Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 260 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 664 Yorum

Yorumlar

12/12/2019
Hazal Sarıgül
Kalite Güvence Yöneticisi - Şölen Çikolata
Eğitim keyifli ve akıcıydı. Ekibe iletişimin gücünü, dinlemenin ve soru sormanın önemini öğretti. Dinlediğimizin ve anladığımızın farklı olabileceğini, varsayım ve gerçekliğin farkını tadarak, yaşayarak gördük. Sabah eğitim odasında 1 kişi sunum yapıyordu, çıkışta ise 16 kişi.
12/12/2019
Özlem Tanzer
İK Uzmanı - CMA CGM
Eğitmenin bilgisi ve konuya hakimiyetinin yanı sıra katılımcıların anlaması için verdiği örnekler konuyu oldukça pekiştiriciydi. Bütün katılımcıların interaktif şekilde eğitime katılmasının sağlanmasının, eğitimin verimliliğine katkısı çok yüksek olmuştur. Katılımcıların dikkatini sürekli canlı tutmakta oldukça başarılı olan eğitmenimiz, keyifli bir eğitim deneyimi yaşamamızı sağlamıştır.
02/12/2019
Aysun Aydın
Müdür - Mia Anaokulu
Özlem hanımdan daha iyisi olamaz benim için. Bilgisi, enerjisi, psikolog yanı, koçluğu, zekası, duygusal zekası, iletişimi, yardımcı olmaya çalışmasının içtenliği çok ender kişilerde sayılabilecek özellikler. Çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu yaşamıma.
25/11/2019
İsmail Güven
Uzman - THY Teknik
Eğitim sunumu ve akışı güzeldi.Başarılı bir eğitimdi. Teşekkürler.
25/11/2019
Arzu Tuncer
IK Müdürü - Bantaş
Oldukça faydalı, örneklerle konuyu pekiştiren, zamanı çok verimli kullandığı bir eğitim oldu. Devamı dileğiyle, teşekkür ederiz.
14/11/2019
Damla Uygur İstif
İK - Enerjisa
Hayatın içinden örneklerle teorinin de akılda kalması sağlandı. Bol uygulamalı olması aktif olarak katılmamıza, farkındalığımızın artmasına imkan tanıdı.
30/10/2019
Hakan Demirsar
Üretim Müdürü - Barem Ambalaj
Son derece faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Bir yönetici olarak doğru bildiğimi düşündüğüm birçok davranışın aslında yanlış olduğunun farkına vardım. İleriye dönük aldığım eğitimdeki notları ve uygulamaları güncel yaşantıma uygulayacağım.
30/10/2019
Selçuk Kaveci
Fabrika Müdürü - Öz Pres A.Ş.
Hayat boyu öğrenemeyeceğim önemli bilgileri bu eğitim sayesinde öğrendim ve bana çok katkı sağladı. Bundan sonraki hayatımdaki davranışlarımda önemli değişiklikler olacak.
30/10/2019
Ceyda Kosif
Firma Ortağı - Matasan / Özpres A.Ş.
Eğitmenin konuya hakim olması ile ekibi sürekli canlı tutması eğitimin tüm konularının iyi bir şekilde anlaşılmasını sağladı. Bizim işimizin alanıyla da örneklerin pekişmesi firmamız için önemli bir ileriye dönük geri dönüşüm alacağımızdan eminim.
30/10/2019
Semiha Topçu
İK ve İş Güvenliği Şefi - Toyota Boshoku Turkey
Eğitmenin dinleyicilerle iletişimi ve etkileşimi çok iyiydi. Eğitim içeriğini "örnek olma" yoluyla verdi.
30/10/2019
Mert Gösterişli
Satış Direktörü - Unitysoft
Ceki Bey'in mevcut eğitim içeriğine hakimiyeti ve diğer eğitimlerden araya kattığı kritik örnekler sayesinde, beklentilerimizin çok üzerinde fayda sağladık.
30/10/2019
Tuğba Mutlu Maya
Human Resources Manager - Odin Financial Advisors
Eğitim çok akıcı idi. Hiçbir detay atlanmadan aktarıldı. Eğitmenin analiz yeteneği ve konuya hakimiyeti çok iyiydi.
30/10/2019
Sadullah Mert Bastacı
Vaka Çalışanı - Welthungerhilfe
Eğitmen süper, konular süper. Zevkli ve kesinlikle doyurucu.
30/10/2019
Tuba Erturan
İnsan Kaynakları Uzmanı - Toyotetsu
Verilen teknik bilgilerin her açıdan nasıl değerlendirileceği, iş hayatında, özel hayatta ve gelişimdeki katkıları ile muhteşem bir eğitimdi. Ekibimizi birbirine yaklaştırarak gelişim alanlarımıza katkıda bulundu. Çok teşekkür ederiz.
30/10/2019
Evren Serindağ
Eğitim Şefi - DFDS
İnsanı tanıma anlamında bir adım daha ileri atma fırsatı buldum. Kompleks yapının ufak da olsa bir değişkeninde derinleşmek benim için en büyük kazanım oldu.
30/10/2019
Orhan Oğuz Akengin
Satış Yöneticisi - Prometeon
Katıldığım en iyi eğitimdi. Teşekkürler.
07/10/2019
Selçuk Kaveci
Fabrika Müdürü - Özpres A.Ş.
Hayat boyu öğrenemeyeceğim önemli bilgileri bu eğitim sayesinde öğrendim ve bana çok katkı sağladı. Bundan sonraki hayatımda davranışlarımda önemli değişiklikler olacak.
07/10/2019
Mert Gösterişli
Satış Direktörü - Unitysoft
Eğitmenin konuya hakimiyeti, diğer eğitimlerden araya kattığı kritik örnekler sayesinde beklentilerimizin çok üzerinde fayda sağladık.
19/09/2019
Gizem Erdeşer
HR Officer - Zenith Gemi
Sadece konuda kalmayıp, çok geniş yelpazeyle yoğurarak anlatılması beni çok etkiledi ve çok farklı şeyler öğrenmeme sebep oldu. Farkındalığımı arttırdı. Emeğinize sağlık.
19/09/2019
Mehmet Fatih Arslan
Mekanik Bakım Uzmanı - Şölen Çikolata
Konuya hakim, neyi nasıl anlatacağını bilen çok iyi bir eğitmenden aldığım güzel bir eğitimdi benim için.
1 10 11 12 13 14 48