Yorum Yaz

Envanter Yorumları

Toplam 258 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 652 Yorum

Yorumlar

26/03/2014
Cansu İşler
İK Sorumlusu - Esta Construction
Özellikle mühendislik odaklı firmada kişilerin davranış eğilimlerini tahmin etmekte güçlük çeken bir İK çalışanı olarak, almış olduğumuz Liderlik eğitimi, genel profilimizi açık ve net görebilmemi sağladı. Teşekkürler.
24/03/2014
Koray İspir
Ticari Pazarlama Ekipleri Koordinatörü - Desen İletişim
Satış Motivasyonu eğitimi satış ekipleri için olmazsa olmaz bir eğitim. Eğitime giren ekipler hem kendilerini hem de karşısındakini anlama ve ona göre yaklaşımda bulunabilecekler. Tek kelime ile "Mükemmel"
24/03/2014
Mesut Erhan Sarı
Satış Müdürü - Aktif Grup
Satış Motivasyonu Eğitimi, satış aktivitelerinde müşterilerimizi ve kendimizi tanımada oldukça faydalı olacağını düşündüğümüz bir eğitim oldu. Özellikle Ceki bey interaktif bir ortam sağlayarak konuya ilişkin noktalara hedefine uygun olarak değindi.
24/03/2014
Mehmet Yılmaz
Satış Müdürü - Airties
Satış Motivasyonu eğitimi,saha satış ekibimizin öncelikle kendilerini daha iyi tanımalarına yardım olurken, müşteri profillerine göre pozisyon alarak satışlarımızı da arttıracağına inanıyorum.
20/03/2014
Arif Tepe
İnsan Kaynakları Müdürü - İgdaş
Almış olduğumuz Thomas Kişilik Envanteri eğitiminde anlatılan her konu anlaşılabilir ve uygulanabilir niteliktedir. Eğitimi veren Ceki bey'in hiç düşmeyen enerjisi ve son derece anlaşılır dili eğitim verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmıştır.
20/03/2014
Murad Şeralioğlu
Eğitim Müdürü - İgdaş
Almış olduğumuz Thomas Kişilik Envanteri eğitimi oldukça interaktif olarak gerçekleşti. Oldukça fazla bilgi kısa sürede olabildiğince verimli bir şekilde aktarıldı.
03/03/2014
Esra Tosun
İnsan Kaynakları Müdürü - Kesir Mühendislik
Ceki bey'in önderliğinde almış olduğumuz "Thomas Kişilik Envanteri" eğitiminin toplam performansımızın değerlendirilmesinde, kurum kültürümüzde yeni ufuklar açacağından şüphem yok. Akıcı ve interaktif bir eğitimdi. Ceki bey aracılığıyla Thomas Türkiye'ye teşekkür ederim.
24/02/2014
Hasan Yıldız
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalar için yeni personel alımlarından ziyade oturmuş kadrosunu kontrol edebilmek kısaca chck-up yapabilmek büyük resmi görebilmek için çalışmalarımız sırasından Thomas’a rastladık. İnceledik, iletişim kurduk aradığımız büyük tablonun olmazsa olmaz parçası olarak gördüğümüz Thomas ile hem işletmenin İK departmanı oluşumu hem de verimliliği çalışmaya karar verdik…
24/02/2014
Aysel Büyükyazgan
Genel Koordinatör - Seltek İlaç
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi, kendi gelişimim için farkındalığımı arttırdı. Güçlü yönlerimi farkında olup, eksik yönlerimi görmemi sağladı. Envanter yorumlarınız kişiliğime uygun çıktı.
24/02/2014
Emin Avcı
Denetim Uzmanı - Acar Ecza Grup
Öncelikle vermiş olduğunuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi ve emekleriniz için teşekkür ederim. Eğitiminiz heyecanlı ve güzeldi.Anlatımınız ve bilinç altımıza göndermeniz başarılıydı. Teşekkürler.
24/02/2014
Levent Ali Özel
Şirket Müdürü - Seymen Ecza Deposu
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi çok faydalı bir eğitim olmuştur. Teşekkür ederim.
24/02/2014
Cihan Danacı
Laboratuvar Şefi - Vitsan Gözetim
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi, gayet keyifle izlediğim ve ilerideki kariyerim açısından büyük bir önem teşkil edecek bir eğitim olduğunu samimiyetle söyleyebilirim.
24/02/2014
Ayla Ünal Güven
Laboratuvar Şefi - Vitsan Gözetim
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi,etkili bir eğitimdi. Sıkılmadan ve hiç motivasyonumuzu kaybetmeden çok faydalı bilgiler öğrendik. Kendimizi ve çalışanlarımızı daha iyi tanıma fırsatı bulduk.
24/02/2014
Türker Torucu
Proje Satış Yöneticisi - Univera
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi başlangıcından bitişine dek dinamik idi. Son derece faydalı bir eğitim aldım. Firmanızın düzenlediği farklı eğitimleri de almayı planlıyorum.
24/02/2014
İlker Görkem
Teknik İletişim Müdürü - Cetech
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimini çok faydalı buldum. Hatta işyerimden birkaç çalışan için de teklifte bulunacağım. Web sitenizi inceleyeceğim ve konuyla ilgili araştırma yapacağım. Konu çok ilgimi çekti.İleride eşim için bile düşünebilirim.
24/02/2014
Fatih Taş
Satış Müdürü - Ege Ecza Deposu
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi keyifli ve verimli idi. Bildiğim ancak farkındalık yaratan konulara bir kez daha değindik ve bazı atladığımız konuları keşfettim, daha fazla istifade etmeye çalışacağım.
24/02/2014
Yaşar Metin Ağırdıcı
Otomasyon Yöneticisi - Çolakoğlu
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitiminin çok faydası oldu. Özellikle Ceki bey'e çok teşekkür ederiz. Konulara çok hakim olduğunu ve iyi bir yönetici olduğunu düşünüyorum. Öğrendiğim kişilik analizi ve davranış modellerinin günlük hayatta çok faydası olacağını düşünüyorum. Bu eğitimlerin firmamızda fayda yaratacağına inanıyorum.
24/02/2014
Gökhan Uncuoğlu
Proje Yöneticisi - Çolakoğlu
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitiminde eğitmen Ceki bey'den çok faydalı ve keyifli bilgiler aldık. Eğitimin sunumu ve etkileyiciliği çok iyidi, her firmanın yöneticilerine Thomas envanterini uygulamasını ve bu eğitime katılmalarını tavsiye ediyorum.
24/02/2014
Canbay Kılıç
İşletme Müdürü - Limon Gümüşlük Restaurant
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi; keyifli, enteresan ve inandırıcı buldum. Çalışma arkadaşlarıma karşı onların ve aynı zamanda kendi hayatımı kolaylaştıracak bilgiler edindim. Uygulayacağım ve tavsiye edeceğim.
24/02/2014
Bülent Tayşi
Medikal Direktör - Pfizer
Almış olduğumuz "Yönetim ve Liderlik" eğitimi,yetkin bir eğitimciden güzel örneklerle zenginleştirilmiş ve iyi formatlanmış profesyonel bie eğitim idi. Öğrendiklerimle bildiklerimi tazeleyip geliştirme imkanı buldum. Faydalı ve keyifli bir toplantı oldu. Teşekkür ederim.
1 35 36 37 38 39 47