Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 720 Yorum

Yorumlar

16/09/2021
Hakan Albayrak
İdari İşler Sorumlusu - Repkon
Özlem Hanım ikna ve müzakere eğitimi ile kendimizi tanımamızı ve görüşmelerimizde avantaj sağlamamızı sağlayacak püf noktaları çok güzel anlattı.
16/09/2021
Dilara Erturan
Proje Yöneticisi - Gricreative
Eğitim tam gün olmasına rağmen hiç konudan kopmadım. Aldığım bilgiler iş hayatımda kullanabileceğim düzeydeydi. Kendimi düşünmeme yol açtı.
13/09/2021
Mert Anıl Eren
Eğitim Şefi - Kumport
Proje Yönetimi süreçleri ve araçlarına dair kapsamlı, son derece dinamik ve interaktif bir şekilde geçen; uygulama modülü ile de eğitimde edinilen bilgilerin pratikteki kullanımlarının da kavranmasını sağlayan başarılı bir eğitimdi.
07/09/2021
Sibel Zaloğlu
IK Müdürü - Sora Kozmetik
Meslek hayatımın ilk yıllarında tanıştığım Thomas ile , şu an 25 yılı aşan profesyonel iş hayatımda kişilik envanteri kullanımında tercihim her zaman Thomas oldu. Özellikle beyaz yaka İşe alım süreçlerimizde aktif ve etkili rol oynuyor. Testlerde bilimsel geçerlilik-güvenilirlik, kullanım kolaylığı, maliyet avantajı vb. faktörler de Thomas ı diğer rakiplerinden eşsiz kılıyor. Uzun yıllar süren dostluk ve iş ortaklığımız için Thomas’a teşekkürler.
02/08/2021
Fatih Ünal
Yönetici / Ortak - Hensel Elektrik
Eğitimin dolu içeriğinden, eğitimcinin enerjisinden ve en önemlisi de hayatımızın her anında kullanabileceğimiz farkındalıklar yaratmasından dolayı; bugüne kadar aldığımız eğitimlerin içerisindeki en iyisiydi. Emeği geçen tüm Thomas Ailesi üyelerine ve Çeki Bey’e çok teşekkür ederiz.
30/07/2021
Nuray Mataracı
IK Müdürü - Trenkwalder
İnteraktif bir eğitimdi. Herkesin kendisini keşfetmesini sağladı. Teşekkürler.
30/07/2021
Aslıhan Arslan
Çok keyifli, öğretici, eğlenceli ve dolu dolu bir eğitim oldu. Hocamızı tanımaktan, ondan eğitim almaktan çok mutluyum. Umarım en kısa zamanda tekrar buluşma şansımız olur.
28/07/2021
Melis Taşkın
IK İş Ortağı - Socar Terminal
“Online olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde; Ceki Bey’in konuya hakimiyeti ve enerjisi ile kendimizi bir arada gibi hissettik. Beklentimizi karşılayan, öğretici, dinamik ve keyifli eğitim için teşekkür ediyoruz.”
07/07/2021
Burcu Sirkeci
IK Müdürü - Mo Grup
Egitim oncesinde, hatta iletisim kurdugumuz ilk gunden itibaren cok hizli donusler aldik. Ihtiyaclarin belirlenmesi, egitimin planlamasi konusunda Ceki Bey cok guzel yonetti. Egitim harika gecti. Hem eglendik hem ogrendik dedigimiz bir gun oldu bizim icin.
07/06/2021
Dilan Bahçıvancı
İnsan Kaynakları Uzmanı - Mondi İstanbul Ambalaj
İTÜ Prof. Dr. Seçkin Polat' tan envanter konusunda yardım istediğimde Thomas'ı ve Ceki Bey' i önerdi. Ceki Bey sorularıma hızlı, broşürlerle destekleyip cevap verdi. Hatta üzerine "Mülakatta İletişim" seminerine davet etti. Süreçten şu ana kadar memnununum, envanter eğitimi ve envanter hizmetlerini aldıktan sonra da memnuniyetimin devam edeceğine inanıyorum.
02/06/2021
Betül Açıkalın
Örnek Kapsamlı raporda ihtiyacımıza yönelik, rahat okunabilir raporlara ulaşacağımızı gözlemledik. Ayrıca, marka bilinirliği ve fiyat avantajı...
27/05/2021
Dilek Göktaş
IK UzmanI - Önder Mühendislik
Thomas Kişilik Envanteri ve İletişim Eğitimi kendimizi ve ekibimizi tanımak adına farkındalık yaratan, oldukça verimli bir eğitimdi. Ceki Bey’e ve Özlem Hanım’a bu keyifli ve eğlenceli sunum için teşekkür ederiz.
