Sosyal Ağlar
Thomas Logo

YorumlarThomas'ın size, kişiye veya kuruma katkıları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki form aracılığıyla web sitemizde yayınlayabiliriz.

Yorum Yaz

Adı Soyadı
Firma Ad
Pozisyon
Yorum

Envanter Yorumları

Toplam 276 Yorum

Eğitim Yorumları

Toplam 580 YorumBrinks Türkiye
Çağla Demir / İnsan Kaynakları Direktörü
Thomas Kişilik Envanteri'ni Brink’s Global olarak kullanmaktayız. Özellikle işe alımlarda yararlandiğımız ve karar verme sürecimizde etkili olan bir uygulama. Hızlı ve pratik bir uygulama olmasından dolayı zamandan tasarruf sağlamaktayiz. Thomas Türkiye ekibine bizlere vermiş olduğu destek icin teşekkürler.


L Occitane en Provence
Didem Şatır Şendal / Eğitim Müdürü
İşe alım sürecinde mutlaka faydalandığımız Thomas testi sonuçlarından maksimum seviyede yararlamak için sistem eğitimini tüm yönetim ekibi olarak aldık. Özellikle grafikleri okuyabilmenin hem mevcut insan kaynağımızı değerlendirebilmek hem de işe alımlarda kültürümüze maksimum derecede uyum sağlayabilecek adayları seçebilmek adına paha biçilemez değerde objektif bir yönetim aracı olarak değerlendiriyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda işi/ürünü/ hizmeti "insan" faktörü ile ilintili olan tüm sektördeki firmaların operasyonlarına katma değer sağlayabilecek bu sistemi tüm profesyonellere güvenle öneriyorum. Teşekkürler Thomas Türkiye ve Teşekkürler Sevgili Ceki Bey!


Nicholson International
Burcu Küçükcumalı / Kıdemli Danışman
Çok motive geldiğim "Liderlik Becerileri" uygulamasından daha donanımlı ve bilgili biçimde ayrılıyorum. Hem keyif aldım, hem de öğrendim. Ceki bey'in esprili, enerjik ve sabırlı tarzı etkileyici. İyi ki gelmişim özetle :)


Glaxo SmithKline İlaçları
Arif Özen / Satış Uzmanı
Katıldığım "Liderlik Becerileri" uygulaması, süresi kısa olmasına rağmen dolu dolu bir programdı. Yapılan kişilik envanteriyle davranış modellerinde nerede olduğunuz, gelişime açık ve limitli yönlerinizin değerlendirilmesi kişisel farkındalık açısından verimliydi.


IKEA
Nazlı Önder / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Katıldığım "Liderlik Becerileri" uygulaması ve kişilik envanteri analizi çok olumlu idi. Zaman çok iyi değerlendirildi. Gereksiz ve uzun yorumlardan ve ayrıca teknik bilgilerden çok, kişileri etkileyici ve farkındalık yaratıcı bir uygulama idi. Teşekkürler.


Onko Koçsel İlaçları
Erkan Özener / Grup Ürün Müdürü
Katılmış olduğum "Liderlik Becerileri" workshopu; lider ve yöneticilik arasındaki aslında tahmin edebileceğimiz ancak kabullenme ve uygulamada her zaman net olamadığımız farkları görmede ayna tutan güzel bir uygulama idi.


AFD
Kristin Köprülüyan / Genel Müdür Asistanı
Almış olduğumuz "Zaman Yönetimi" eğitimi çok iyi ve verimli bir eğitimdi. İş hayatı haricinde özel hayatta da günlük olarak yaşamımıza yardımcı olacak bilgiler aldık. Kişilik farkındalığı yaratıldı. Ekip çalışması güçlendi.Etkin olarak çok iyi bir eğitimdi. Ayrıca eğitmen Ceki bey çok başarılıydı.


Kaan Medikal
Selda Eryılmaz / Ürün Müdürü
Katılmış olduğum "Liderlik" workshopu, sınırlı süre içinde verilebilecek mükemmel doygunlukta bir uygulama idi. Tebrik ederim.


Köprülüyan
Kristin / Genel Müdür Asistanı
Almış olduğumuz Zaman Yönetimi eğitimi çok iyi ve verimli bir eğitimdi. İş hayatı haricinde özel hayatta da günlük olarak yaşamımıza yardımcı olacak bilgiler aldık. Kişilik farkındalığı yaratıldı. Ekip çalışması güçlendi.Etkin olarak çok iyi bir eğitimdi. Ayrıca eğitmen çok başarılıydı.


Pietra Kaikos
Filiz Gürakan / Pazarlama Koordinatörü
Almış olduğum "Zaman Yönetimi" eğitiminde Ceki bey kendimi tanımama çok yardımcı oldu. Güçlü ve limitli yanlarımı ortaya koyarak kendimi tanımlamak için adımlarımı atmamı sağladı. İçten teşekkürler.


Doğuş Gayrimenkul
Gizem Sezan / İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı
Envanter sonucundan memnun kaldım ve uyumlu noktaların olduğunu düşünmekteyim. Teşekkürler.


Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
Nur Karahan / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Kişilik envanterim, bence kendi bakış açımla uyumlu. İş hayatımdaki beni tanımladı. Teşekkür ederim.


Pozitron
Zehra Ezgi Şinikoğlu / İnsan Kaynakları Uzmanı
Envanter sonucumun beni tamamen anlatan ve ifade eden bir şekilde çıktığını düşünüyorum.


Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim
Gülşah Bal / İnsan Kaynakları Uzmanı
Kişilik envanterim doğru çıktı. Güvenilirdir.


Türkiye Hastanesi
Hidayet Şişman / İnsan Kaynakları Sorumlusu
Envanter sonucum doğru sonuçlar vermiştir. Teşekkür ederim.


Garanti Portföy Yönetimi
Gürhan Öztürk / İnsan Kaynakları Yöneticisi
Detaylı sonuçlar tatmin edici. Teşekkürler


Matris Ambalaj
Ceren Bodur / Süreç Yönetimi
Kişilik envanteri analizimde çıkan I, C, S profilleri beni yansıtıyor. Genel olarak İK departmanında tek personelim ve bağlı olduğum 4 yönetici bulunuyor. Baskı altında bulunduğumun söylenmesi beni etkiledi.


ETC Telekomünikasyon
Vildan Kayalı / İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu
Kişilik envanteri raporumda çıkan tespitler beni tamamen yansıtmaktadır.


Kimberly Clark Türkiye
Esra Erdem / HR Business Partner
Thomas Kişilik envanterini uygulamak çok kısa sürmesine rağmen, çıkan sonuçlar neredeyse %100 beni yansıtıyordu. Bazı envanterleri yapmak çok uzun sürüyor ve yorucu oluyor; ancak bu envanteri hem çok pratik hem de çok anlamlı buldum. Teşekkür ederim.


Ata Yatırım
Seda Güzel / IK Uzmanı
Mülakatlarımızda aday hakkında tam olarak emin olamadığımız durumlarda thomas kişilik envanteri kullanarak, adayın profilini inceliyoruz ve karar veriyoruz. Şimdiye kadar uyguladığımız thomas kişilik testlerinde aldığımız sonuçların bizi yanıltmamış olması sebebiyle mülakatlarımıza destek olarak thoması kullanmaktayız.