Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 262 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 690 Yorum

Yorumlar

06/05/2019
Kemal Örün
Kayıp Kaçak Veri Raporlama Uzmanı - Uludağ Elektrik
Eğitim gerçekten çok güzeldi. Şirketimizin verdiği eğitimlerin en güzeli idi. İnsanlara bakış açımın değişeceğine inanmamı sağlayan eğitmenimize çok teşekkür ederim.
06/05/2019
Engin Filizel
Kayıp Kaçak Teknisyeni - Uludağ Elektrik
Şirketimizin verdiği eğitimlerin arasında en iyisiydi. Perspektif bakış olarak biraz daha farklı bakmamı sağladı.
19/04/2019
Serdar Bandır
Bölge Satış Müdürü - Abalıoğlu Yapısal Üretim A.ş
Faydalı bir sunum..Daha önce farkında olmadığım bir konuyu ileride iş yaşamında fayda sağlayacak şekilde kullanabilirim.Farklı bir ufuk kazandırdı. teşekkürler.
15/04/2019
Canan Sarıkaya
Kurumsal İletişim Uzmanı - Uedaş
Eğitimi samimi olarak söylüyorum, çok beğendim. Arada bir tekrarlanırsa bizler için çok iyi geleceğini düşünüyorum. Eğitmenimizin sunumu ve bizler ile olan iletişimi çok iyiydi. Konuları örneklerle anlatması da eğitime ayrıca çok verim kattı. Bizleri gerçekten çok iyi analiz ettiğini düşünüyorum.
15/04/2019
Can Ginyol
Kurumsal İletişim - Uedaş
Çalışılmış ve çok güzel planlanmış bir eğitimdi. Hocamız  inanılmaz donanımlı. Kendisine çok teşekkür ederim. Uedaş'ta aldığım en verimli eğitimdi. Emeğinize sağlık.
15/04/2019
Umut Yalçın
Sales Executive - CMA CGM
Çok verimli bir eğitimdi. Kısa süre içinde bu kadar çok bilgiyi eğlenceli ve akılda kalacak şekilde iletebilmek önemli bir başarıdır. Eğitmenimize çok teşekkür ederiz.
15/04/2019
Koray Alkan
Teknik Danışman - Veritas Teknoloji
Herşey çok iyiyidi.
15/04/2019
Elif Kılıç Hatipoğlu
Operasyon Şefi - İOM
Çok aktif bir eğitimdi. Eğitmenimizin enerjisi çok pozitif ve iyiydi. Örnekler, videolar ve anlatım tarzı çok net ve anlaşılır idi.
12/04/2019
BERİL BAKİ
KURUMSAL PAZARLAMA MÜDÜRÜ - Türkiye Hastanesi
Kurumumuz için son derece faydalı bir eğitim oldu. Akgün Hanıma çok teşekkür ederiz.
12/04/2019
Kazım İpkin
MUHASEBE - Türkiye Hastanesi
Harika ve özverili çalışılmış ve sunumların sadeliği açıklayıcılığı mükemmeldi.Bir başka eğitimde de görüşmek isterim.
19/02/2019
Canan Ferah
HR Manager - BMA
Eğitim içeriğinin katılımcılara farklı, hayatın her alanında uygulanabilir ve fayda sağlanabilir bir bakış açısı sağladığına inanıyorum. İlk kez bir eğitimden sonra tüm katılımcılardan olumlu geri dönüş aldık, dolu dolu ve eğlenceli içerik üzerinden anlatım için hocamıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
18/02/2019
Selin Gür
Çatışma yönetimi hakkındaki teorik bilgiyi uygulama ve örneklerle gayet keyifli sunan eğitmenimize sonsuz teşekkürler.
18/02/2019
Ali Cem Dağlı
Satış Müdürü - Alapala Makine A.Ş.
Akıcı,zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım,zevk aldığım bir eğitimdi.Daha ileri boyutlarında buluşmak dileğiyle.Engin Beye teşekkürler.
11/02/2019
BAŞAK KOPTAGEL
EĞİTİM VE KALİTE YÖNETMENİ - UEDAŞ
Müşteri İlişkileri Yönetimi konusunda akılda kalıcı ve çok keyifli eğitim için başta eğitmenimiz Ceki Benalkabes olmak üzere tüm Thomas ailesine teşekkür ederim. Organizasyon tarafındaki kişi olarak kalite beklentim fazlasıyla karşılandı. Daha çok keyifli eğitimlerde birlikte olacağımızdan hiç şüphem yok.
11/02/2019
Fatih Kurun
Kayıp - Kaçak Koordinatörü - Uludağ Elektrik
Kişiiliğime yönelik uygulanan envanterin oldukça yüksek bir yüzdeyle çıkması beni çok etkiledi. Örnekler çok eğlenceli ve doğruydu. Kendimle ilgili öz eleştiri yapmam açısından çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Eksik yönlerimle ilgili gerekli hassasiyeti göstereceğim. Cumartesi günü için çok eğlenceli bir eğitimden dolayı teşekkür ederim.
05/02/2019
Beyza Küçükdağ
Assistant Financial Controller - Flsmidth
Oldukça etkili, interaktif bir eğitimdi.
05/02/2019
Bozan Karataş
Saha Koordinatörü - BMA Teknoloji
Eğitmen konusunda uzman ve bilgileri karşı tarafa nasıl ileteceğini çok iyi biliyor. Bize müşteri ilişkilerinde farklılık yaratabileceğimiz örnekler verip, kısa oyunlarla eğitimi eğlenceli hale getirdi.
15/01/2019
Mustafa Aşçı
Satış Temsilcisi - EAE Elektroteknik
Aldığım eğitimlerin en faydalısı oldu diyebilirim. Sıkılmadan, eğlenerek ve öğrenerek çok verimli bir eğitim oldu. Ayrıca kendimle ilgili bilmediğim bir çok şeyi öğrendim. Teşekkür ederim.
15/01/2019
Hasan Başyiğit
İK Şefi - Abalıoğlu
Eğitmenimiz daha önce hiç bilmediğimiz konularda bize değerli bilgilerini aktardı. İK çalışanı olarak buradan almış olduğum bilgileri iş yaşamıma ve şirketin seçme - yerleştirme sürecine kolayca adapte edebileceğim. Çok teşekkürler.
04/01/2019
Erva Ünsal Aşılak
Göç Sağlığı Hemşiresi - Uluslararası Göç Örgütü
Aldığım eğitimin yeterince interaktif ve etkili olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimiz oldukça güler yüzlü, açıklayıcı ve kalabalığa hakim yeteneği olan bir kişi. Oldukça eğlendim ve faydalı buldum. Keşke 1-2 gün kadar sürseydi. Daha fazla eğlenebilirdik.
1 13 14 15 16 17 49