Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 726 Yorum

Yorumlar

29/07/2022
Öner Karalı
İnsan Kaynakları Müdürü - Red Rose
Thomas'ı tercih etmemizin temel amacı daha önceki testlerinize olan piyasadaki güven, daha önceki tecrübelerim iletişim tarzınızdan dolayı seçim yaptık. Adaylarımızın mülakat sırasında ortaya çıkmadığı davranışlarını sizin sayenizde kolayca öğrenebiliyoruz.
28/06/2022
FERDİ ŞENAYTAÇ
Müdür Yardımcısı - DUBAİ SİGORTA
Geçtiğimiz hafta Ceki Beyden satış eğitimi aldık. Bugüne kadar katıldığım eğitimler içerisinde; konusuna bu kadar hakim, zamanı inanılmaz efektif kullanan ve anlatım tarzı ile sizin dikkatinizi sürekli eğitimde tutan bir eğitmen ve eğitim görmemiştim. Bizlere olan yaklaşımı , bilgi aktarımı ve cana yakın tavrından dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok faydalı bir eğitim oldu.
28/06/2022
Elif Özaslan
Ceki Bey ‘e çok teşekkür ederim. Eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Kendisi, eğitim boyunca bizleri hiç sıkmadan, anlaşılır bir dil-üslup ile ve akılda kalacak şekilde örneklendirme yaparak süreci tamamladı. Bizlere olumlu katkıları oldu. Alanında uzman oluşu ve neşeli, cana yakın yaklaşımı ile önemli bilgiler edindirdiği için tekrar teşekkür ederim.
13/06/2022
Tuğba Ceylan
IK Yöneticisi - Arcoglobal
Çalışanlarımıza en verimli eğitim için doğru bir tercih yaptığımızı düşünüyorum. Özlem Hanım'ın enerjisi çok yüksek ve bilgisini en doğru şekilde aktardı. Eğlenceli ve akıcı eğitim için kendisine çok teşekkür ederiz.
10/06/2022
Ayşe Nur Türkaslan
Çalışan Öğrenme Verisi ve Deneyimi İş Ortağı - Enerjisa Üretim
Eğitimi aldığımız diğer katılımcılar ve eğitmenin gözünden kendimizi detaylı analiz etmemize olanak sağladı. Eğitmen konuya hakim ve katılımcıları dinamik tuttu. Eğitim süresi uzun olsa bile kimse sıkılmadı.
31/05/2022
Sezen Gürsoy
IK Yöneticisi - Tesa Bant
Thomas’ı tercih etmemizin sebebi öncelikle çıkan raporların okunması oldukça kolay, kişi hakkında oldukça güçlü bilgiler veriyor. Sayfalarca süren çıktılar yerine bu hap bilgileri almak çok verimli ve kullanışlı. Özellikle mülakat öncesinde bu bilgileri alıp, raporu analiz edip, edinilmiş ipuçlarıyla kişiye soruları bu doğrultuda sormak görüşmenin kalitesini arttırıyor. Aynı zamanda Thomas bünyesinde çalışan kişilerin hızlı dönüşleri ve yardımseverliği çok çok kıymetli. Çok teşekkür ederiz
30/05/2022
Çizgi Eryılmaz
İşe Alım Danışmanı - United Work
Kullanıcı dostu web sitesi sayesinde değerlendirme testlerini tek bir kanaldan rahatça yönetme imkanı sunuyor. Adayın kişilik özelliklerine dair hazırladığı kolay anlaşılır raporlar sayesinde role uygun adayı seçmede işe alım sürecimizi hızlandırdığı için memnuniyetle kullanmaktayız.
