Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 726 Yorum

Yorumlar

17/05/2021
Beyza Sude Koç
Eğitim Uzman Yardımcısı - Medaş
Sevgili Ceki Bey’den İş Yaşamında Profesyonel Davranış eğitimini aldık. Ceki Bey işinde profesyonel olmasının yanı sıra eğitimi oldukça verimli yönetebilen, tüm katılımcıları aktif bir şekilde eğitimin içerisinde tutabilen bir eğitmen. Alarko Holding Enerji Grup Şirketi MEDAŞ ailesi olarak Ceki Beyden aldığımız eğitimlerin çok keyifli ve çok verimli geçtiğini belirtmek isterim. Eğitime katılan tüm katılımcıların beklentisi eğitim sonrasında iş yaşamında bilhassa kendi kişilik modelini tanıyarak ast-üst ilişkilerini ve insan ilişkilerini yönetebilmeyi, çalışma ortamında nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenmekti. Ceki Bey’e interaktif bir eğitimle bunu sağladığı için bilhassa samimiyeti için teşekkürlerimizi sunarız.
11/05/2021
İlayda Gökdağ
IK & Eğitim Uzmanı - Linktera
Geçtiğimiz gün sevgili Özlem Gürdal eğitmenimiz ile gerçekleştirdiğimiz Mülakat Teknikleri Eğitimi’nden hem içerik hem de Özlem Hanım’ın anlatımından çok memnun kaldık. Dolu dolu geçen, interaktif ve verimli bir eğitimdi.
10/05/2021
Ceren İlgın
Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı - Apsiyon
Ceki Bey ile Yöneticilik ve Liderlik Eğitimi ve İletişim Semineri gerçekleştirdik. Verimli ve keyifli bir eğitimdi. Ceki Bey'e çok teşekkür ederiz.
06/05/2021
Ece Odabaş
HR Team Member - Olam Company 2
Thomas Türkiye ile her sene farklı oturumlar düzenleyerek eğlenerek, öğrenmeyi keşfediyoruz. Her sene diyorum çünkü Ceki Bey, firmamızda ün yaptığıve ekipler arasında yayılım gösterdiği için talepler bu yönde geliyor. Bizlerde motivasyonu arttırmak için gelen bu talepleri geri çevirmiyoruz. Her sene bilgilerimizi, enerjimizi tazeliyoruz :)
04/05/2021
Fatmagül İPEKÇİ
Kariyer Merkezi Şefi - Büyükçekmece Belediyesi
Thomas Kişilik envanteri yıllar geçse de, kariyerimde değişiklikler olsa da zamana ayak uyduran ve hala kullanmaya devam ettiğim bir envanter. Şu an çatısı altında bulunduğum kurumuma da ciddi şekilde katkısı olacağını düşünüyorum. Hem pratik, hem güvenilir. İşe alım süreçlerimizi objektif bir zemine oturtma konusunda gerçek bir destek. Eğitimcimiz Ceki Bey'e de geçirdiğimiz yararlı ve eğlenceli eğitim süreci için çok teşekkür ederim.
03/05/2021
Çağla Gözde Şahin
IK Sorumlusu - Ibtech
Performans sürecinde karşılaşılabilecek her nokta ele alındı. Performans yönetimi fonksiyonunda yeni görev alacak kişiler için çok yararlı ve bilgilendirici bir eğitim. Özlem Hanım’a paylaşımları için teşekkür ederim.
03/05/2021
Çağla Gözde Şahin
IK Sorumlusu - Ibtech
Özlem Hanım’ın bilgi ve tecrübesi ile mülakat sürecinin A’dan Z’ye ele alınması çok yararlı oldu. İnsan Kaynakları’nda işe alım fonksiyonunda çalışmaya başlayacak kişilerin alması gereken temel bir eğitim ve aynı zamanda deneyimliler için de bilgi tazelemek adına önemli bir eğitim. Teşekkürler.
03/05/2021
Oğuzhan Baş
IK Müdürü - Uğur Beton
“Kişilik envanterleri işe alım, terfi ve eğitim gibi süreçlerde İnsan Kaynakları Profesyonellerinin yaptığı değerlendirmeleri tamamlayıcı bir etken olarak hayatımızda yer almaktadır. Bu kapsamda farklı firmaların envanterlerini kullanmış birisi olarak rapor türlerinin çeşitliliği ve geçerliliğinin yüksek olması nedeniyle Thomas’ı tercih ettiğimizi belirtmek isterim.”
20/04/2021
Çiğdem Binici
Müşteri Hizmetleri Uzmanı - Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş.
Sevgili Feyza Hanım'ın içten,samimi ve verimli eğitimi için öncelikle kendisine ve Thomas ailesine teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri ve şikayet yönetimi eğitiminde özel hayatlarımızda da kullanabileceğimiz sihirli kelimeleri sayesinde olaylara ve müşteri profilimize bakış açımız değişeceğine inancım tam :)
19/04/2021
Güzin Gün
İK Müdürü - NÜVE
Teknik Servis Ekibimiz için Müşteri İlişkileri Eğitimi'ne katıldık. Verimli, keyifli en önemlisi akılda kalıcı bir eğitim oldu. Öğrendiklerimizi uygulayabileceğimize eminim. Teşekkür ederiz.
15/04/2021
Arzu Çertuğ
Satınlma Müdürü - PFW Havacılık San.
Çatışma Yönetimi Eğitimi-aldığım en iyi-en akılda kalıcı eğitimdi. Ceki Bey örnek olaylar ile günlük hayatımızda da hep aklımızda kalacak şekilde anlattığınız için ayrıca teşekkürler.
