Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumMaquet
Nur Türk / Üretim Planlama Uzmanı
Farkındalık yaratan güzel bir eğitimdi.


Polat Yol Yapı
Celil Polat / Genel Müdür Yardımcısı
Farkındalık yaratması açısından çok faydalı oldu. Güncel acil olmayan konuların nasıl da hayatımızı negatif etkilediği bilincine vardım. Çok teşekkürler.


Polat Yol Yapı
Sinan Demircioğlu / İnşaat Mühendisi
Farkındalıklarımızı arttırdığınız için emeğinize teşekkür ederim. Bu sayede kendimizi tanıyıp zayıf yönlerimizle daha kolay başedebileceğiz.


Stryker
Dilan Çankaya / HR Manager
Ceki, gözlem kabiliyeti ve yetkinliği ile insan kaynakları departmanı ve yönetim ekibimize yeni bir ufuk açarak büyük katkı sağlamıştır. Çok keyifli bir gün geçirdik, kendisine çok teşekkür ediyoruz.


Spig Soğutma
Nilay Arıcan / Kalite Mühendisi
Her bireyin karakterini isimlendirmesini sağlayarak, kendimizi tanımamıza yardımcı olup, eksik yönlerimizi farketmemize yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Ekibimizin performansını arttırmamıza da yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkürler.


Aka Otomotiv
Hazal Akyürek / Eğitim Sorumlusu

Kısıtlı zamanda harikalar yaratan eğitmenimize sevgi ve saygılarımızla :)Guess
Eda Işık / Mağaza Müdürü
İş hayatımda kullanabileceğim çok verimli bir eğitim oldu. Bunu en kısa sürede uygulamaya başlıyorum. Teşekkürler.


Okan Üniversitesi
Berna Gürsel / İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Müdürü
İşe alım ve organizasyonel gelişimin en önemli eğitimlerinden biri olan Thomas Kişilik Envanteri eğitimini çok başarılı bir şekilde aldık. Bu eğitimin tüm ekibimize farkındalık yarattığını düşünüyoruz. Teşekkürler.


Yesti İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.
Kubilay Çetinkaya / IT Yöneticisi

İş hayatımıza adapte ettiğimizde kendi kişisel gelişimimizi de olumlu yönde etkileyecek bir eğitim aldık. Ayrıca eğitmenimiz inanılmaz pozitif ve etkileyici idi. Teşekkür ederiz.Yıldızlar Grup
Özge Güzen / İnsan Kaynakları Müdürü

Eğitmenimizin genel eğitim becerisi, eğitime katılımcıları katma, iletişim, anlatma kabiliyeti, detayları yakalama çok başarılıydı. Başka eğitimlerde de birlikte çalışmak isteriz.Daphne Digital
Ayşenur Güven / Genel Müdür

Eğitmenimizin konuya hakimiyeti, işine olan sevgisi ve enerjisiyle bize oldukça bilgi dolu ve keyifli bir gün yaşattı. Eğitimin her noktasında bizleri gözlemleyip, kimi zaman proaktif davranarak özenle sorularımızı yanıtladı. Şirketimizin bilgi birikimi ve vizyonuna katkısı için çok teşekkür ederiz.Fotech
Çağla Toprak / Stratejik Pazarlama ve Satış Yönetimi

Son derece interaktif geçen, eğlenceli ve öğretici bir eğitim oldu. Sadece sistem kullanımı ile ilgili değil onun ötesinde ömür boyu faydalanabileceğimiz, insanların davranış tiplerini anlayıp buna göre daha etkili iletişim kurabilmeyi sağlayacak çok faydalı bir eğitimdi. Eğitmenimizin tarzı çok eğlenceli ve ilgi uyandırıcıydı.Hyundai Assan
Uğur Ateş / Müşteri İlişkileri
Konu ve konuya hakimiyet, eğitim içeriği ve eğitmen tecrübesi çok iyi, güzel ve faydalı geçen gün için çok teşekkür ederim.


Trelleborg
Damla Er / İç Satış
Bu eğitim iş hayatımızda ve sosyal hayatımızda çatışmaları yönetmek adına uygulayabileceğimiz bilgiler sağladı. Ayrıca ikili görüşmelerimizde daha iyi iletişim kurmamızı sağladı.


Kalite Park
Mehmet Karadayı / Yönetim Danışmanı
Benim işim şirketlere Yönetim Danışmanlığı yapmak. Bu çalışmalarım esnasında en uzun zamanı insanlara ayırmak durumundayım. Dolayısı ile kiminle çalıştığımı, nasıl bir profil ile hareket ettiğimi iyi bilmek durumundayım. Bu sebeple hizmet verdiğim kuruluşlardaki orta ve üst düzey yöneticiler veya işe yeni alınacak personeli profil analizleri, güçlü ve zayıf yönlerini bilerek organizasyonu yapılandırırım. Bu veriler sayesinde çalışmalarım kesinlikle başarıya ulaşır. Thomas’ın yaptığı anket ve analiz çalışmalarının da tutarlılığı neredeyse gerçeğe yakın olduğunu çalıştığım personellerden tespit etmiş durumundayım. Teşekkür ederim.


Essa Grup
Muammer Çevik / Şirket Sahibi
Eğitim satış alanında müşteriyi anlama, kendini tanıma ve satış stratejisi üretme açısından bilgilendirici ve faydalı oldu. Satış alanında bize gerekli bilgiler kazandırdı.


Yataş
Mehmet Satılmış / Oturma Grubu Takım Lideri
Eğitmenimiz Engin Baran Bey'e çok teşekkür ederim. Motivasyonla alakalı katkılarıyla özgüvenimizi ortaya çıkardı. Bu eğitim sonrasında firmamız için daha güzel gelişmeler olacağına inanıyorum. Sevgi ve saygılarımla.


İsos İşitme Merkezi
Serhat Şahin / İşitme Merkezi Sorumlu Müdür

Satış ve müşteri ilişkileri eğitimine katıldım. İnsanları daha iyi tanıma ve müşterilerimle olan ilişkilerimi geliştirme konusunda çok şey kattı bana. Eğitmenimize ve Thomas firmasına teşekkürlerimi sunuyorum.Menta Tarım Ltd. Şti.
İrem Sude Bağ / Stajyer
Dolu dolıu sohbet tadında bir eğitim. Saatlerin nasıl geçtiğini anlayamadık. Seni sana daha iyi anlatamazlardı. Oldukça eğlenceli ve başarılı bir program.


Trelleborg
Damla Er / İç Satış
Çatışma Yönetimi eğitimi benim için faydalı bir eğitim oldu. Burada öğrendiklerimi hem iş hayatımda hem günlük hayatımda kullanacağımı düşünüyorum. Teşekkürler.