27/05/2021
Zafer Ergen
Firma Sahibi - Ergen Kimya
Kimya sektöründe 26 yıldır faaliyet gösteren, İzmir'den Türkiye'nin dört bir yanına, hatta yurt dışına uzanan bir firmayız. Bizim için yaptığımız işi başarılı kılan, çeyrek asrı aşkındır "güven"dir. İş ortaklarımızla güvene dayalı ilişkiler kurmaya büyük özen gösteriyoruz. Bunun da yolu, kendi içimizdeki güven ortamını sağlamaktan geçiyor. Thomas Türkiye'nin eğitimiyle, yüzümüzü birbirimize döndük, hem kendimizi hem iş arkadaşlarımızı daha iyi tanıdık. 2 günlük eğitimde ve öncesinde büyük bir özveri gösteren Ceki Bey'e ve bu birikimi yaratan Thomas Türkiye'ye teşekkür ederiz. Gelecekte de başka eğitimlerde bir araya gelmeye devam etmek isteriz.
25/05/2021
Sibel Albenli
Finans/İnsan Kaynakları Müdürü - Achitex Minerva Kimya Ltd.Şti
Şirket çalışanlarımıza yaptırdığımız kişilik envanteri testinin son derece başarılı sonuçları olduğunu gördük.Ayrıca iletişim eğitimi de çok faydalı ve farkındalık yaran bir eğitimdi,eğitimi veren bay Ceki de hem eğlenceli hem başarılı bir eğitim geçirmemizi sağladı kendisine tekrar teşekkürler.
17/05/2021
Beyza Sude Koç
Eğitim Uzman Yardımcısı - Medaş
Sevgili Ceki Bey’den İş Yaşamında Profesyonel Davranış eğitimini aldık. Ceki Bey işinde profesyonel olmasının yanı sıra eğitimi oldukça verimli yönetebilen, tüm katılımcıları aktif bir şekilde eğitimin içerisinde tutabilen bir eğitmen. Alarko Holding Enerji Grup Şirketi MEDAŞ ailesi olarak Ceki Beyden aldığımız eğitimlerin çok keyifli ve çok verimli geçtiğini belirtmek isterim. Eğitime katılan tüm katılımcıların beklentisi eğitim sonrasında iş yaşamında bilhassa kendi kişilik modelini tanıyarak ast-üst ilişkilerini ve insan ilişkilerini yönetebilmeyi, çalışma ortamında nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmekti. Ceki Bey’e interaktif bir eğitimle bunu sağladığı için bilhassa samimiyeti için teşekkürlerimizi sunarız.
11/05/2021
İlayda Gökdağ
IK & Eğitim Uzmanı - Linktera
Geçtiğimiz gün sevgili Özlem Gürdal eğitmenimiz ile gerçekleştirdiğimiz Mülakat Teknikleri Eğitimi’nden hem içerik hem de Özlem Hanım’ın anlatımından çok memnun kaldık. Dolu dolu geçen, interaktif ve verimli bir eğitimdi.
10/05/2021
Ceren İlgın
Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı - Apsiyon
Ceki Bey ile Yöneticilik ve Liderlik Eğitimi ve İletişim Semineri gerçekleştirdik. Verimli ve keyifli bir eğitimdi. Ceki Bey'e çok teşekkür ederiz.
06/05/2021
Ece Odabaş
HR Team Member - Olam Company 2
Thomas Türkiye ile her sene farklı oturumlar düzenleyerek eğlenerek, öğrenmeyi keşfediyoruz. Her sene diyorum çünkü Ceki Bey, firmamızda ün yaptığıve ekipler arasında yayılım gösterdiği için talepler bu yönde geliyor. Bizlerde motivasyonu arttırmak için gelen bu talepleri geri çevirmiyoruz. Her sene bilgilerimizi, enerjimizi tazeliyoruz :)
04/05/2021
Fatmagül İPEKÇİ
Kariyer Merkezi Şefi - Büyükçekmece Belediyesi
Thomas Kişilik envanteri yıllar geçse de, kariyerimde değişiklikler olsa da zamana ayak uyduran ve hala kullanmaya devam ettiğim bir envanter. Şu an çatısı altında bulunduğum kurumuma da ciddi şekilde katkısı olacağını düşünüyorum. Hem pratik, hem güvenilir. İşe alım süreçlerimizi objektif bir zemine oturtma konusunda gerçek bir destek. Eğitimcimiz Ceki Bey'e de geçirdiğimiz yararlı ve eğlenceli eğitim süreci için çok teşekkür ederim.
03/05/2021
Çağla Gözde Şahin
IK Sorumlusu - Ibtech
Performans sürecinde karşılaşılabilecek her nokta ele alındı. Performans yönetimi fonksiyonunda yeni görev alacak kişiler için çok yararlı ve bilgilendirici bir eğitim. Özlem Hanım’a paylaşımları için teşekkür ederim.
1 10 11 12 13 14 51