Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 267 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 726 Yorum

Yorumlar

20/02/2020
Merve Eser
Çevre Mühendisi - Vişne Madencilik
Beklentimizi karşılayan ve etkinliklerle eğlenceli bir eğitim oldu.
14/02/2020
Mina Çelik
IK Sorumlusu - Trend Gyo
Eğitmenin sunumu ve iletişimi mükemmeldi.Eğitmenimizin emeğine sağlık.En kısa sürede kendisiyle tekrar çalışmak dileğiyle.
14/02/2020
Mehmet Gökmen
Eğitmen Banu hanım çok eğlenceli ve güzel bir eğitimci. Teşekkür ederiz.
20/01/2020
Şule Bayhan
Kıdemli Satış Uzmanı - Demir Export
Kendinden başka değiştirebileceğin hiç kimse yoktur. Çok teşekkürler. Keşke her ay buluşsak :)
08/01/2020
Melek Akdeniz
Service Administrator - Tomra Sorting
Eğitim, karşınızdaki insanı tanıma da, isteklerini anlama da çok büyük bir yardımcı. İletişimde önyargısız dinlemenin önemini anlayıp, kendimizi de değerlendirip değiştirmeye büyük katkısı oldu.
23/12/2019
Gamze Hamarat
Sekreter - Barem Ambalaj
Çok sıcak bir ortamda asla sıkılmadan zayıf yönlerimizi ortaya çıkaran bir eğitimdi. Teşekkür ederim.
17/12/2019
Ayhan ÖZCAN
Mevcut gizli gündemi iletişim sıkıntıları olan; "C"zengini,"I" fakiri çok zor bir gruba harika bir eğitim verdi, Ceki Bey. Eğitime zorla gelen yöneticilerin, ertesi gün "bir sonraki eğitim ne zaman?" diye sormaları eğitimin ne kadar etkili olduğunu gösterdi. Teşekkür ediyor ve bir sonraki eğitimde tekrar görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
12/12/2019
Burcu Osmanağaoğlu
Yönetici Asistanlığı - Castrol - BP
Çok verimli ve keyifli bir eğitimdi. Çantama çok faydalı bilgileri ekleyerek dönüyorum evime. Çok çok teşekkürler!
12/12/2019
Başak Mutlu Benli
Danışman - Manpower
Bizi eğitimin içine katarak, çok yerinde örneklerle ve rolplayler ile net, kısa ve öz amacına ulaşan bir eğitimdi. Hayata dair kullanabileceğim hap bilgilerle kattığınız değer için teşekkür ederim. Başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle :))
12/12/2019
Hazal Sarıgül
Kalite Güvence Yöneticisi - Şölen Çikolata
Eğitim keyifli ve akıcıydı. Ekibe iletişimin gücünü, dinlemenin ve soru sormanın önemini öğretti. Dinlediğimizin ve anladığımızın farklı olabileceğini, varsayım ve gerçekliğin farkını tadarak, yaşayarak gördük. Sabah eğitim odasında 1 kişi sunum yapıyordu, çıkışta ise 16 kişi.
12/12/2019
Özlem Tanzer
İK Uzmanı - CMA CGM
Eğitmenin bilgisi ve konuya hakimiyetinin yanı sıra katılımcıların anlaması için verdiği örnekler konuyu oldukça pekiştiriciydi. Bütün katılımcıların interaktif şekilde eğitime katılmasının sağlanmasının, eğitimin verimliliğine katkısı çok yüksek olmuştur. Katılımcıların dikkatini sürekli canlı tutmakta oldukça başarılı olan eğitmenimiz, keyifli bir eğitim deneyimi yaşamamızı sağlamıştır.
02/12/2019
Aysun Aydın
Müdür - Mia Anaokulu
Özlem hanımdan daha iyisi olamaz benim için. Bilgisi, enerjisi, psikolog yanı, koçluğu, zekası, duygusal zekası, iletişimi, yardımcı olmaya çalışmasının içtenliği çok ender kişilerde sayılabilecek özellikler. Çok teşekkür ederim. Çok faydalı oldu yaşamıma.
25/11/2019
İsmail Güven
Uzman - THY Teknik
Eğitim sunumu ve akışı güzeldi.Başarılı bir eğitimdi. Teşekkürler.
25/11/2019
Arzu Tuncer
IK Müdürü - Bantaş
Oldukça faydalı, örneklerle konuyu pekiştiren, zamanı çok verimli kullandığı bir eğitim oldu. Devamı dileğiyle, teşekkür ederiz.
14/11/2019
Damla Uygur İstif
İK - Enerjisa
Hayatın içinden örneklerle teorinin de akılda kalması sağlandı. Bol uygulamalı olması aktif olarak katılmamıza, farkındalığımızın artmasına imkan tanıdı.
30/10/2019
Hakan Demirsar
Üretim Müdürü - Barem Ambalaj
Son derece faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Bir yönetici olarak doğru bildiğimi düşündüğüm birçok davranışın aslında yanlış olduğunun farkına vardım. İleriye dönük aldığım eğitimdeki notları ve uygulamaları güncel yaşantıma uygulayacağım.
30/10/2019
Selçuk Kaveci
Fabrika Müdürü - Öz Pres A.Ş.
Hayat boyu öğrenemeyeceğim önemli bilgileri bu eğitim sayesinde öğrendim ve bana çok katkı sağladı. Bundan sonraki hayatımdaki davranışlarımda önemli değişiklikler olacak.
30/10/2019
Ceyda Kosif
Firma Ortağı - Matasan / Özpres A.Ş.
Eğitmenin konuya hakim olması ile ekibi sürekli canlı tutması eğitimin tüm konularının iyi bir şekilde anlaşılmasını sağladı. Bizim işimizin alanıyla da örneklerin pekişmesi firmamız için önemli bir ileriye dönük geri dönüşüm alacağımızdan eminim.
30/10/2019
Semiha Topçu
İK ve İş Güvenliği Şefi - Toyota Boshoku Turkey
Eğitmenin dinleyicilerle iletişimi ve etkileşimi çok iyiydi. Eğitim içeriğini "örnek olma" yoluyla verdi.
30/10/2019
Mert Gösterişli
Satış Direktörü - Unitysoft
Ceki Bey'in mevcut eğitim içeriğine hakimiyeti ve diğer eğitimlerden araya kattığı kritik örnekler sayesinde, beklentilerimizin çok üzerinde fayda sağladık.
1 13 14 15 16 17 51