Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 248 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 465 YorumCRC Kurumsal
Gözde Karabulut / Kurumsal Satış Danışmanı
Bilgiye ulaşmak bu çağda çok kolay ama uygulanabilir bilgiler ve bunu benimsetmek fark yaratıyor. Eğitimi en güzel kılan, faydasını hissetmek ve güzel vakit geçirmek idi. Bunu sağladığınız için çok teşekkürler. Bu bilgileri hayata geçirerek sizi hep hatırlayacağım. Başarılarınızın devamını dilerim.


Omron Electronics Ltd.
Fatih Uygur / Satış Mühendisi
Aldığımız eğitim hem eğlenceli hem de çok faydalı geçti. Farklı bir eğitimde görüşmek dileğiyle.


AfroTürk Lojistik
Selda Özkaynar / İnsan Kaynakları
Ekibimizi eğitim tarafında desteklemeyi uzun zamandır istiyorduk aslında. Bu süreci biraz hızlandıralım dedik ve bu işi yaptığını düşündüğümüz kurumlarla alakalı bir arayışa girdik. Aldığımız feedbackler sizin tarafı işaret edince , neden olmasın dedik ve başladık. Eğitim sonrası ekipten aldığımız olumlu geri bildirimler de açıkçası çok hoşumuza gitti ve iyi bir karar verdiğimizi düşündük, teşekkür ederiz.


Sun Tekstil
Betül Atan / İnsan Kaynakları Sorumlusu
İşe alımlarda ve mevcut personelleri değerlendirebilmek adına farklı bir bakış açısı kazandıran bir eğitimdi. Çok keyifli ve verimliydi.


Ethic Hr
Mustafa Karabekmez / Yönetici Ortak
Thoması Tecih ettik çünkü: “Raporlarını anlamak için psikolog olmaya gerek yok. Açık ve anlaşılır. Özellikle mülakatlarda detaylı irdelenmesi gereken konularla ile ilgili destekleyici sorular, katma değer sağlayan bir hizmet. Web arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde adaylarımıza test gönderebiliyor, ne zaman teste başladığını ve tamamladığını monitor edebiliyoruz. Test dili ve rapor dilini ayrı ayrı seçebilmek ise müthiş bir fırsat!”


MOPAK A.Ş
MERVE AKAN KAYA / İnsan Kaynakları Sorumlusu

Lider kimdir? Nedir? Lider olunur mu? Lider mi doğulur? Tüm sorularımızın cevabını bulduğumuz, liderliğimizi keşfettiğimiz güzel bir eğitim ve gün olacağını umuyorduk, umduğumuzu fazlasıyla bulduk :) Eğitime katılanlar Kayıkçı ve Akvaryum hikâyesini herkese uygulamaya çalışıyor, “Bugün seni çok ‘S’ gördüm” cümlelerini kullanıyor. Güzel geri dönüşler aldığımız bir eğitim oldu eğitmenimize eğlenceli ve güzel sunumu için çok çok teşekkür ederiz.Set Teknik
Öznur Lawrie / Satış & Pazarlama Müdürü

Satış ekibi olarak hem kendimizi, hem birbirimizi hem de müşterilerimizi daha iyi tanımamız için gerekli olan bilgileri, sıcak ve rahat bir anlatım tarzıyla eğitmenimizin yorumlarıyla alarak, güzel bir eğitim günü geçirdik.Enerji Çözümleri
Nevruz Balkan / Direktör
Yapılan analiz sonrası herkesin eksikliklerini görüp, kariyeri açısından iyileştirmeler sağlayacağı bir eğitimdi. Bu sayede daha mutlu bir iş-özel hayat kontrolü yapabileceğimizi düşünüyorum.


Zenith Gemi
Barış Ziya Kaya / İk Müdürü
Eğitimin yeterliliği maksimum seviyedeydi. Sunum ve içerik iyi, eğitmenin konuya hakimiyeti ise fazlasıyla yeterliydi. Verilen eğitimden çok memnun kalındı. Teşekkürler.


Akçansa
Akçansa İK Ekibi / İK
Ekip olarak katıldığımız en akıcı, faydalı ve interaktif bir eğitim oldu. Keyifli zaman için çok teşekkür ederiz.


AAT Makina San. ve Tic. A.Ş.
Onur Doğru / Teknik Servis
Eğitim yararlı ve keyifli geçti. Özellikle davranış analizi kısmının gayet başarılı olduğunu düşünüyorum.


Kültür Temel Lisesi
Fatmagül Çakıltepe / Eğitim Danışmanı
Çok bilgilendirici, tek kelime ile anlatılacak olursa MÜKEMMEL bir eğitimdi. Bu eğitimden sonra zaten var olan özgüvenim daha da arttı. Eğitmenin mükemmel bir sunum tarzı vardı, süre keşke hiç bitmeseydi.


Kültür Eğitim Kurumları - Ankara
Ayşe Bilici / Eğitim Danışmanı

İnsanları ve davranışlarını tanımamda katkısından dolayı Thomas Danışmanlık Şirketine ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Bizlerde farkındalık yaratan hocamıza emeğinden dolayı minnettarız. Samimiyeti ve içtenliği ile zevkli geçen eğitim için kendisine sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.Kültür Temel Lisesi - Levent
Uğur Temur / Müdür Yardımcısı

Alışılagelmişin dışında bir sunum olmasından ötürü öncelikle tüm günümü verdğim için hiç pişmanlık duymadım. Eğitmenimizin sunuş şekli, iletişimi, yaklaşımı ve hakimiyeti olağanüstüydü. Tüm eğitimlerin böyle olması dileğiyle... :)Kültür Temel Lisesi
Şebnem Dendeş / Müdür Yardımcısı
Saat 10:00 da başlayan eğitimin bu kadar kısa sürede bu denli katkılar sağlayabileceğini tahmin edemezdim. Bize katmış olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim. Herkesin katılması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum, devamının gelmesini çok isterim. Eğitimin sonunda ayakta alkışladım. Sevgiyle kalın.


Kültür Temel Lisesi - Avcılar
Metin Ertekin / Eğitim Danışmanı

Hocamız, gün boyu verdiği eğitimle yaptığım işi daha çok sevmeme yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim. Farkındalık yaratan bir eğitimdi.THY Do&Co İkram Hizmetleri
Gözde Elibol / Proje Müdürü

Oldukça faydalı bir eğitimdi. Fakat ders notlarının önceden verilmemesi dersten kopmama neden oldu. (Not almak için konsantrasyonum bozuldu) Eğitmen oldukça etkiliydi.Lodos Teknik A.Ş.
Gökhan Cura / İnsan Kaynakları Uzmanı
Beklediğimden daha verimli ve heyecanlı bir eğitim oldu. Katma değeri yüksek eğitimin verilmesi kişisel gelişimime çok faydası oldu. Teşekkürler


Best A.Ş.
Eyüp Mustafa Erdoğan / Dizayn Sorumlu Mühendis
Renkli ve öğretici bir gün oldu. Kendimi ve etrafımdakileri tanımak için yeni bir perspektif kazandığımı düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde burada konuştuklarımızı iş ve özel hayatımda kullanmaya çalışacağım.


Gezairi Transport
Adem Güler / Genel Müdür

Kendimi tanımamda bana yardımcı olan bu güzel sunum ve eğitim için eğitmenimize teşekkürler.