bu yönleri nasıl geliştireceğimi öğretti. Kendisine çok teşekkür ederim.


Sağlık Bakım Merkezi
Ezgi Arıkan / Psikolog
Yönetici işlevler konusunda zihni kullanabilme kapasitemizin aslında beyin - kalp ikilisiyle birlikte etkileşimli şekilde ilerlediğini anladığım "Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme" eğitimi ile yaşama dair farkındalığımızı geliştirebileceğimizi gördüm. Herşey için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.


Uti Taşımacılık
Elif Uzun / İK Müdürü
Katılmış olduğum "Yaratıcı Düşünme ve Etkin Karar Verme" eğitiminde eğitmenin katılımcılarla iletişimi çok iyi idi. Eğitim metodolojisi başarılı. Oyunlarla pekiştirilmesi ve az slide ile hazırlanması verimli eğitim olmasına neden oldu.


Kutlusan Kafes Ekipmanları
Hasan Büyükkutlu / Genel Müdür
Thomas Kişilik Envanteri eğitiminin, İnsan Kaynakları departmanı dışında birim yöneticilerimize de adaylarla görüşmelerde çok faydalı olacağını düşünüyorum. Envanter sonuçları çok başarılı. Teşekkürler.


Dubai Starr Sigorta A.Ş.
Cem Demir / İnsan Kaynakları
Almış olduğumuz "Etkili İletişim" eğitimi kendi davranış biçimimizi anlamamız ve iletişimde olduğumuz kişilerin davranış biçimlerini algılamamızı kolaylaştırması bakımından çok faydalı oldu. Bu eğitimi insanların motivasyonunu düşürmeden verebilen Ceki Bey'e teşekkürler..


Kocaeli Bahçeşehir Knightsbridge Uluslararası A.Ş.
Olcay Tanhan / Muhasebe
"Satış ve Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim" eğitimi, kendimi tanımam anlamında çok verimli ve olumlu bir eğitimdi. İletişimdeki güçlü ve zayıf yanlarımı kişilik envanteri ile net bir şekilde öğrendim. Ceki bey’in bir an olsun enerjiyi düşürmeden bizi her an yakalaması ayrıca keyifliydi. Çok teşekkür ediyorum.


Kürkçüoğlu Jeneratör
Zehra Kürkçü Sümerkent / Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
"Satış ve Müşteri İlişkilerinde Güçlü İletişim" eğitimi içeriği ve zaman kullanımı açısından faydalı ve etkin bir programdı. Enerjisi için Ceki bey’e çok teşekkürler.