26/03/2021
Deniz Güdoğu
Ceki Bey'in konuya hakimiyeti ve enerjisi eğitimi çok akıcı hale getirdi. Eğitim online olmasına rağmen yüzyüze eğitim kadar verimliydi. Açıklamaları ve katılımcıları eğitime dahil etmesi de çok yerindeydi. Keyifli bir eğitimdi. Emeğinize sağlık.
26/03/2021
Gülden Demirel
Bölge Sorumlusu - Hakmar Mağazacılık
Eğitimcimiz konusunda uzman ve profesyonel bir bakış açısına sahiptir. Konu tamamen şirketimizin en hassas noktasına hitap etmektedir. Etkili ve faydalı eğitim için teşekkürler.
12/03/2021
Özlem Akman
Yönetici - İzmo Bilişim
Özlem hanım benim ne demek istediğimi ve ne beklediğimi çok iyi anladı. İş planlama konusunda sıkıntım olmadığı anlaşıldı ve rotayı farklı yöne çevirip ihtiyacım olan bilgiyi görmemi sağladı. Samimi, sevecen ve güler yüzlü oluşu ve eğitimi akademisyen gibi sert anlatmayışı konusunda beni enerji alanına aldı. Çok teşekkürler. İyi ki kendisini tanıdım. Sizde buna vesile oldunuz.
11/03/2021
Canay Coşan
HR Analyst - Eaton
“Sunum çok aktif geçti sıkılmadan sizin de pozitif enerjiniz ile zamanın nasıl geçtiğini anlamadık, merak uyandıran bir sunum sade ve gereksiz bilgiden arındırılmış olması da benim için önemliydi. Uzun süredir bu işi yapıyoruz ama yine de bilmediklerimiz varmış, bizlere farklı birgiler öğrettiğinizi düşünüyorum.”
11/03/2021
Canan Yıldırım
IK İş Ortağı - Eaton
Özlem hanım, 2 Mart ‘ta yapmış olduğumuz Mülakat Teknikleri Eğitiminiz için öncelikle çok teşekkür ederim. Enerjinize ve samimiyetinize hayran aldım ???? Aktif bir şekilde mülakat süreçlerinde görev alan biri olarak yaptığım görevi doğru yaptığımı ve daha farklı nasıl yapabileceğimin farkına varmamı sağladınız. Ayrıca öğretmiş olduğunuz baykuş, yunus… konusu ve yüz-mimik ifadeleri konusunu sadece mülakat için değil günlük hayatımda kullanacağım. En çok keyif aldığım kısım bu oldu. üEn önemlisi ise sürekli diyalog halinde olmamızdı. Sürekli fikirlerimizi sormanız, yorumlarımıza değer vermeniz benim için çok kıymetli bir davranıştı. Rol model alabileceğim birisi olarak sizi tanıdığıma çok memnu oldum. Linkedin’den takipte olacağım.
25/02/2021
Selin GÜR
İK ve İdari İşler Sorumlusu - NSK Rulmanları Ortadoğu Tic. Ltd. Şti.
Ceki Bey'den aldığımız İkna ve Müzakere Teknikleri eğitimi dolu dolu geçen 2 gündü. Enerjisi, bilgisi ve samimiyeti ile bizi mutlu eden Ceki Bey'e sonsuz teşekkürler.
23/02/2021
Deniz Özgün
HR Lead - Kızlar Soruyor
"Öncelikle Thomas'ı daha önce birlikte çalıştığım iş arkadaşımdan öğrendim. İnsan Kaynakları işe alım süreçlerimizde assessment sürecini hayata geçireceğimizden fakat sürece nereden ve nasıl başlayacağımız konusunda düşüncelerimi aktarırken Thomas'la çalıştıklarını ve yapılan analizlerin sonuçları konusunda kesinlikle çok verimli sonuçlar aldıklarını iletti ve bende sizlerle iletişime geçtim. İşimizin bir parçası olan insan analizini farklı durumlarda birçok etkenin göz önünde bulundurularak analizinin çok kısa sürede somut verilere göre ortaya çıkması kesinlikle çevik çalışma yapımızla doğru orantılıdır."
22/02/2021
Serkan Şahin
Mali İşler ve Finans Müdürü - Hakmar Mağazacılık
Hocamızın kişiliği ile eğitimin içeriği birbirini tamamlamıştı. Gerçekten çok zevkli ve verimli bir eğitim aldık. Teşekkürler.
01/02/2021
Zeynep Pergel
Kalite Sistemleri Yöneticisi - Moda Deniz Kulübü Derneği
Pandemi sürecinde personelimizi motive etmek amacıyla Thomas Türkiye'den Etkili İletişim ve Motivasyon semineri almaya karar verdik. Açıkçası yüz yüze eğitimlerdeki gibi etkili olamayacağı yönünde kaygılarımız vardı . Ceki Hocamız ile telefon görüşmemizin ilk dakikalarında kaygılarım son buldu.Ceki Hocamız, Online seminerde 62 kişiye tek tek dokunabilmesi, verdiği örnekleri gerçek hayatla ustaca ilişkilendirmesi, pozitif enerjisi ile tüm katılımcıların beğenisini kazandı. İş Hayatında Profesyonel Duruş konulu seminer sonrasında "Ceki" Moda Deniz Kulübü ailesinin bir üyesi oldu. Kendisine ve onun nezdinde kurumunuza çok teşekkür ederiz. Farklı eğitimlerde ve uzun yıllar boyunca birlikte çalışma temennisiyle..
1 11 12 13 14 15 51