Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 723 Yorum

Yorumlar

07/12/2020
Edanur Pamir
IK Uzman Yardımcısı - Bıçakçılar
Özlem Hanım Merhaba, Gerçekten çok keyifli ve verimli bir eğitim geçirdik, uzun olmasına rağmen modumuz düşmeden her söylediğinizi kopmadan dinledik.Önerdiğiniz her şeyi not aldım ve mutlaka uygulama koyacağım. Bazıları için çok hızlı aksiyon alacağım. Eğitmenliğinizi layıkıyla yerine getiriyorsunuz, ayrıca enerjiniz karşı tarafa fazlasıyla geçiyor. Sizi tanıdığım için çok memnun oldum umarım başka eğitimlerde yine görüşme fırsatımız olur.
07/12/2020
Merva Uzyıldırım
İK İş Ortağı - PFW Havacılık Sanayi
Ceki Bey'den "Çatışma Yönetimi" eğitimi alma fırsatımız oldu. İnteraktif, paylaşımcı ve eğlenceli geçen eğitim için teşekkür ederiz. Online eğitime karşı bakış açımız değişti.
04/12/2020
Furkan Bulat
IK Uzman Yardımcısı - Nun Vakıf
Sevgili Özlem hocamıza eğlenceli ve interaktif eğitim yöntemi, profesyonelce hazırlanmış sunumları, sıcakkanlılığı ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Sayenizde uzun bir eğitimi hiç sıkılmadan ve maksimum verimle almış olduk. Bir kere daha çok çok teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.
01/12/2020
Selen Yurdakul
İnsan Kaynakları Uzmanı - Bestseller
Ceki Bey'in etkileyici, sistematik ve neşeli anlatımıyla Thomas Kişilik Envanteri Eğitimi işe alımlarda örgüt kültürüne ve görev analizine en uygun adayı seçmek ve mevcut personel ihtiyaçlarının analizi konusunda uzmanlaştıran, 'keşke daha önce öğrenseydim' diyebileceğiniz, saatlerin su gibi akıp gittiği bir eğitim. Ceki Bey'e emekleri için çok teşekkür ederim.
26/11/2020
Gulce Sumeralp
Müşteri Hizmetleri - NSK
Ah canım Ceki, kimsenin sormadığı soruları sordu bana... Çok kıymetli bilgilerini paylaştı, hiç farketmediğim detayları görmemi sağladı. Sabrın ve katkıların için cok cok tesekkürler.
19/11/2020
Özge Şanlıoğlu
İnsan Kaynakları Müdürü - Hepsiburada
2 gün boyunca inanılmaz keyifli bir eğitim geçirdik. Online eğitimler verimli olmaz diye asla düşünmemeli Ceki Bey'in enerjisi online platformdan dahi hissediliyor.
11/11/2020
Gizem Türk
IK ve İdari İşler Sorumlusu - Tulipack Ambalaj
“Thomas’ın hizmetlerini işe alımlarda kullanmak ve mevcut ekibimizin kişisel gelişimini takip edebilmek adına tercih ettik. Tercih etme sebebimiz; bugüne kadar kullanmış olduğumuz testlere göre çok daha çeşitli olması, eğitimlerin şirkete özel/uyarlanabilir olması ve firmanın sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımı olmuştur. Bundan sonraki süreçte mevcut kadromuzun analizinde ve işe alımlarda Thomas’ı sürekli kullanmaya devam edeceğiz.”
09/11/2020
Elif Adıgüzel
Mevcut personellerimizin kariyer rotasını belirlemek ve işe alımlarda organizasyonumuza, yapılacak işe en uygun adayı seçebilmek için kişilik envanteri uygulamalarından yararlanmak istedik. Yaptığımız araştırmalar neticesinde; kısa zaman – yüksek verim denklemi nedeniyle Thomas’ı öneren birçok profesyonelle karşılaştık ve Thomas’ı tercih etme kararı aldık.
05/11/2020
Eren Özbilgin
Bölge Müdürü - Evofone
Herşey çok güzeldi. Eğitmen harika bir anlatım yaptı. Teşekkürler.
23/10/2020
Taner ÖZ
İletişim ve Liderlik eğitimi... İletişimin sihri Ceki Bey'den :) , liderliği uygulaması bizden... Yardımların, önerilerin ve ilhamın için teşekkürler Ceki:) Tekrar görüşmek üzere...
22/10/2020
ELVAN KARADENIZ / EDA AKŞAN
TEDARİK ZİNCİRİ - KALİTE GÜVENCE - PROGIDA TARIM ÜRÜNLERİ A.Ş.
