Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 254 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 471 YorumGold & Metro Group - Sanalpazar.com
Dila Özdemir / İnsan Kaynakları Yöneticisi
mülakat sürenizi kısaltarak nokta atışı yapmak için thomas kesinlikle tavsiye edilebilir.tebrikler.


Şanal Mücevherat
Şant Haylaz / Genel Müdür
THOMAS ENVANTERİ İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE BANA BENİ ANLATTI,İLK KEZ BİR "BAŞKASI" TARAFINDAN ÇÖZÜMLENDİĞİMİ HİSSETTİM.99.50/100 başarılı...Tebrikler...


İşmar Marketler Zinciri
Gökhan Azakpur / İnsan Kaynakları Müdürü
Ölçemediğinizi geliştiremezsiniz prensibi ile çıkılan bir projede en iyi ölçümü nasıl yaparız sorusuna en doğru cevabı THOMAS ile bulduk. Testin kolay yapılabilir olması,rapor yapısındaki anlaşılabilirlik teste katılanları ürkütmeyen bir çalışma olması bizim tercih etmemizde etken olan bir kaç maddedir. Hem yeni kadro kazanımlarında hemde mevcut kadro ölçümlemelerinde kullanmaya devam edeceğimiz bir araç olarak uzun süre çalışmayı dileriz.


İnvivo İnsan Kaynakları
Banu Berkkam / İnsan Kaynakları Danışmanı
"İnsanı değerlendirmek pahalı ancak yanlış değerlendirmek çok daha pahalıdır" demişlerdi ilk tanışmamızda.. Önce kendimiz inanmalıydık, denedik ve etkilendik. Bundan 2 sene önce tanıştık Thomas ile ve halen birlikteyiz. Biz memnunuz, müşterilerimiz memnun, uygulayan adaylar; kısa sürede, pekçok farklı rapor ile elde edilen sonuçlardan memnun.. Bu memnuniyetimizde Ceki Bey'in keyifli eğitiminin ve tüm ekibin bilgilerimizi güncel tutmak adına çabalarının da katkısı çok büyük tabiiki...Tüm Thomas Ailesi'ne çok teşekkürler:)


Fırat Plastik Kauçuk San. ve Tic. A.Ş.
Serhat Atamer / İnsan Kaynakları Uzmanı
İşe alım ve yerleştirme sürecinde doğru işe doğru kişinin alınmasının yanı sıra en az bir o kadar daha önemli bir konu varki o da işe yerleştirilecek adayın kurum kültürüne de uygun olması. Thomas kişilik envanteri bu iki faktörü başarılı bir şekilde karşılaşdığı için tercih sebebimiz olmuştur.


Continental Lastikleri
Dolunay Alsan / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas Kişilik Envanteri ile ilgilenmemiz sonrası takip eden zamanda şirket yöneticileriyle yaptığımız ilk görüşmede: "Biz ne kadar kendimizi anlatsak ve örnekler versek etkili olmayabilir, isterseniz tüm yöneticilerinize 1 günlük bir eğitim verelim, eğitim sonrası kararı siz verin" teklifinden sonra şirket olarak eğitimi aldık ve daha eğitim sonuçlanmadan sistemi kullanma kararını verdik. Eğitim sırasında şirket yöneticilerinin bireysel envanter değerlendirme sonuçlarını gördüğümüzde sisteme olan inancımız yeterince sağlamlaştı. Şirket olarak tüm çalışanlarımıza uyguladık ve yeni işe alımlarda da uygulamaya almaya karar verdik. Bizlere sağladıkları destek ve yakın işbirliğinden dolayı tüm Thomas ekibine teşekkürler.


Clear Channel
Emel Varan / İnsan Kaynakları Müdürü
Thomas kişilik envanteri ve Thomas Türkiye Ailesi ile çalışmaktan ve tanışmış olmaktan duyduğumuz mutluluğu ben de sizlerle paylaşmak istedim.Testin kısa sürede çok doğru sonuçlar veriyor olması gerçekten İK'nin başta seçme ve yerleştirme olmak üzere aday değerlendirmede ve daha birçok hususta da bizlere sağladığı katma değeri göz ardı etmek imkansız.Yorumlardan da gördüğüm kadarıyla tüm kullanıcıların memnuniyeti aşikar.Thomas kişilik envanteri ve ailesi iyi ki var.Hepinize verdiğiniz her tür destek için çok teşekkürler...


Brand IQ HR - IT Recruitment
Gurur Akar / Managing Partner
Thomas kişilik envanterini işe alımlarımızda, yoğun olarak kullanmaktayız. Kısa sürede doldurulabilmesi ve sonuçların doğruluk oranının yüksek olmasının yanısıra, hem özet hem de detaylı raporları ile adayı istediğiniz bir çok yönden inceleyebilme esnekliğini sunması Thomas'ı tercih etmemizde en önemli etkenler arasında. Özellikle yeni mezun teknik personel alımlarında yada yöneticilik kademesine geçiş yapacak adaylarımızın potansiyelini değerlendirmede çok verimli sonuçlar alabilmekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ekibi ile Thomas Türkiye, bizim için kısa zamanda çok iyi bir partner konumuna geldi, bu anlamda hizmetlerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ederiz.