30/05/2022
Aslıhan Cebelioğlu
Marketing Manager - Huvepharma Turkey
Ekip olarak katıldığımız beden dili ve iletişim teknikleri eğitimi; interaktif oyunlar, heyecanlı sahne çalışmaları, bizi hayrete düşüren örneklemeler ve sevgili hocamız Özlem Gürdal’ın muhteşem anlatımıyla hepimizin farkındalığını bir üst noktaya taşıdı. Thomas Türkiye ve Özlem hocamıza teşekkür ederiz. Görüşmek dileğiyle…
28/03/2022
Koton Ekibi
İnsan Kaynakları - Koton
“Thomas Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz Duygusal Zeka Eğitimi’nde Özlem Hanım ile oldukça verimli bir eğitim geçirdik. Katılımcılardan gelen geri dönüşlere istinaden Thomas ile iş birliğimizin devam edeceğini temin eder, bu vesile ile eğitim sayesinde motivasyonla alakalı katkılarından dolayı Özlem Hanım’a teşekkürlerimizi iletmek isteriz. “
15/02/2022
İlayda Aykıl
Eğitim ve Gelişim Uzman Yardımcısı - Glamira Group
"Özlem Hanım'ın tüm samimiyeti ve tecrübesi ile çok keyifli bir Mülakat Teknikleri Eğitimi gerçekleştirdik. Sadece bilgi aktarmaktan çok interaktif olması, eğitimdeyken bizim de kendimizi bulmamız çok güzel bir deneyimdi. Farklı iletişim stilleri ve değerlerimiz ile karşımızdaki adayı en objektif şekilde nasıl değerlendirebileceğimizi ve istemsiz oluşan ön yargılarımızdan nasıl kurtulabileceğimizi öğrendik. Her şey için çok teşekkür ederiz."
15/02/2022
Dilan Yıldız
IK İş Ortağı - Efi Automotive
Ceki Bey’den aldığımız Geri Bildirim eğitiminden çok memnun kaldık. Uygulaması ve yaygınlaştırılması bizlere kalmış ancak bu kadar dinamik bir eğitmene daha önce hiç denk gelmemiştik. Online bir eğitim olmasına rağmen tüm gün odaklı, enerjik ve bol etkileşimli geçti. Thomas Türkiye ailesine ve özellikle Ceki Bey’e tekrar çok teşekkür eder, en yakın zamanda şirketimizde daha çok çalışana bu eğitimi aldırıp, “geri bildirimi” bir kurum kültürü haline getirmek dileğiyle.
14/02/2022
Deniz Keleşoğlu
IK Müdürü - Nyk Enerji
“Thomas Türkiye'nin uyguladığı Personel Profil Analizi uygulama kolaylığını ilk kez kullandım ve çok pratik olması iş yoğunluğumuzun içinde en kısa sürede adaylarımızla ilgili güvenilir sonuçlar vermesi benim ve üst düzey yöneticilerimizin çok hoşuna gittiğini söyleyebilirim. Bundan sonraki süreçlerimizde de Thomas Türkiye ile devam edeceğimizi düşünüyorum.”
14/02/2022
Fahri Çırak
İş Geliştirme Direktörü - Kargoist
Yaptığımız bir çok araştırma sonucunda her yol bizi Thomas’a getirdi diyebiliriz. Burada sektörde bir çok öncü firmanın sizleri tercih ediyor olması ve memnuniyetin üst seviyede olması ayrıca tercihimizdeki diğer bir etkendir.
20/01/2022
Esra Tosun
IK Müdürü - Doğan Trend
Thomas ile işbirliğimiz kişilik envanterleri ile 10 yıl önce başka bir firmada başladı. Sonrasında gittiğim her şirketimde her süreçte kullanmaya başladım. İnsan Kaynaklarını destekleyici bir araç olarak mükemmel bir amaca hizmet ediyor. Bu anlamda yıllarca başka envanterleri kullanmış biri olarak raporlarının net ve anlaşılır olması, tutarlılığı ve güvenirliğini oldukça önemsiyor ve kıymetli buluyorum. Thomas’ı bir kültür olarak görüyor, İK süreçlerimizin bir çoğunda rapor verilerinden faydalabiliyorum.
19/01/2022
Burcu Gerçek
IK Müdürü - Eurotec
Açıklayıcı, interaktif, enerjisi yüksek bir eğitimdi. Ekiplerimize bu eğitimde öğrendiklerimizle pek çok şey katacağımıza inanıyorum. Teşekkürler.