Bu hafta aldığımız Iletişim ve Liderlik eğitimi bizim için Online olarak bir ilkti. Aslında nasıl bir ruh olur acıkcası çok merak ettik ama inanılmaz eğlendik. Ceki bey diyemeyeceğiz çünkü o kadar sıcak , o kadar enerjik, o kadar bizden ki ona direk Ceki demek istiyoruz. Bizi ekrana kilitledi, konuların içine canlı canlı aldı ve yeri geldi birazda kendi içimizde düşünmeye sebep oldu. Herkes kendi iç hesaplaşmasınıda yaptı diye düşünüyoruz Cekiyi dinlerken :) Herkese tek tek isim ile hitap etmesi bizi ayrı etkiledi ve konulardan uzaklaşmamamızı sağladı. Eğitim sonunda kendimize aldığımız cümlelerimizi uygulamaya başladık haberiniz ola :) Bir sonraki eğitimde görüşmek üzere.
19/10/2020
Özge Şanlıoğlu
IK Müdürü - Hepsiburada
Thomas’ı uzun yıllardır kullanıyorum. Diğer envanterlere göre daha yalın ve anlaşılır bir dili olması sebebiyle tercih ediyorum. Bununla birlikte envanter sonuçlarının tamamı mülakat sonuçlarının çıktılarını destekler nitelikteydi. Adaylarla ilgili karar aşaması ya da eğitim çıktılarıyla ilgili oldukça yönlendirici oluyor.
15/10/2020
S KILIC
Uluslararası İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Şefi - MESA Imalat San. ve Tic. A.S.
Thomas Türkiye ile referanslarından ve özellikle de Ceki Bey hakkındaki yorumlardan yola çıkarak Satış Eğitimi programına dahil olduk. Program kapsamında katılımcılara hepimizi sağladığı bilgiler ve doğruluk payıyla oldukça şaşırtan envanter testi de uygulandı. Pandemi nedeniyle online alacağımız eğitimin verimi konusunda endişe duymuş olsak da, Ceki Bey'in yüz yüze eğitimi asla aratmayan enerjisi, yüksek iletişim gücü, samimiyeti, nezaketi, tarzı ve bize sadece satış alanında değil hayatımıza da olumlu etkileri olabilecek sunduğu bilgilerle tercihimizin en doğru tercih olduğunu görmüş olduk. Farklı departmanlardan mesai arkadaşlarımızın katılımıyla gerçekleşen 2 günlük eğitim süresince heyecanımızı ve ilgimizi hep en üst noktada tutmayı başaran, ekibimizin hem iş hem sosyal hayatında büyük ölçüde faydalanacağı çok değerli bilgileri bizimle paylaşan, tüm nezaketi ve eğitimciliğe verdiği önemle her fırsatta sunabileceği her türlü bilgiyi sunan Ceki Bey'e ve onun vasıtasıyla Thomas Türkiye'ye çok ama çok teşekkür ediyoruz. Umuyoruz bir başka eğitimde yeniden bir arada olabiliriz.
26/08/2020
Harun Akdağ
Sürekli İyileştirme Sorumlusu - Adin
SADECE EĞİTİM SUNUMUNUN PAYLAŞILMAMASI DIŞINDA HERŞEY GAYET İYİYDİ. ÖZELLİKLE ÖZLEM HANIM İLE YAPILAN EĞİTİM ÇOK ZEVKLİYDİ. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER...
26/08/2020
Merve Korkmaz
IK Müdürü - Data Boss
Yaklaşık 9 senedir insan kaynakları alanında çalışıyorum. Bu süreçte farklı kişilik envanterleri kullandım;ancak Thomas’tan aldığım verim diğerlerinin çok üzerinde. Meslektaşlarıma öneririm.
17/06/2020
Volkan DEMİR
Teknik Akademi Koordinatörü - Üçay Mühendislik
Ceki Bey ile çok değerli bir okadarda eğlenceli bir eğitimi tamamladık. Gelişimimize katkılarınız için teşekkürler Ceki, teşekkürler Thomas.
15/06/2020
ÖZLEM BERKE
Açıkcası İletişim Eğitiminin bende bu kadar farkındalık yaratacağını düşünemezdim bu eğitimden önce. Ceki bey'in tüm ekibi eğitimin içinde tutması, verdiği örneklerin konuyu kafada hiç bir soru işareti bırakmadan tanımlaması, yaptırdığı çalışmaların bizlerde bıraktığı etki gerçekten harikaydı. Şimdi çalışma arkadaşlarımla iletişim kurarken verdikleri tepkileri daha iyi anlıyorum ve nasıl karşılık verirsem daha başarılı bir sonuca ulaşırız farkındayım artık. Umarım bunun gibi başka eğitimlerde de birlikte çalışma fırsatını yakalarız. Tteşekkürler
20/02/2020
Merve Eser
Çevre Mühendisi - Vişne Madencilik
Beklentimizi karşılayan ve etkinliklerle eğlenceli bir eğitim oldu.
14/02/2020
Mina Çelik
IK Sorumlusu - Trend Gyo
Eğitmenin sunumu ve iletişimi mükemmeldi.Eğitmenimizin emeğine sağlık.En kısa sürede kendisiyle tekrar çalışmak dileğiyle.
14/02/2020
Mehmet Gökmen
Eğitmen Banu hanım çok eğlenceli ve güzel bir eğitimci. Teşekkür ederiz.
1 12 13 14 15 16 51