Adecco Danışmanlık
Adecco Türkiye / Danışman Ekibi
Adecco Danışmanlık olarak Thomas Kişilik Envanterlerini gerek kendi işleyişimizi desteklemek gerekse müşteri ihtiyaçlarını karşılamak adına uzun zamandır kullanmaktayız. Hizmet ve ürünlerinin çeşitliliği açısından her sektördeki çalışmalarımızda yardımcı kaynak olabilen envanterler, 8 dakikada doldurulması, yorumların yine kısa sürede tarafımıza ulaştırılması yönünde incelendiğinde Adecco olarak benimsediğimiz “kısa zamanda kaliteli işler çıkarma” hedefimizle örtüşmektedir. Farklı dillerde sonuçlar alabilme imkanı yine global müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verdiğinden tercih sebebimiz olabilmektedir. İşbirlikleri ve destekleri için tüm Thomas Türkiye ekibine teşekkür ederiz.


Bilkent Holding A.Ş.
Cem Ağın / İnsan Kaynakları Müdürü
Kişilik Envanteri çalışmaları çerçevesinde güvenlik katsayısı yüksek, hızlı ve bilimsel bir yol bulmak açısından Thomas Türkiye'nin çözümlerinden etkili bir şekilde yararlanıyoruz.


Beğendik Mağaza İşletmeleri
A. Demet Özener / İnsan Kaynakları Uzmanı
Beğendik Mağazaları olarak müşterilerimize daima “Kaliteli Hizmet , Güvenilir ve Keyifli Alışveriş” imkanı yaratma gayesi içerisindeyiz. Özellikle perakende sektöründeki yüksek personel sirkülasyonu düşünüldüğünde, bunu sağlayabilmenin bir yöntemi doğru işe doğru elemanı almaktan geçiyor. Hızlı uygulanabilme imkanı, kolay anlaşılabilir olması, sonuçlardaki etkililik ve tabiî ki Thomas Ailesi’nin paydaşlarına gösterdiği özen ve ilgi nedeniyle Thomas Kişilik Envanteri’ni seçme yerleştirme sistemimizin bir girdisi haline getirdik. Thomas Türkiye Ailesi'ne teşekkür ediyoruz…


Ara Yönetim Danışmanlığı
Gülin Arkun / Kurucu / Genel Müdür
Thomas Türkiyenin, kullanımdaki pratikliğiyle, sonuçlarındaki geçerliliği ve etkililiğiyle ülkemizde kullanılan en başarılı envanter olduğuna inanıyorum. Özellikle yüksek orandaki personel deviniminin üretim ve hizmet kalitesini ve firma karlılıklarını olumsuz yönde etkilediği iş ortamlarında doğru kişiyi işe almanın ve tutundurmanın büyük önem taşıdığının ve bu konuda Thomas Türkiyenin son derece faydalı ve etkili bir araç olduğunun altını çizmek isterim. Ayrıca, Thomasın kurumsal yetkinliklerin tanımlanmasında, görev bazlı yeterliliklerin ölçülmesinde İnsan Kaynakları çalışanlarının son derece önemli bir yardımcısı olduğunu düşünüyorum. Thomasın Türkiyedeki başarılı ekibini, bir çözüm ortağı olma konusundaki işbirlikçi yaklaşımları için, her zaman gülümseyerek sağladıkları hizmet için ve inandıklarını yapma konusundaki azimleri için yürekten tebrik ederim.


Abdica İlaç Sanayi A.Ş.
Murat Çelikkanat / Genel Müdür
Thomas ile yaklaşık 4 sene önce tanıştım ve işbirliğimiz her geçen gün artarak devam ediyor.Gerek işe alımlarda gerekse çalışmakta olan personelimizi daha iyi tanımada kullanıyoruz, ayrıca satış ekibimize de bu eğitimi aldırmayı düşünüyoruz. Özellikle firmamızda çalışan üst düzey yöneticiler olarak birbirimizi daha iyi tanımamıza yardımcı olduğu için verimliliğimizi arttırdığını söyleyebilirim.


Geotek Otomasyon
Ayla Gündoğan / Proje Satış Mühendisi
Çok keyifli, eğlenceli bir eğitimdi. İlginizden dolayı teşekkğr ederiz.


Det Norske Veritas
Oylum İzzetoğlu / Muhasebe - Finans
Zaman yönetimi ve kişilik analizi benim için oldukça faydalı idi. Konu ile ilgili herkesin bu eğitimi almasını tavsiye ederim. Ceki bey harika idi. Teşekkürler.


Karl Dungs
Murat Gül / Genel Müdür
İnsanın kendisini ve karşısındaki insanı daha iyi tanıyabilmesi için gerekli bir eğitim.


Montel Mobilya
Esra Turfanda / Firma Sahibi
Eğitici bilgiler verildi. Kendimdeki eksikleri gördüm.


Speak Çağrı Merkezi
Tude Bozüyük / İşe Alım Uzmanı
Analizin tutarlılığının yüksek olduğunu düşünüyorum.


Hisar International Hospital
Ayla Ren / İK Uzmanı
Kişilik envanterim, kesinlikle kendi kişilik özelliklerimle örtüşen bir şekilde çıkmış olup, başarılı sonuçlanmıştır.


Allianz Sigorta A.Ş.
Hale Genç / İK Yetkilisi
Kişiliğimi harflerle ifade edebilmek hala çok şaşırtıcı. Gerçekten ilham verici bir envanter. Tebrikler.