19/01/2022
Nilay Altunel
Ofis Müdürü - Dentsply Sirona Turkey
Pandeminin etkisiyle uzun süredir birbirinden uzak çalışan ekibimiz için "Telefonda Etkili İletişim" eğitiminin planlanması, özellikle böyle bir süreçte çok isabetli oldu. Yüksek tempolu bu iki günlük eğitim, doğru bir iletişim için öncelikle insan sarrafı olmanız gerektiğini, değerli eğitmenimiz Ceki’nin yaşanmış içerikler ve etkin anlatımı ile bilincinize işlerken, aynı zamanda nedenini bilmediğiniz bazı yaşamsal iletişim kilitlerinizi çözmekte ustalaşmanıza da hap bilgilerle büyük oranda katkı sağlaması takdire şayan. Üstelik kişilik envanter grafiği yorumları sayesinde davranışlarınızı birer, ikişer veya üçer harf ile kodlayabileceğinizi bilmek ise bambaşka bir güç. Bununla birlikte "insan sarraflığında nokta atışlarını size bulduran soruları kendinize sormanızı sağlayan", eğitim online olmasına rağmen başından sonuna kadar hissettirmeden herkesi gözleyip okuyarak ekibi pür dikkat yakalayışı ile bir dinamo gibi motivasyon ve odaklılığın sürekliliğini sağlayan Ceki'den bu eğitimi almış olmak çok çok kıymetli! Kendisinin emeklerine, yüksek frekansına, nefesine sağlık. Teşekkür ederim.
03/01/2022
Mustafa Pancarcı
Elektronik Mühendisi - Egeform
Ceki Bey'in işine hakimiyeti, motivasyon gücü tercihimizi etkiledi, kendisiyle pandemi kapanmaları esnasında online sohbetlerinde tanışmıştım. Bu arada 1993 yılında kurulan ve yaklaşık 10 kişilik firmamız için neredeyse ilk defa böyle bir yatırım yapıyoruz ve bize faydalı olacağı konusunda umutluyuz.
03/01/2022
Gökçe Doğan
Danışman - İndus Danışmanlık
Öncelikle bu eğitime ilk karar verdiğimiz andan itibaren düzenli bilgi alışverişinde olabildiğimiz ve her sorumuza / talebimize hızlıca yanıt alabildiğimiz için sizlere çok teşekkür ederiz. Eğitimin hem süresi, hem kurgusu hem de akışı son derece güzeldi ve hepimiz için çok anlaşılır oldu. Eğitmenimiz Ceki Bey, iletişimi ve enerjisi ile eğitimi hep dinamik kıldı. Eğlenerek öğrenmeyi teşvik etti. Emekleri için çok teşekkür ederiz. Diğer katılımcılarımızla da görüştüm ve onlar da düşüncelerini bu şekilde ifade ettiler. Son olarak tek eklemek istediğimiz Ceki Hocamızın mentörlüğünde daha çok uygulama yapmak ya da uygulamalara daha çok zaman ayırmak isterdik. Ancak konunun ve mantığının hepimiz için anlaşılmış olduğunu söyleyebiliriz.
20/12/2021
İlke Arabacıoğlu
IK İş Ortağı - PayCore
2 tam gün olmasına rağmen zamanın nasıl geçtiğini anlamadık, oldukça keyifli ve samimi bir eğitimdi. Ceki Bey tavrı ve yaklaşımı ile tüm ekibin konsantrasyonunu eğitime odakladı. Verimli aynı zamanda eğlenceli bir eğitimdi. Zaman yönetimi ve eğitim sırasında verilen örnekler oldukça iyiydi. Bu güzel eğitim için arkadaşlarım ve kendi adıma çok teşekkür ederim.
29/11/2021
Gülşah Sevencan
IK Yöneticisi - 3S Kale Holding
Global ve Türkiye’de güvenilirlik oranlarının yüksek olması, uygulanma kolaylığı, detaylı ve doğru analizleri, çalışanlarının ilgili ve çözüm odaklı olması nedenleriyle Thomas ilk tercihlerim arasında yer almaktadır.
1 9 10 11 12 13 51